Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Zajebano.Mislim da ce Milan uzeti tri boda,ne smeju se zajebavati vise a pogotovo su sada naprzeni nakon sto su odrali papriku.Paprika mora vijati rezultat,ali su u katastrofalnoj formi,ne bi me cudilo da ostane nereseno.Juve je nepredvidiv...oderu Inter i Romu,a onda zduvaju od Cezene i Lecea.Tu se ne moze nista reci.

verovatno si u pravu,al mi nekako mirisi na nesto drugacije...slazem se sa tobom,al u nekoj varijanti mislim da postoji realna opcija da favoriti grunu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde Lemmy sta se foliras , pa i sam se nadash tome , vrlo je moguce , 6 kola do kraja , 5 bodova bezi 4 ekipa , ako danas pobedi Juve , sta tu nije realno ??? U opticaju je 18 bodova + savez naklonjen Juventusu .

 

 

Ajde ako vec pricas o nekim foliranjima,onda uradi domaci ili pocni da pratis ligu.8 bodova bezi 4.ekipa,a Juventus treba dobiti Djenovu.Juventus igra ocajno sa malim ekipama,a do kraja igraju jos protiv Fiorentine i Lacija u gostima,i Napolija kuci.Tako da,ako danas pobedi Juventus,itekako to jos uvek nije realno.Na to jos dodati promenljivu formu iz kola u kolo,i onda o cemu mi ovde pricamo?

Naravno da bih voleo da udju u LS,i navijam za to,ali treba biti realan,sagledati situaciju u timu,ne pristaje treneru i predsedniku kluba da toliko kenjaju.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ako vec pricas o nekim foliranjima,onda uradi domaci ili pocni da pratis ligu.8 bodova bezi 4.ekipa,a Juventus treba dobiti Djenovu.

 

Ti nauci da citas to je domaci zadatak , napisao sam sledece : 5 bodova bezi 4 ekipa , ako danas pobedi Juve.

 

I sad procitaj sta si ti na to odgovorio . Goal.com stucnjaku .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti nauci da citas to je domaci zadatak , napisao sam sledece : 5 bodova bezi 4 ekipa , ako danas pobedi Juve.

 

I sad procitaj sta si ti na to odgovorio . Goal.com stucnjaku .

 

 

Pa to sam i napisao,gramaticaru.8 bodova bezi 4.ekipa,a Juventus treba da pobedi Djenovu.A da pratis ligu znao bi koliko Juventus jadno i promenljivo igra,a ne bi govorio da je ulazak u LS sasvim realan.Raspored do kraja uzasno tezak a forma govno (da igraju kako valja odrali bi ovu sugavu Djenovu a ne bi se patili sa njom).A ligu pratis kurac,nisi pogledao sve ukupno 3 Juventusove utakmice u 5 godina.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sad se izvlacis , napisao si da ne pratim ligu i onda napomenuo da juve zaostaje 8 bodova ... pateticno .

 

Pogledao sam 3 Juventusove utakmice , ali ne u Seriji A , a covek koji kaze da je nemoguce stici eventualnih 5 bodova prednosti u 5-6 kola nema pojma u fudbalu - cinjenica , tj mozda ima u imaginarnom svetu football managera :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sad se izvlacis , napisao si da ne pratim ligu i onda napomenuo da juve zaostaje 8 bodova ... pateticno .

 

U tom momentu Juve je zaostajao 8 bodova,ja ne znam da li si ti gledao tabelu na livescore-u paralelnog univerzuma ili si jednostavno slepac.

 

mozda ima u imaginarnom svetu football managera :P

 

Bolje i to,nego u imaginarnom svet samozavaravanja u kojem je najbolji klub u galaksiji onaj koji nije bio prvak sopstvene drzave 20 godina.

 

cezena dal 2 gola u 90om minutu sa tri igraca manje...sa palermom uvek neki marifetluci...

 

Nista cudno.Sjebu Juve i Milan,a onda dobiju 7 komada od Udinezea.

 

Juve standardno supacki,jedva izvukose pobedu.Forma krs,a sledi serija teskih meceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U tom momentu Juve je zaostajao 8 bodova,ja ne znam da li si ti gledao tabelu na livescore-u paralelnog univerzuma ili si jednostavno slepac.

 

Ja rekoh da zaostaje 5 bobova ako pobedi danas . 8-3=5 . Casovi matematike .

 

 

Bolje i to,nego u imaginarnom svet samozavaravanja u kojem je najbolji klub u galaksiji onaj koji nije bio prvak sopstvene drzave 20 godina.

Nisam rekao da je najbolji vec da je najlegendarniji . Najbolji je Real .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je kreten ovaj Ibrahimovic, strasno.

 

 

Шта је урадио? Видим да је опет покупио црвени. Изгледа да се такмиче он и Киву ко ће више да сакупи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта је урадио? Видим да је опет покупио црвени. Изгледа да се такмиче он и Киву ко ће више да сакупи.

 

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/ibra-psovao-sebe-sudija-mu-pokazao-crveni-40612.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...