Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Рекао сам вам да не гледате то, за ваше здравље... Јасно је да ће им дозволити да уништавају европски фудбал као што су уништили шпански... Бојкот ЛШ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što kenjaju ovi na Novoj: 'Bila bi velika šteta za nogomet da jedna Barcelona ispadne sada iz takmičenja.' no.gif Jebeš 'stručnjaka', vidim evo Barselonu lepo puštaju, verovatno će joj namestiti put do finala čisto da 'ne bude štete po nogomet'. Ne navijam ni za koga, ali ova utakmica je smešna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Након овакве крађе, крајње је време да су уведе могућност да судије прегледају снимак спорне ситуације. Овако више не иде...

 

S druge strane veliki klub Roma igra na svom nivou. :rockdevil:

 

Игра магично, магично.. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Арсенал је имао добру тактику и до тренутка док судија није избацио Фан Персија сву срећу да је реализује. Фан Перси је безвезе добио први жути.

 

Него, читам на википедији да се каже Филип Мегзес.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каква доминација,требали су још који да им дају.

Каква крађа? За пенал нисам сигуран,али црвени је сасвим регуларан. Јесте безвезе али за оно се добија жути по правилима. ЋЋПК.

Фаприле,не хули. Најбољи модерни центарфор.

 

koga boli kurac za tu tekmu???

mislim na Romu :haha:

 

Дођи сутра до мене,знаш какву босанску сланину имам.

 

Барселона-Арсенал - утакмица коју гледају помодари. Шокиран сам искључењем једног штопера какав је Мексес.

 

Баш чудно што је он добио црвени.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo hvala Smorock sto dozvoljava , mimo pravila , da se iznese istina o danasnjem zlocinu nad fudbalom !

 

Mislim da se posle ove vecerasnje utakmice tema komotno moze nazvati LJIGA SAMPIONA , jel izgleda da se ljigavim ljudima dozvoljava da unistavaju ugled fudbala .

 

Arsenal je klasicno opljackan , po starom pravilu da se istorija ponavlja , kao onomad protiv Celsija kad je inkvizitor bio kasapin iz Osla Ovrebo . Veceras je njegovu palicu preuzeo Busaka , nejednakim kriterijumom . Pa da li i jedan normalan sudija , moze da u ovakvom vaznom mecu da dva potpuno nezasluzena kartona Van Persiju ? Sasvim je logicno da igrac ne cuje zvizduk kad je na tribinama 100ooo "ljudi" . To je prelomni momenat utakmice , da je Van Persi ostao u igri Arsenal bi komotno prosao , jer je taktika bila izvanredna !

 

Sve je ovo dokaz da su moje inicijacije drugog stepena o osnivanje NSFP potpuno tacne i opravdane , ovo ne moze biti slucajno . Celsiju ne sviraju 5 ociglednih penala , a Barseloni jedan sumnjiv ? Gde je tu kosmicka pravda ? Mozda nije popularno sa komercijalne strane gledano da Arsenal prodje , ali sta me briga , kosmicka pravda nije zadovoljena , i ja se moram boriti da ovo zlo danasnjice ne prodje nekaznjeno ! Da li je slucajno da kad Busaka sudi svi spanski klubovi , a naracito Barselona prolaze dalje , to nije slucajno , klasican vid organizovanog i isceniranog kriminala .

 

Posle svega imam zelju da odem u Barselonu popisam se po Nou Kampu i poserem na sve Gaudijeve fasade i da se fekalije slivaju niz krovova katedrala po tim cigano-siptarsko-separatisticno-teroristickim stanovnicima tog grada !

Naravno nadam se da ce spanski rezim (nakon sto im dostavim dokaze o teroristickim organizacijama u Barseloni) poceti da bombarduje Barselonu , utociste al Kaide , kao sto to radi Pukovnik Gadafi u Libiji .

 

Posto sam vremenom i banom ogranicen , zaustavicu se ovde , jer pojedinim fudbalskim pacijentima sa foruma treba dosta vremena da skapiraju tezinu ovih reci i istinu , pa ce poceti sa halucinacijama , a meni to nije cilj , meni je cilj njihovo obrazovanje , u sportskom pogledu .

 

Na sve cu da odgovorim posle 13 marta , a anonimusima preporucujem da procesljaju sportske teme , i uvere se o zlocinima Rosetija, Ovreba , Moratija , Mancestera koji isto ne smeju biti zaboravljeni !

 

CCPK!

Izdrzi PUKOVNICE !

Edited by Hail Metal
  • Upvote 12
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...