Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

ako zna sta potpisuje onda je glupa supcina,al sa jedne strane to je nama korisno...ipak,mislim da ne zna sta potpisuje...ne bi se takav vec ostvareni igrac bahcao sa politikom...i to teskom...

 

inace,separatizam katalonije bi nama kao drzavi dobro dosao...ne bi bili jedini koji se bore da sacuvaju nesto svoje i koji se protive nelegalnoj separaciji...samim tim bi nasi ciljevi i diplomatski napori postali legitimni...nije spanija istocni timor,pa da ceo svet za to zabole kita...takodje bi mogli da kazemo da je jednostrano proglasnje kosova uzrokovalo lavinu nezakonskih proglasenja...tako da,price da neko navija za separatise ne piju vodu...to verovatno nije dobro sa neke moralne tacke gledano,al nama bi sada pomoglo ko budali samar...ja za barsu ne navijam,ne volim velike klubove...jednostavno volim da gledam dobar fudbal i da uzivam,a to mi oni pruzaju...

 

ne seri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spanija nije, ali mi jesmo, i necemo nikome biti referenca ni za sta.

 

Eno slucaja Cecenije... Veliki ce da se izbore za svoj interes, a mi cemo da moljakamo okolo i da ga ispusimo.

 

 

ja i nisam pominjao da smo mi nesto bitni posebno,al spanija jeste...boriti se protiv ilegalne separacije sam ili sa nekim jakim su 2 razlicita scenarija...slucaj cecenije je da su rusi rekli ne moze i tu se zavrsila citava prica oko toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to i pricam, Rusija je rekla "ne moze", Spanija kaze isto to, ali posto smo mi to sto jesmo, i posto oni koji tu imaju realan uticaj imaju oko toga drugaciji plan, ne mozemo da kazemo "ne moze", i potpuno je irelevantno ko ce jos imati slicnu situaciju na svetu kao nasu...

To sto ce jos neko jak da ima takav problem, ne znaci da cemo biti zajedno sa njima u toj borbi.

Pomenusmo Ceceniju, ja se ne secam da nam je od neke koristi bilo to sto se i bratska Rusija borila sa slicnim problemom. Sto je najveci crnjak, Cecenija otprilike ima vise prava da se otcepi od Rusije nego Kosovo od Srbije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...