Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Mi pljeskavice, ti gulaš, paprikaš i kulen,

 

Ja sve od navedenoga,ali za razliku od tebe na meni se to ne vidi,pa mi mozda neko i poveruje da se bavim sportom.Tebi nece sigurno,okruglice. ;)

 

Da si iole informisan, kulen nema dodirnih tacaka sa Madjarskom.

 

Paaa,nisi ni ti bog zna sta informisan,cim tvrdis da je sremski kulen najbolji. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si iole informisan, kulen nema dodirnih tacaka sa Madjarskom.

 

 

Тачно, кулен је словачки специјалитет који се одомаћио код Срба. Кулен из Бачког Петровца (словачко место) је појам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momak gore je u pravu.Backi Petrovac jeste pojam u Srbiji.Svake godine cale donosi barem 10 kila,mi to izjedemo za 2 meseca.Ali,najbolji koji sam ja jeo je baranjski,iz mog zavicaja.Fantazija.Bolji i od slavonskog (sitnije je mleven),a i od backo petrovackog.Turijski je precenjen,mnogo buke ni oko cega.Kobasica njihova je vec druga prica,iako i tu bolje postoji.

 

@mauzer

Jeo sam i sremski,i realno nije ni blizu nijednom od gore navedenih.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko od vas nije bio u Sremu. icon_mrgreen.gif

 

Срем је ипак познат по сремским кобасицама, а не по кулену. Мада, јео сам одличан кулен у Сремској Каменици, кућне производње.

Edited by iron will

Share this post


Link to post
Share on other sites

AUUUUUUUUUUUUU! Manja spama ljudi!

 

@Kolega, upravo tako, ni meni nije jasno zasto su ostali u Torinu, bilo je predloga jos pre 10 godina da predju na Jug Italije jer tamo imaju preko 60% navijaca. Sve se vrti oko love, i samog tima. Juve od kad se vratio u seria a ne moze da sastavi tim, ne umeju da naprave stabilnu postavu. Cudna politika, ili lose rukovodstvo.

 

Ps: Markizio igleda nece igrati protiv Intera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...