Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Teleoptik i Barsa B kao i svake filijale ne mogu da igraju u prvoj ligi. Leida je igrala.

 

Леида је Барси као Звезди Срем или Обилић. Вероватно су потписали неки уговор о сарадњи јер се ови распадају па им се исплати да им играју Барсина деца. Ал' нека,у праву си ти.

 

Едит:Наградно питање за Бату. Да ли су Баста,Бишевац,Луковић,Миловановић,Јанковић и та екипа Звездини играчи? Јер,они су у Звезду дошли тек са 18-19 година,пре тога су били у Јединству из Уба.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Evo primera bolje fudbalske škole: Bekam, Gigs, Skols, braća Nevil, Niki Bat (ni po čemu lošiji od Buskeca)... Velbek, Kleverli, Flečer

 

MILAN: Maldini, Kostakurta, Albertini, Barezi,

 

a pored živog Ajaxa (od van Bastena do Snajdera) neko da lupi da je La Masija fenomen od fudbalske škole, pa jebote...

Share this post


Link to post
Share on other sites

trne, zašto se ubacuješ onda ako se priča o Buksecu?

 

 

 

 

Ljubomir fejsa je Partizanova škola po tebi.

 

Pa jebote, Katalonija je veća od Srbije, ima više stanovnika od Srbije, sad neko došao da tvrdi da je svaki katalonski klub u stvari Barsina filijala.

 

Teleoptik i Barsa B kao i svake filijale ne mogu da igraju u prvoj ligi. Leida je igrala.

 

Lepo piše da je čovek u La Masiju došao 2005. godine, dakle skoro kao kompletan igrač.

 

Није Ледиа у буквалном смислу филијала, него нисам нашао бољи израз. Они су ти тим који има, да кажем обавезу, да када позајми Барсиног играча, тај играч игра. И Барса има приоритет када Ледиа продаје неког играча. Илити, ово што је Карнисеро рекао.

 

La Masija ne može da skrpi prvih 11 koji bi osvojili ni Primeru, a kamoli Ligu Šampiona.

 

Зато Амброзини може сам да освоји ЛШ. Не требају му саиграчи уопште.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa ja za Milan nikad nisam ni tvrdio da ima dobur školu, iako je par veličina iz nje izašlo.

 

Samo kažem da se Barsa naduvava nezasluženo, La Masija je zaslužna samo za prošlogodišnju titulu, a videli smo i kako, crveni kartoni prštali i u četvrtfinalu i u polufinalu zbog foliranja.

 

Ajaks i Mančester su Univerziteti za La Masiju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo primera bolje fudbalske škole: Bekam, Gigs, Skols, braća Nevil, Niki Bat (ni po čemu lošiji od Buskeca)... Velbek, Kleverli, Flečer

 

MILAN: Maldini, Kostakurta, Albertini, Barezi,

 

a pored živog Ajaxa (od van Bastena do Snajdera) neko da lupi da je La Masija fenomen od fudbalske škole, pa jebote...

 

Колико си глуп. Да ли си уопште прочитао када сам малопре написао да је Масију основао човек који је створио модерни фудбал? Не, тај човек није Јанкуловски, то је један од највећих играча икада Јохан Кројф. И човек је кад је завршио каријеру хтео да оснује школу фудбала ПО УГЛЕДУ НА АЈАКСОВУ. Резултат - Ла Масија.

 

А Гигс никако не може да буде Манчестерово дете, јер је из Ситија дошао у Јунајтед. Флечер играчина, у пичку материну.

 

Samo kažem da se Barsa naduvava nezasluženo, La Masija je zaslužna samo za prošlogodišnju titulu, a videli smo i kako, crveni kartoni prštali i u četvrtfinalu i u polufinalu zbog foliranja.

 

Јооој, земљо, отвори се и прогутај ме!

Share this post


Link to post
Share on other sites

А Гигс никако не може да буде Манчестерово дете, јер је из Ситија дошао у Јунајтед.

 

Са 14 година. И ти кењаш сад.

Ал' џаба причаш. Да је Куруз рецимо рекао да је Манчестерова школа најбоља на свету,Бата би рекао да је Ла Мансија за Манчестерову школу појам. Бата интергалактички контраш.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gigs nikada nije bio u Sitiju, iako je bio prijavljen u njihovoj skoli nastavio je da igra za Salford, a onda ga je na 14 rodjendan Ferguson doveo u Junajted. Dakle, ako je Mesi Barsino dete, onda je Gigs mancesterovo.

 

I jos nesto, ne diraj Flekija, naseg vodonosu :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
човек који је створио модерни фудбал -Јохан Кројф

 

 

J-o-h-a-n K-r-o-j-f, kako se čudno piše Arigo Saki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Johan Krojf koji je sa Ajaksom i Barselonom od 1985-1996 ukupno osvojio jedan Kup Kupova i jednu Ligu Šampiona ili Arigo Saki, koji je za 4 godine treniranja Milana osvojio 2 Lige šampiona mogu da se porede samo u nekoj katalonskoj Cigan-mali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde ste Flecera nasli kao primer.. :)

 

Eto samo da kazem i ovde da sam bas srecan sto Barsa nije pobedila sinoc. :)

Jeste da su bolji, mladji, brzi, skuplji i sve to, ali Milan je dokazao da se fudbal igra od 1 do poslednje sekunde (bukvalno :D)

 

Ovi su dali 2 gola ISKLJUCIVO na individualni kvalitet. Mesi predriblao 3-4 igraca i asisitirao, a Vilja postigao golcinu iz slobodnjaka. Mada i ove je usralo da iz 3 suta daju 2 gola. :D

Svi su otpisali Milan u startu. jbt kvota na barsu 1.20?! pa ne igra protiv nekog Madjarskog prvaka..

Bice ona 1. u grupi sigurno, jer ce Milan usrati protiv nekis sabana, a i imace bolju gol razliku, ali ovaj x je bas lepo legao. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Johan Krojf koji je sa Ajaksom i Barselonom od 1985-1996 ukupno osvojio jedan Kup Kupova i jednu Ligu Šampiona ili Arigo Saki, koji je za 4 godine treniranja Milana osvojio 2 Lige šampiona mogu da se porede samo u nekoj katalonskoj Cigan-mali

 

Johan Krojf je bio deo generacije koja je pocela igrati pravi fudbal.Za razliku od svih prethodnika koji su trckali za loptom ko amatercine.Ta generacija na celu sa Krojfom,Repom i Neskensom jeste lansirala moderni fudbal,kao i stil koji je Krojf kasnije forsirao u Barsi.I sa te strane je Jaroslav u pravu.Ali takodje,i Arigo Saki je velicina koja je u fudbal uvela novitete,pogotovo sa defanzivne strane.Porediti njih dvojicu je suludo,vasa diskusija je teska budalastina.No svejedno,Domagoj Zivotinja ce i dalje nastaviti da troluje ko pomahnitao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

šta ja imam da trolujem, vi tvrdite da je holandski ''totalni fudbal'' i Krojfov tika-taka u stvari koncept modernog fudbala

 

a šta je Murinjo onda? Hoćete da kažete da je Murinjo fudbalski bliži Krojfu nego Sakiju?

 

Ajd idite iza zgrade i vidite da li sam tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta ja imam da trolujem, vi tvrdite da je holandski ''totalni fudbal'' i Krojfov tika-taka u stvari koncept modernog fudbala

 

a šta je Murinjo onda? Hoćete da kažete da je Murinjo fudbalski bliži Krojfu nego Sakiju?

 

Ajd idite iza zgrade i vidite da li sam tamo.

 

Ne,ja to ne tvrdim.Ja samo kazem da je Jaroslav u pravu kada kaze da je Krojf na neki nacin zacetnik modernog fudbala.Jer prvi pravi fudbal upravo je poceo igrati on,a kasnije je to primenio na Barselonu.U naravno razvijenijem i modernijem obliku.Murinjo je fudbalski blizi Sakiju,ali kao sto sam u prvom postu i rekao,budalastina je porediti ta dva stila.

 

Neka hvala,dovoljno sto moram gledati tvoja lupetnja na forumu.

 

Jel moze neki link za dinamo-real?

 

http://www.kds.co.rs/

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...