Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

KARAJ GOVNA PAPRIKANERSKA!

Odlicna partija Juventusa,napokon je odbrana radila svoj posao kako treba.Dobro deluje ovo sa Bonucijem i Barzaljijem na stoperima a Kjelinijem na beku.Sjajno odigrase,svaka im cast.Svaka cast i Matriju,ja ga napljuvo i ocrnio,a on zabi 3 komada na 2 utakmice.Samo neka cepa.Jos da je usla i ona kada mu je Krasic centrirao...ali dobro je i ovako.

Iznenadio me mali Sorensen,jako dobro odigrao balavac.Jos da nije zajebao onu loptu pa ga je Bufon izvlacio,dobio bi cistu 10-ku.Neiskustvo jebiga.

Sve u svemu,i druga milanska ekipa je dobila po picKi,idemo dalje.

 

Jbt da li se meni cini ili se to povredilo pola igraca Juventusa? :haha:

 

Nista cudno,klasika.Iako,ovo Matrijevo mi deluje bezazleno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=zU9odzcGCTk

English tranlation:

 

Come on juve, come on

this beautiful lady is black and white

go ahead juve, go ahead juve

only juve is great, go ahead juve

 

You're the team of my heart

always 11 heroes on the field

you win the impossible and prevail

and we are behind you

 

You got another star on your chest

thousands of hands rising to the sky for you... together

the wave of a magic hour will unleash

 

Nights of cup winners

endless nights

great is the emotion you bestow

when you win for us

 

Let's all go to the stadium to dream

waiting to shout goal... together

the wave of a magic hour will unleash

 

FORZA JUVE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dve odlicne tekme danas, prvo Fiorentina, pa sad Juve. Nadam se da ce u sredu Sike da ponovi ovo sto je Juve danas. Odlican fudbal. Konacno Juve ima neku igru, samo mi malo bedak sto su, cini mi se, pomalo procitali Krasica, vise mu ne prolaze njegove fore :( Nadam se da gresim i da je to ipak samo posledica umora nakon 13 meseci konstantnog igranja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa videlo se da ga udvajaju i to je Juve iskoristio, pogotovo kod prvog gola. Zato je na levoj strani bilo dosta prostora, prilicno su ih probijali tuda.

 

Steta sto matri nije metnuo tada gol, bila je identicna prilika onoj kao kad ga je darovao.

 

A ne razumem trenera, sto je maltretirao coveka da igra do kraja, kad je bio ocigledno povredjen. Bio je pred kraj jedan jako dobar napad kad mu je Krasic gurnuo loptu, a ovaj umesto da munjevito uleti u 16 jedva je stigao .... jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa gol je pao sa desne strane,iz kombinacije Krasic-Sorensen.

Del Neri nije imao vise izmena,zato nije menjao Matrija.Ali stoji da je bila glupost menjati Markizia sa Pepeom,nije mi jasno sto je to uradio.Ajde Melo-Sisoko,em je Melo bio nesto povredjen,em je Sisoko veci mesar i logicno je da ces staviti njega kada cuvas rezultat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...