Jump to content

Sadus


Chlan 787

Recommended Posts

Album savršeno prikazuje moj problem sa bendom u potpunosti. Tako brz, tako tehnikalan, tako vatren, a ipak ravan ko daska. Spori riffovi koje sviraju su nešto najbezukusnije ikad, i dokazuju mi da su njihova brzina i tehnikalnost samo pokrivanje manjka vještine u songwriting-u. A o retardiranom rođaku Milleta Petrozze i Kelly Schaefera za mikrofonom da ne pričam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, Dinarski Ratnik said:

Album savršeno prikazuje moj problem sa bendom u potpunosti. Tako brz, tako tehnikalan, tako vatren, a ipak ravan ko daska. Spori riffovi koje sviraju su nešto najbezukusnije ikad, i dokazuju mi da su njihova brzina i tehnikalnost samo pokrivanje manjka vještine u songwriting-u. A o retardiranom rođaku Milleta Petrozze i Kelly Schaefera za mikrofonom da ne pričam.

Koji je sad pa ovaj pozer??

Ajd mrš idi slušaj Deftonse u pičku materinu..

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбт кое говно од албума. На шта сам ја потрошио 52 минута свог драгоценог живота мајко моја??? Боље да сам преслушавао финске блек метал демо бендове него што сам губио време на ову скршотину!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@HUMAN
Ал реално брате, овај нови албум курцу не ваља. Ал реално  :mhihi:. Додуше, тај садус је мени вазда био голо говно од бенда па ништа боље нисам ни очекивао ал реко ај да бацим мало уво на нову траку. Ал боље да нисам. Боље. :haha:

Edited by Сале
  • Like 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Сале said:

Додуше, тај садус је мени вазда био говно од бенда па ништа бољ

Bukvalno Manowar thrash-a. Nondescript gitare, kompozicioni mediokritet i "mi smo metal, koljemo pozere, blablabla" tekstovi. Imali su nadlegendarnog basistu, al ih ni on nije mogao spasit. Nula razloga za slušanje kad Kreator, Morbid Saint, Demolition Hammer i Hypnosia postoje.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogu da se složim da je prvi album dosta siroviji i primitivniji ali takva eksplozivnost, beskompromisnost i brzina su gotovo nezabeleženi u to vreme! Naredni, Swalloved in Black je albumčina gde su pokazali da umeju i sa (nešto) sporijim tempom ali i daleko složenijim kompozicijama da barataju na zavidnom nivou, dok je treći A Vision of Misery po meni njihov kreativni vrhunac, apsolutni masterpis deathrasha koji je mogao da izadje na crtu bilo kom albumu iz 90ih, a većinu je šio za dve-tri glave!!! Ko ne čuje šta je na tom albumu odsvirano je ili gluv ili glup, bukvalno svaki instrument šuri, a bend nikad inspirativniji kad su same pesme u pitanju, nešto najbliže Human/Individual materijalu koji se do tada pojavio!!!

Što se tiče novog albuma naravno da nije u rangu sa prva tri, ali mislim da je dosta bolji od njihova prethodna dva albuma, sasvim solidan materijal koji rekao bih kombinuje sve elemente koji i odlikuju Sadus, brzina, tehnikalija, Darenov autentični pakosni vokal, meni čak i ova malo modernija produkcija ne smeta uopšte, barem se sve kristalno jasno čuje a poprilično je namudjena u odnosu na ranije radove hahaha. Nedostatak Stiva jeste primetan, jer bukvalno niko ne svira kao on, ali se i bass ovde fino uklopio iako su sada gitara i bubanj u prvom planu u odnosu na prethodna izdanja.

A što se tiče pomenutih bendova gore jedno šest puta je boji od bilo kog Kreatorovog albuma u zadnjih 20ak godina, a sudeći po ovih par pesama od Morbid Sainta što su izašle i sa njim ima da briše pod.. Demolition Hammer ne znam da li imaju uopšte neki novi materijal u planu??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...