Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Ja bih rekao da je ovo drugo napravilo daleko vecu razliku. Bila bi kara banana i u jedinoj medjusobnoj tekmi koju se secam da je Real dobio (najvaznijoj, doduse) u poslednje vreme da nije bilo coveka. Spomenik da mu sazidaju.. mada, kakve su picke, ne bi me cudilo da ga umesto toga za koju godinu najure, kao sa mnogim svojim legendama.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

kako je sudija navlačio za madridske smradove :haha: plus ciganštura morala crveni da dobije za ono udaranje Maskerana

 

mogao je još koji gol bez problema, ali nema veze, može i ovako :rockdevil:

 

Brate mili, koliko kenjas. :haha:

Ponisten gol je opravdano ponisten, bio je mali ofsajd. Ali ovo za sudiju...gde ce ti dusa jebote. Pa Suarez i Nejmar su celu utakmicu padali, folirali, kenjali, pravili pritisak...imas ti oci?

Real je dok nije primio drugi gol bio mnogo bolji, dominantan, mogli su 4-5 komada uvaliti. Nakon sto su dobili drugi gol su se raspali totalno, nije mi jasno kako se to moze desiti takvoj ekipi. E u tom periodu je Barsa mogla isto 4-5 komada uvaliti. Sve u svemu, posteno bi bilo nereseno.

Jebiga, maestro Ramos je usrao prvi gol, to je na njegovu dusu. Iako, i kod drugog su se on i Pepe ocajno postavili.

 

Bejl najveca prevara od fudbalera, od kada jos to pricam.

 

Bejl je dobar igrac, ali nije igrac od 100 miliona. Sa te strane, jeste najveca prevara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponisten gol je opravdano ponisten, bio je mali ofsajd. Ali ovo za sudiju...gde ce ti dusa jebote. Pa Suarez i Nejmar su celu utakmicu padali, folirali, kenjali, pravili pritisak...imas ti oci?

 

nisam nešto primetio da su padali, ali je činjenica da je nekoliko puta propustio da svira očigledne faulove za Barsu, dok je isto tako za Real svirao neke gluposti

 

no, nebitno, bila je do jaja tekma, pa koga na kraju boli kurac za sudiju

 

Barsu je sjebao onaj promašaj Nejmara u prvom poluvremenu, posle kog su odmah primili gol i žestoko pali u igri

 

zato se Real u drugom poluvremenu nije video, bukvalno nisu postojali, osim ona dva Benzemina šuta

 

i bile su one dve kontre u drugom poluvremenu, kada je Mesi oba puta imao slobodnog Suareza na desnoj strani, ali prvi put je šutirao, a drugi put dao loptu Nejmaru koji je bio u lošijoj poziciji

 

sve u svemu, Barsa bila bolja veći deo utakmice, zaslužena pobeda i sada po titulu i LŠ :rockdevil:

 

e da, izneverovao sam kako su dobro Pike i Alveš odigrali, nisam očekivao tako nešto od njih dvojice

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...