Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

sta je apsurd, da je toti bolji od inzagija? to je apsurd?

 

 

toti je bog fudbala, nije apsurd za njega reci da je bolji od bilo koga, a kamoli od inzagija

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina ziva. Totti je dosta toga sam sebi stvorio, Pipo je ipak imao velikodusnu pomoc raznih majstora. A uporedjivati Ronalda i Inzagija je sranje, Pipo je masina za golove dok je Ronaldo bio to + sve ostalo :haha:

Jeidno nije imao Pipov kontinuitet, al za to su krive povrede. Molim vas, nemojte da se blamirate i uporedjujete jednog fenomena sa talijanskom shunjom. Ronaldov gol kad je sa centra presao citavu odbranu, pamtice se za sva vremena dok se Inzagijevih gubavaca niko ne sjeca poslije 2 dana. A opet, to je samo dijelic onoga sto je Ronaldo ostavio za sobom. Da ga povrede nisu sjebale, bio bi najboljih svih vremena. Ovako :no:

 

edit: jos jedna ubica, samo je rano poceo da se zajebava

vieri.jpg

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno,na goal.com je znalo biti svemirskih clanaka koji ne bi ni u Kuriru izlazili...ali mislim da ce Berluskoni prodati Milan,e sada kome...to je vec druga prica...govorilo se o nekim jevrejima,pa Gadafiju (to mi cudno posto on ima deonice Juventusa i veliki je fan),pa sad ovom sipugi...

 

 

taj fazon, iskreno, mene zabole uvo vise, ne mogu da se nerviram oko tih propaliteta :(

 

a toti bolji od super pipa, kako da ne :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolji u tehničkom smislu, svakako. Pipo nema brzinu, snagu, skok, šut, tehniku, dribling, nema ništa, ali uvek, bukvalno uvek je na pravom mestu i po tome mu niko nije ravan. Daje bitne golove, jesu ružni, ali koga boli kurac za to. A i dao je dva gola govnima u finalu LŠ pre dve godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim vas, nemojte da se blamirate i uporedjujete jednog fenomena sa talijanskom shunjom.

 

 

 

taj fazon , smorili su sa drkanjem na tog indijanca, ima x igraca koji su vise od njega obelezili zadnjih deset godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamoli od Inzagija?

Ispada da je Inzagi kojekakav italijanski pedercic poput Kasana i slicnih...

Covek je najbolji centarfor koga sam ja ikad gledao.

A apsurd je reci da je Toti bolji u davanju golova od Inzagija.To je stvarno...pa nemam pravu rec za to.

I Toti nije bolji od Inzagija.

I morbide ne lupaj.Italijanski sunja...Covek je svoj stil igre doveo do savrsenstva i u tome i jeste stvar.Drugo je to sto se tebi vise svidjaju Ronaldovi golovi.Kome se ne svidjaju?

 

nema ništa, ali uvek, bukvalno uvek je na pravom mestu i po tome mu niko nije ravan. Daje bitne golove, jesu ružni, ali koga boli kurac za to

 

To je sustina.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stil igre :haha: :haha: :haha: :haha:

Padavica u 16 metara i gubavi golovi su bas reprezentativni. On je golgeter, al je fudbaler kolko i Gatuzo. Totti je dao vise golova od njega, a covjek igra u raspalu Romu. Bolji je igrac 100x od njega, Pipu su sve servirali na tacnu. Ne mlati molim te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Padavica u 16 metara i gubavi golovi su bas reprezentativni. On je golgeter, al je fudbaler kolko i Gatuzo. Totti je dao vise golova od njega, a covjek igra u raspalu Romu. Bolji je igrac 100x od njega, Pipu su sve servirali na tacnu. Ne mlati molim te.

 

Ne lupaj srece ti.

Nije bitno kako daje golove,bitno da ih daje.I to nije forma nego klasa i znanje jer on ceo zivot jednako puni mreze.

I Toti bas i daje golove jer je u Romi,gde je Bog i batina.Pipo je morao da se bori sa Sevcenkom,Patom,Krespom i sa kime vec...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad Toti ovako iskara govna i debelog konobara, nek se javi da razgovaramo. :D

 

Stil igre :haha: :haha: :haha: :haha:

Padavica u 16 metara i gubavi golovi su bas reprezentativni. On je golgeter, al je fudbaler kolko i Gatuzo. Totti je dao vise golova od njega, a covjek igra u raspalu Romu. Bolji je igrac 100x od njega, Pipu su sve servirali na tacnu. Ne mlati molim te.

Nije bitno kakvi su. Pipo ume da iskoristi servirano kao niko drugi. Sve drugo je nebitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispada da je Inzagi kojekakav italijanski pedercic

 

pa da.

 

A apsurd je reci da je Toti bolji u davanju golova od Inzagija.To je stvarno...pa nemam pravu rec za to.

 

pa matori pogledaj goal scoring record za obojicu, odnos broja tekmi i golova, ako ne mozes da nadjes reci, postovacu ja

na vecnoj listi strelaca serije a toti je jaci, a mladji par godina od inzagija, i da, nije centarfor.

fyi toti je bio zlatna kopacke evrope matori pre dve godine

a covek je second striker, nije klasican centarfor

 

toti ce zavrsiti karijeru druze medju 5 najboljih strelaca serije a svih vremena, verovatno i medju 3. trenutno je mislim sedmi.

 

 

I Toti nije bolji od Inzagija.

 

:haha:

 

 

svi koji mi ovde tvrde da je inzagi bolji igrac od totija, mozemo pricati o drugim stvarima, o svemu, ali o fudbalu vise ne.

bolji strelac, bolji osecaj za gol, o tome moze biti rasprave, o tome ko je bolj igrac - ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno ne kapiram toliku opsesiju. Svaka mu cast na tome kolko je golova dao, al ne zna se koji je ruzniji od kog. Osim toga, veceg foliranta nisam gledao u zivotu. Stil igre mu je pregadan, nista fudbalsko i fino za oko ne posjeduje, vazda se buni kad mu sviraju cist ofsajd, koliko je samo penala simulirao...

 

'ebo vas taj talijanski padavichar, niste mi jasni. A Totti ponavljam sam sebi sve stvara, to sto mu je ekipa kurton je plus za njega. A Inzagi je sve golove postigao tako sto su mi ih majstori davali na tacni. Da je igrao u Romi il nekom takvom peckom timu, bio bi golo govno. Smorili ste, a vjerovatno i ja. Povlacim se iz rasprave :lol:

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ne spori da je bolji, ali Pipo je bitniji. Verovatno ne može ni da dobaci sa 25 metara, ali daje sve u 16. Osim toga, za Totija radi ceo tim, on je tamo glavni, a Pipo uđe sa klupe i reši stvar. I ne puca penale kao Rimljanim, ko zna koliko je golova tako dao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je Pipo na mjestu Totija(gl. igrac u Romi), bio bi kurton. Da je obrnuto, Totti bi uvalio slican broj golova.

Radi se o tome da se Inzagi uklapa u igru Milana fantasticno, al je zavistan od ostatka tima. Nista sam sebi ne umije da stvori, osim ako se lopta ne odbije od nekog igraca il busena.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je Pipo na mjestu Totija(gl. igrac u Romi), bio bi kurton. Da je obrnuto, Totti bi uvalio slican broj golova.

Radi se o tome da se Inzagi uklapa u igru Milana fantasticno, al je zavistan od ostatka tima. Nista sam sebi ne umije da stvori, osim ako se lopta ne odbije od nekog igraca il busena.

 

Pipo nikad ne bi mogao da bude najbolji igrac nekog tima jer prosto nije takav igrac ali je opet najbolji jer ume perfektno da iskoristi ne samo saigrace nego i busenje,travu,stative... :rockdevil:

A naravno da Toti ne bi dao slican broj golova.Dao bi bar trecinu manje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko je sad ovaj debil, pa ko je rekao da je toti postenjacina? jel on neki novi?

 

 

edit

stormtrooper ovaj

 

 

ma volim i ja tebe, uzivaj u kompleksu malog kluba :haha:

 

i nije mi jasno koji se kurac vredjas odmah, nisam tebi nista rekao (sem da si Interovac, sto ako si shvatio kao uvredu, izvinjavam se)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...