Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

dokle god im bude prolazilo, to ce da rade a novinari ce i dalje zadovoljno da im kolektivno drkaju, jebiga. A s druge strane, nije mi ni Murinja zao. Postavlja se pitanje sta je onda manje od dva zla.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam što koji kurac dolazim na ovu temu ALI JESTE LI VI NORMALNI BRE

 

Jedini razlog zašto se u fudbalskim krugovima mrzi barselona je zato što sad svaka đevojčica od 13 godina "navija" za njih, pa fudbalski kvazi stručnjaci osporavaju gomilu vrhunskih elemenata barsine igre ne bi li zadovoljili svoje frustracije postavljanjem sebe iznad istih đevojčica i ljudi operisanih od fudbala. Ne znam za vas, ali sad da boki13 reče za barsu da je najbolja mene bi i dalje bolio kurac i i dalje bi volio njihovu igru. Barselona igra najbolji fudbal na svijetu. Tačka.

A vi se ne odvajate od ljudi koji veze sa fudbalom nemaju tim stavovima, nego postajete pravi pravcati hipsteri sporta.

 

 

i zaboravih:

http://www.youtube.com/watch?v=LCr9_c4rRbU

 

Ovome čovjeku treba davati crveni za svaki mrki pogled, a kamoli za start.

Edited by Andrija Smith
  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@andrija

Slazem se.Za sve sem za ovo poslednje.Dobro,ne treba mu bas dati za svaki mrki pogled,ali ne treba da cudi sto sudije imaju zesce kriterijume prema njemu nakon svih sranja koja je u karijeri napravio.Maloumnik.

A mi se pred tekmu zajebavali kolika je kvota na crveni karton za Pepea.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to kažem, svi mi znamo kakva reputacija bije Pepea.

 

@Hail: Nikako za crveni, ali činjenica je da sudija nema opciju da pregleda faul iz svih uglova nasred utakmice, pa još i da uspori snimak. Ovakve greške se nerijetko dešavaju, nažalost.

Po meni crveni je trebao da dobije Adebayor za ono namjerno boksovanje igrača, a ni Mascheranov start nije daleko od crvenog.

Edited by Andrija Smith

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kako to da se sve te neretke sudijske greske sviraju u korist Barselone uvek , iskljucivo ?

Nije istina da je uvijek tako bilo, to je samo u zadnje vrijeme trend da se Barseloni malo povlađuje. Ima primjera koji su sigurna krađa (Ovrebo prvi pada na pamet), ali sve u svemu priča o povlađivanju Barsi je prenapumpana u medijima od strane ljudi kao što su Murinjo, ljudi koji su isfrustrirani jer im ne mogu ništa na terenu.

Ako Pepe treba dobiti karton za svaki start , trebju i epilepticari iz Barse za sva simuliranja , koja su prisutna na svakom mecu .

Slažem se, i nikad neću shvatit mentalni sklop sudije koji pada na te fore.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, Мурињо не може ништа на терену. Проћи ће још много година док он не освоји свој први трофеј, а посебно неки на чијем путу мора проћи Барселону.

Јесте синоћ Реал играо лоше, али то није разлог да им искључе играча.

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

a Pepe je bas mica od igraca. covek je hteo da bude baletan koliko je nezan. njega i Adebajora u zatvor poslati. i mozete kenjati koliko god hocete, ali je cinjenica da su sve fudbalske stvari na strani Barse. Mesi je to dokazao drugim golom.

 

Cudo jedno kako uvek to dokazuju posto ih sudije poguraju.

 

http://www.index.hr/sport/clanak/video--realova-istina-pepe-nije-dodirnuo-alvesa-katalonci-cijelu-utakmicu-simulirali/549292.aspx

Sve se lepo vidi. Za ove je i Ronaldo malo dete.

Edited by 23/16
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema sta 23/16 je izneo neoborive dokaze da je Real jednostavno pokraden .

 

Simuliranje je fudbalski prekrsaj i po pravilima se kaznjava kartonom , da su pravila postovana , Barsa bi zavrsila mec sa 8 (na k te nosam ) igraca .

 

A crveni karton je smehotresan .

 

I izjava Ferdinanda je jaka , na kraju videa .

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali Pedro kako je dva puta odglumeo... Neprocenjivo!

 

@Andrija: Joj, ne seri... Odglumeo je totalno, jeste onaj start Pepea za zuti, realno, isao je nesmotreno iako nije bilo kontakta, al' za crveni svakako nije, al' isto je tako Alves odglumeo skroz i tu nema spora... Kontakt preko lopte? Jbt!

Edited by KinSlayer
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Ko god da je rekao (mislim da je Andrija Smith) da Farselona igra najbolji fudbal mora da je mislio da najlepši, pošto najbolji sigurno nije.

 

Nije to balet a nije ni mesara. Real je bio na granici mesare, ali granicu nije prešao, prešli su je npr Holanđani u finalu Svetskog prvenstva. Mislim dajte ljudi, ko prati košarku zna da ne može svaki jebeni kontakt da se svira kao faul, a u slučaju Pepea kontakta nije ni bilo, a čak i da nešto protumače kao nameru, namera je vrlo vraljiva stvar, i može se kazniti žutim, a sigurno ne crvenim kartonom.

 

A za baletanski okret Alveša naravno još jedan karton.

 

U svakom slučaju, ako se meni koji mrzim Murinja smučila Farsa sinoć onda o čemu pričamo...

 

nije to balet, igrajte fudbal. A ne da svaki put u finale ulaze tako što protivnički tim u polufinalu dobije crveni karton. U pravu je Murinjo bio sa Interom, igrao 5-4-0 i neka se jebu.

 

ako je nečega dosta, dosta je patuljaka i jadnika kojima kosti pucaju od vazduha između pepa i njihove noge, valjda e oboleo od osteoporoze ili tako nečega.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Медији уздижу Барсину игру као "најлепши фудбал икада". То што се они додају на средини терена 145677 пута у току утакмице мени представља замарање. Мурињо им је ставио бус испред гола па нису могли да ураде ништа. На крају се све то заврши тако што Меси уради нешто 1-1 или добије лопту од Ћавија или Инијесте, а ови пре тога додају лопту пола сата. Јебеш ти такав фудбал.

 

 

И, ово да свака девојчица навија за њих. То је тачно. Нико не може да се сети да је Барса пре неколико година била на рубу испадања из лиге, резултати катастрофа, а онда су се појавили Ето'о, Роналдињо и екипа, па је Барса постала одједном толико популарна.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Barselona je jaka zadnjih 20 godina, samo što je najčešće prolazila kao i Inter u Italiji, mnogo potroši malo postigne, ali sada je očigledno u vrhu.

 

Ali stvarno je dosadilo da se svaki put protiv Barselone brane timovi sa 10 igrača, a ja koliko pamtim svaki jebeni put to jedva da je bio faul, a kamoli crveni, sve tamo od Čelzija se ovo dešava, a ove godine i Arsenal je oštećen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...