Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

toti > del pjero.

 

 

 

 

 

 

 

u sustini stvar ukusa. ali ja tu nemam sta da se razmisljam ko mi je bolji, ama ni jedne jedine sekunde. mnogo veci smeker i faca, mnogo lucidniji, sa mnogo vise stila igra. mnogo veca harizma. neuporedivo konstantnija forma, ali neuporedivo. dalje, nema tog trenera kojem bi toti sedeo na klupi niti tima u kojem u prvih 11 ne bi bilo mesta za njega. del pjero je kapelu sedeo na klupi, a bogami i donadoniju. na vise mesta u timu moze podjednako dobro da igra (toti). univerzalniij. nema velike mrlje na karijeri, kao sto npr. del pjero ima finale eura 2000, kada su navijaci italije cepali i pljuvali njegov dres zato sto je prokockao titulu prvaka evrope.

nema tu mesta nikakvoj dilemi.

 

moje misljenje, ko se ne slaze, molim lepo.

 

edit

@ovi sto drkaju na poraz intera i analiziraju da li ce proci dalje ili ne

 

inter je vec prosao dalje, i da izgubi u zadnjem kolu, prosao je, nevezano za ishode ostalih tekmi, toliko o "paklenom raspletu" u poslednjem kolu

pakleni rasplet mozda za ostale, za inter svakako ne

 

inace, voleo bih liverpul u osmini finala, ili u bilo kojoj sledecoj fazi takmicenja

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam samo sta se desava sa Barcelonom--vec drugi put na kvarno postizu golove---prvi put protiv Sahtjora a drugi put sada protiv Sportinga?????

Mada od svega me je najvise iznervirao onaj mrtvi komentator za utakmicu Fiorentina-Lion!!!

Covek je toliko ravno prenosio --- kad je postignut gol---on laganica --prica neku njegovu pricu i tako sve do kraja!!!! Fali malo Aca Stojanovic---mada koliko god izgledao retardirano sa onom frizurom i koliko se palio---ipak je i to bolje nego prenositi onako!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

u sustini stvar ukusa. ali ja tu nemam sta da se razmisljam ko mi je bolji, ama ni jedne jedine sekunde. mnogo veci smeker i faca, mnogo lucidniji, sa mnogo vise stila igra. mnogo veca harizma. neuporedivo konstantnija forma, ali neuporedivo. dalje, nema tog trenera kojem bi toti sedeo na klupi niti tima u kojem u prvih 11 ne bi bilo mesta za njega. del pjero je kapelu sedeo na klupi, a bogami i donadoniju. na vise mesta u timu moze podjednako dobro da igra (toti). univerzalniij. nema velike mrlje na karijeri, kao sto npr. del pjero ima finale eura 2000, kada su navijaci italije cepali i pljuvali njegov dres zato sto je prokockao titulu prvaka evrope.

nema tu mesta nikakvoj dilemi.

 

moje misljenje, ko se ne slaze, molim lepo.

 

Ja naravno,ali ulaziti u neku diskusiju po ovom pitanju stvarno nema smisla.

 

 

edit

@ovi sto drkaju na poraz intera i analiziraju da li ce proci dalje ili ne

 

inter je vec prosao dalje, i da izgubi u zadnjem kolu, prosao je, nevezano za ishode ostalih tekmi, toliko o "paklenom raspletu" u poslednjem kolu

pakleni rasplet mozda za ostale, za inter svakako ne

 

inace, voleo bih liverpul u osmini finala, ili u bilo kojoj sledecoj fazi takmicenja

 

Puca mi kurac za taj tvoj paprika klub,ja sam rekao da ce rasplet biti paklen.A rasplet ukljucuje i paprikanere.

Glede ovog duela koji svi prizeljkujete,i vi paprikaneri i navijaci Liverpula,mislim da bi tu po zakonu verovatnoce Inter trebao proci.Bilo bi cudno da ih dve godine za redom isti klub izbaci.Ja bih navijao za Liverpul,naravno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Lukas Ацовић
nije prenosio Sharanovic-----nije Boskovic----treci lik---mislim da taj lik radi obicno pregled Lige sampiona---ali bilo je dosadno do bola a utakmica nije bila toliko losa!!!!

 

 

leba ti, sta ti znace te crtice u recenicama?

 

shmrK!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...