Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

ja kad sam rekao da ce da zapale marakanu stvarno sam to mislio...posto su paokov stadion vec zapalili xD

arisservet99001116custogh5.jpg

 

ARIS!!!

 

Etsi apla!

 

 

 

 

we are sons of god of war we are loyal fans of ARIS!

 

@ Geozee - evo jedna slika od letos kad sam bio u solunu...ovo je inace iz arisove hale ;) koja je vrh vrhova...znate koja akustika boli glava xD

 

m_dab96c1943d1b44791b041aed5add022.jpg

 

 

 

Edited by s0ki

Share this post


Link to post
Share on other sites

С обзиром на то да је Звезда скоро одиграла пријатељску утакмицу са Олимпијакосом,за помоћ страдалима у пожарима у Грчкој,а узевши у обзир и традиционално добре односе ова два клуба,не би ме зачудило да пар хиљада Олимпијакосових навијача оде у Солун специјално за тај меч и построји боранију,био ти са њима s0ki или не ... :D:D:D

Нећу ништа да прогнозирам,али очекујем Звездин пролаз даље!

Ако ни то не успеју,онда стварно нек` промене професију!

 

Звезда и Бајерн су у првом плану на УЕФА сајту,чини ми се зато што су једини од ових 40 екипа освојили Лигу шампиона,али треба и напоменути да се од старе славе не живи! :no:

У сваком случају,НАПРЕД ЗВЕЗДО !!!

 

Неутралан и објективан :D

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo mala ispravka, nisu jedini zvezda i bajern osvajali kup/ligu sampiona, i hsv je osvojio, 82. mislim...

 

mislim da su sanse da prodjemo odnosno ne prodjemo 50 - 50%

cini mi se da je i jestrovic rekao tako nesto... tesko ce biti, to je sigurno... prognoza...

 

bajern x

bolton 1

aris x

braga x

 

sa tendencijom da jedan od ova dva poslednja iksa ipak bude dvojka :D

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da su sanse da prodjemo odnosno ne prodjemo 50 - 50%

cini mi se da je i jestrovic rekao tako nesto...

 

Eeeee, ako je Jestrović rekao, onda je to već da se čovjek zamisli. Kada se oglasi nesposobnost lično personifikovana u vidu jednog raspalog balvana čiji je zadatak da drži ruke u džepovima i s vremena na vreme primi loptu, kako bi mu komentator izgovorio prezime, i kako ne bismo pomislili da Zvezda igra sa deset igrača, iako realno igra, onda znam da treba da mislim suprotno od njega. Sada, malo je zajebano misliti suprotno od 50-50, jer je to opet 50-50, ali recimo da mislim da su nam šanse sasvim solidne, ako se momci uigraju, i ako naravno "Jestrogol" zaradi neku žuticu, ili makar teži oblik gripa, pa propusti poneku utakmicu.

 

Ma kakvi Arisovi navijači da tuku Delije. Pre će naši zapaliti pola Soluna nego što će ovi stići da izgovore i "h" od huliganstva, ako samo i namirišu neku tuču.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali tačno sam znao da ćemo da naletimo na Bayern!!! Znači nisam bio kod kuće u vreme žreba, svo vreme mi se Bayern vrzma po glavi, puštam posle txt B92ojke i samo čekam tamo prvi naslov na sportu Bajern u Beogradu or somethin' i tačno tako! :)

 

Sad će Piksi opet da odvali kartu 10€ i ja naravno od ovih silnih koncrata neću moći još i na to da idem! Da je bar kasnije! :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeee, ako je Jestrović rekao

 

usput sam spomenuo jestrovica, nisam se pozivao na njega.

 

nevezano za to, jestrovic takav kakav je je prvi zvezdin spic. barkos treba jos debelo da se dokazuje da bi istisnuo jestrovica iz prvih 11 i daj boze da se dokaze sto pre. ali do tad, jestrovic je prvi spic. ili salas da udje u formu, ali on nije bas klasicni centarfor, vise je polusipc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не,напротив lemmy,говорио сам за све екипе које учествују у Лиги УЕФА! Па,ето и ако је Хамбургер освојио,што треба да проверим,то су онда три освајача Лиге шампиона од 40 учесника.А пошто су се два од та три нашла у нашој групи,логично да смо постали ударна вест о жребу широм Европе. `91. у Београду смо на гузове дошли до злата вредног бода,сада не знам каква нам је дијареја потребна за тако нешто! :D:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

usput sam spomenuo jestrovica, nisam se pozivao na njega.

 

nevezano za to, jestrovic takav kakav je je prvi zvezdin spic. barkos treba jos debelo da se dokazuje da bi istisnuo jestrovica iz prvih 11 i daj boze da se dokaze sto pre. ali do tad, jestrovic je prvi spic. ili salas da udje u formu, ali on nije bas klasicni centarfor, vise je polusipc...

Ma znam da si ga usput pomenuo, nego sam ja tako napisao post da je izgledalo kao da tebi nešto zamjeram. Izvini :mrgreen:

 

Ma imamo fine šanse da prođemo, samo ako ne bude opet kalkulisanja i mudrovanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не,напротив lemmy,говорио сам за све екипе које учествују у Лиги УЕФА! Па,ето и ако је Хамбургер освојио,што треба да проверим,то су онда три освајача Лиге шампиона од 40 учесника.А пошто су се два од та три нашла у нашој групи,логично да смо постали ударна вест о жребу широм Европе. `91. у Београду смо на гузове дошли до злата вредног бода,сада не знам каква нам је дијареја потребна за тако нешто! :D:pivopije:

 

Ok,moja greska.

HSV je bio prvak Evrope,negde pocetkom 80-ih.Igro Kevin Kigen za njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cemu se nadate... mislim, ok... nada umire poslednja... vi sada ne mozete da se poredite ni sa jednim evropskim klubom... bivsi prvaci evrope... :):):) Smejurija... moja prognoza:

 

Bayern - 2

Braga - 1 ili X

Bolton - X

Aris - 1 ili X

E,jebi ga, samo kad se mishevi javljaju! Pa slushali smo 25 godina vashu prichu : Jedini jugoslovenski klub koji je izgubio finale kupa shampiona, ali smo prvi poveli...A za ovo danas, svi nashi klubovi su go q.... ali koga briga za to, barem nije briga nas prave navijache. Po kishi,zimi,suncu, snegu a i koshavi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...