Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Ma nisu oni gazili nista prosle sezone...jedva su grupu prosli.Nije tu u nikakvom tempiranju forme stvar,niti u padu kontinuiteta...jednostavno,Juventus i Milan su uzasni poslednje dve sezone,i to je jedini razlog zbog koga Inter tako vlada ligom.U LS se vidi koliko su zapravo slabi.Tako stoje stvari.Ove sezone ce Juventus biti mnogo konkurentniji,jos samo kada bi glupi Berluskoni dao para klubu pa da i Milan napokon osvezi tim...

Moze se Inter posvetiti LS,ali nece uraditi nista.Sa postojecim igrackim kadrom,i pojacanjima kao sto su Milito,raspali Deko i Karvaljo...mogu samo da sanjanju o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ма дај... Инзаги није никакав мајстор. ја не памтим да је он икада имао неки добар потез. 90 посто голова је постигао скупљајући отпатке.

 

2w56noo.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам чему .gif. У праву је Јарослав, АЛИ, те отпатке не може свако тако вешто скупљати. У томе је јединствена чар Пипа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

то се слажем. али не може се рећи да је врхунски играч, само због тога. а што се најбољих нападача тиче, погледајте само оне Грузијске, Казахстанске, Туркменистанске, итд... играче који постигну по 40+ голова по сезони. ок, неко ће рећи "па погледај против каквих тимова они играју", а ја ћу рећи: па да, али погледај и тимове у којима они играју! али ако ћемо већ о легендама, сложићу се са Вудуом за Ромариа! јебач на куб!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ма дај... Инзаги није никакав мајстор. ја не памтим да је он икада имао неки добар потез. 90 посто голова је постигао скупљајући отпатке.

 

Jebes poteze...on zabija golove ko iz sale.I sa 37 godina uvaljuje het trikove kada hoce.To je majstor!Jebo ti dribling,bicikle,kurce/palce...od toga nema koristi,to ne donosi pobede.Pobede donose golovi,a Pipo je tu neprikosnoven.Majstor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам чему .gif. У праву је Јарослав, АЛИ, те отпатке не може свако тако вешто скупљати. У томе је јединствена чар Пипа.

Zbog ovoga ALI. Majstor je za to. Driblinzi i egzibicije nikad,ali ono sto klasican centarfor moze da ponudi ima koliko oces:kontinuitet u golovima,uvijek u sansi,rjesavanje utakmice u prelomnim trenucima,15 godina svega toga... i to je ono sto ga cini jednim od najboljih spiceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не 15 година, мислим да је то много. Прави успон Инзаги доживљава када је 2001.године прешао из Јувеа у Милан.

Знам да је Лемију тај трансфер тешко пао онда, али... :mhihi:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Био је замена Трезеголу. Незадовољан минутажом, затражио је да буде на трансфер листи.

И онда га се дочепао дежмекасти Анћелоти, у чијој башти је, стицајем околности, процветао. Даље није ни венуо, осим пар повреда, али се увек враћао...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sutra samo u Milanu...i u Juveu je ubijao sa golovima.Identicno kao i ovde.Zato i kazem da ima najkonstantniju formu.

I nije mi transfer tesko pao tada...dok je igrao u Juventusu,organski ga nisam podnosio,i jedva sam cekao da ode.

 

edit:bio je zamena Trezegolu te sezone kada je on stigao.I znao je da ce Trezegol biti u prvih 11 stalno,a da Del Pieru ne moze nista,i zato je odlucio da ode.Pre toga je bio apsolutni starter.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Целу 00/01 сезону су Трезеге и Пипо провели заједно у Јувеу.

Ретроспектива, сећам се када су 2000-е изгубили титулу у последњем колу против Перуђе,

по неком блатњавом терену у гостима...сви се к'о јарци саплиташе. :) За длаку да узму Калчо, ал' ружно су играли те сезоне баш...Дел Пјеро се вратио ровит, после дуже паузе, Инзагија ништа није хтело. А Синиши се посрећило (пази римује се). :)

Edited by Вуду ░▒▓▓▒░ попаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...