Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

brasa odigrala vrhunski...nisu ga dali kada je trebalo i to im se osvetilo...igrali su njihovu igru,al jebi ga...da su stisnuli posle drugog ko ljudi,bilo bi jos golova...jesu,al ne dovoljno...dobre su mi obe ekipe,al sam vise simpatisao milan...brasa nezasulzeno izgubila...

 

 

 

 

inace,tek sam danas onaj fantazi napravio...vilja kao kapiten dao gol i luco gonazales u sredini,za kristita 7 poena,subotar i sanja po 6,scezni,cavi,mutino me ubili p 3...nije lose,jos mi 3 igaca igra sutra...47 poena...za ekipu koju sam napravio za malo vremena,super je...nije losa fora...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras bi Valensija trebalo lako da pobedi onu tragikomediju Genk. Ne znam sta jos da stavim na tiket, verovatno 1 na Plzen, i da ce Arsenal da da 2+ gola, mozda i nesto na Zenit

 

Каква прогноза :haha:

 

А што се синоћ тиче... Јебена катастрофа!!! Тачно се видело да им се од 70. минута није више ни играло. Меси превише силовао и паламудио у безброј ситуација. У зимском прелазном року подхитно довести барем једног штопера, па макар то био и Вилотић.

 

Вечерас свим срцем уз Наполи, Ајакс и Лил! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Mesi ima 5 bodova. Čitav sajt je u raspadu pa ćeš ti možda kasnije to videti.

 

meni tri igrača nije ni ušlo u igru, i računaju se kao 0 :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Ma, nesto ih zajebava, jbt, Subotic mi doneo 7, a Vila 5, a dao gol sinoc... Wtf?! Mislim, jeste zamenjen, al' opet...

 

Žuti karton je dobio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Farselona je one hit wonder, Milan standardno dobro igra, dolazi do finala i osvaja titule decenijama. Uostalom, nabušio je tu istu Farselonu još kad su joj igrali Gvardiola, Stoičkov i ROmario.

 

Zbog toga će Milan ponovo biti prvak Evrope, a Farsa će se ugasiti čim im se penzioniše Ćavi, koji ima u vrh glave još 2 godine dobru igru u nogama.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...