Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

"delije":

 

nisam grobar,nit' simpatizer nijednog srbijanskog fudbalskog kluba,ali koji kurac vam smeta prolaz partizana?prvo vam klub profitira jer partizan vadi evropske poene za srpski fudbal koje ste vi sjebali,u grad vam mozda dolazi jedan od top klubova iz evrope,ako ne i dva,dolaze gostujuci navijaci i trose pare u vas grad,narod slavi i srecan je a vi serete kako ce da vas nervira prica navijaca kako su prosli?pa onda izloguj se sa jebenog neta,sjedi kuci gledaj u zid i drkaj kitu na bari i tokio kad tudju srecu ne mozes da podneses.

  • Upvote 13
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve govorim sebi da cu prestati da se nerviram kad pratim sport, ali to od kad znam za sebe poricem. Vece prepuno stresa i strepnje, ali ipak na kraju veliko slavlje, jer ovo je jedan fenomenalan uspjeh Partizana i ja im od srca cestitam, svim ljudima u klubu. Zivio Partizan!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

I opet je lepo biti Grobar. :rockdevil: Anderleht je bio jači, ali Partizan je znao kako da ga pobedi, pa zar se neko nadao da može da bude bolje od toga? Ja sam prezadovoljan i igrom u obe utakmice, ne samo rezultatom. 2:0 smo vodili, pritisak Anderlehta je bio neizdrživ, pa smo morali pre ili kasnije da primimo 2 komada, pokazalo se nedovoljno za Anderleht. Da se nije Proto onako volšebno postavio pred topovskim šutem Clea, bio bi het-trik i sve gotovo još ranije. Produžeci odigrani na najvišem nivou, sasvim otupljena do tada ubojita oštrica Anderlehtovog napada. Penali.. pa jednom imamo sreće (2003), pa je nemamo (2005), pa je sad bio red da je konačno opet imamo. Jebeš sve ako tim koji ima srca i hrabrosti nema sreće. I da, mali Davidov je ubica! I Stanković, kako je majstorski zavukao penal dok ovi šutiraju nebu pod oblake. A Cleo... šta da kažem, nego da želim da u LŠ da golova još osam, na kurcu vas nosam!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je bilo za Bobeka legendu. Nisam gledao tekmu, u inostranstvu sam, a ko za maler nisam imao net juce. Citam komentare, clanke i jedem se sto nisam mogo da gledam. Ima li negde neki link da se skine snimak, dajem gajbu piva :pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je osvojite, javite se. :bigblue:

 

Zvezda nije osvojila Ligu šampiona, već Kup šampiona. Do titule je imala samo dva jaka protivnika (Bajern i Olimpik), a Partizan će samo u grupnoj fazi imati tri. Tada nisu pare bile bitne u fudbalu onoliko koliko sada, a Zvezda je imala neponovljiv skup fudbalskih majstora. Prosinečki, Pančev, Savićević, Mihajlović, to su u najboljim danima bile aždaje kakvih danas nema u fudbalu na celom svetu. Danas je za Zvezdu uspeh da osvoji titulu prvaka Srbije, za sada im nešto ne ide, ali biće možda - sledeće sezone.

 

Inače, za nosioca grupe priželjkujem pičketine iz Intera, da ih malo guzimo u Beogradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

srpski fudbal koje ste vi sjebali,

 

:haha:

Ajde ovo objasni majke ti?

 

A posto si iz crne gore i nemas tu naviku da navijas za takve klubove i takve rivale,molim te da se ne javljas.To je najnormalnije ponasanje navijaca ovakvih klubova.Lepo sam rekao Miti da je njegovo podjebavanje nas koji navijamo za Zvezdu sasvim na mestu,i da bi mi isto to radili da je situacija drugacija.To je rivalitet.Kada je Mancester bio prvak evrope,momentalno su poceli jebati navijace Liverpula.Svaki uspeh Rendzersa pocinje podjebavanjem navijaca Seltika.Navijaci Olimpijakosa vise slave neuspeh Panatinaikosa nego uspeh sopstvenog kluba.Itd.Posto je rivalitet Zvezde i Partizana na identicnom nivou,samim tim je i odnos medju navijacima identican.To je sasvim normalno u fudbalu.A posto mi ne gledamo sve kroz more,turizam i gazde Ruse,kao i cinjenica da u nasoj ligi nisu najvece velicine Zeta,Kom,Rudar i slicni kikiriki klubovi,normalno je da na sportski rivalitet gledamo sasvim drugacije.Onako kako na to gledaju fudbalski fanovi u celom svetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KLEO! DA GA NEMA, TREBALO BI GA NAPRAVITI!

 

inace, kako su se cigani radovali i bacali petarde kad je andrleht izjednacio na 2:2. :haha:

 

i da:

 

DAJTE NAM ROMU DA NE BUDEMO POTONJI U GRUPI!

 

Anderleht!!!!!

 

av-12182.jpg

Edited by Milenko Tepic
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

Ajde ovo objasni majke ti?

 

A posto si iz crne gore i nemas tu naviku da navijas za takve klubove i takve rivale,molim te da se ne javljas.To je najnormalnije ponasanje navijaca ovakvih klubova.Lepo sam rekao Miti da je njegovo podjebavanje nas koji navijamo za Zvezdu sasvim na mestu,i da bi mi isto to radili da je situacija drugacija.To je rivalitet.Kada je Mancester bio prvak evrope,momentalno su poceli jebati navijace Liverpula.Svaki uspeh Rendzersa pocinje podjebavanjem navijaca Seltika.Navijaci Olimpijakosa vise slave neuspeh Panatinaikosa nego uspeh sopstvenog kluba.Itd.Posto je rivalitet Zvezde i Partizana na identicnom nivou,samim tim je i odnos medju navijacima identican.To je sasvim normalno u fudbalu.A posto mi ne gledamo sve kroz more,turizam i gazde Ruse,kao i cinjenica da u nasoj ligi nisu najvece velicine Zeta,Kom,Rudar i slicni kikiriki klubovi,normalno je da na sportski rivalitet gledamo sasvim drugacije.Onako kako na to gledaju fudbalski fanovi u celom svetu.

 

kakve veze ima odakle sam i odakle ti znas za koga ja navijam,koga pratim?nisam nista rekao za podjebavanje,rekao sam samo da me je iznervirao kao razlog sto je nekom krivo sto je partizan prosao jer ce navijaci da tupe o tome na netu.nisam se obratio onima kome smeta prolazak zbog toga sto ce to da npr ojaca partizan,rivalitet itd,samo na ovaj razlog koji je debilan da debilniji ne moze biti.prolazak partizana donosi mnogo srbijanskom fudbalu,to je fakat,a od toga profitira ne samo zvezda vec svi,sto bi trebalo valjda da je najprimarnije bilo kojem navijacu bilo kog kluba iz srbije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...