Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

To je najveca mana nasih klubova, pa i reprezentacije - nedostatak kvalitetnih napadaca, ali i igraca koji umeju da urade kvalitetan zavrsni pas, da naprave sansu.

 

Zvezda ima par dobrih pojedinaca i mislim da jedino nekim pojedinacnim akcijama Milijasa, Burze ili Koromana moze resiti pitanje pobednika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je najveca mana nasih klubova, pa i reprezentacije - nedostatak kvalitetnih napadaca, ali i igraca koji umeju da urade kvalitetan zavrsni pas, da naprave sansu.

 

Zvezda ima par dobrih pojedinaca i mislim da jedino nekim pojedinacnim akcijama Milijasa, Burze ili Koromana moze resiti pitanje pobednika.

 

Pa da, nemamo ono sto se nekad zvalo "desetka" , covek koji zna da odigra zavrsni pas...

Ma Zvezdi je dovoljno i 0-0 i 1-1...sigurno prolazi...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се Партизана тиче...

ееее...

Realno nikada Partizan nije ni imao šanse da prođe protiv Fenera. Kada vidiš onakvu krađu u prvoj utakmici možeš samo očekivati da se isto ponovi i u drugoj. Zna se ko je bogatiji. Nego aj da mi imamo četiri predstavnika u Ligi UEFA, nije ni to loše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nasem prvenstvu vam svako kolo sviraju nepostojeci penal....poklonili su vam kup ponistivsi Zvezdi cist gol....pa moraju malo i na vasu stetu !! :evotigana:

 

To mrzim kod nasih klubova....naviknu se na baletsko sudjenje u ovoj beton ligi....pa kad izadju u evropu...sudije krive...

 

 

 

 

No, veceras samo da ne popusimo od ovog Apoela....a bilo bi lepo da imamo 4 kluba u Kupu Uefa !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da , kad palma ima finansija sve to da pordzi i kad igrachi su odavno prestali da igraju za svoja mesta i gradove vec jure novac da mogu da prezive , to je ta igra kurva i makroa a najbolji komentar dade lik na utakmici fenera i partizana juche , otprilike - svi bi u ligu shapiona jer chim udju dobiju 5 miliona , pa koliko za pobede pa koliko za nereshene - doshlo mi da iskljuchim tv ! za koju godinu ima da bude prenos - toshic odlichno centrira u shesnaesterac za skoro pa 2000 evra jbt ! -

beda ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nasem prvenstvu vam svako kolo sviraju nepostojeci penal....poklonili su vam kup ponistivsi Zvezdi cist gol....pa moraju malo i na vasu stetu !! :evotigana:

Jeste, tada smo stvarno bili pokradeni. Čist gol poništiše Zvezdi.

 

To mrzim kod nasih klubova....naviknu se na baletsko sudjenje u ovoj beton ligi....pa kad izadju u evropu...sudije krive...

Kažeš da Partizan nije bio oštećen i u prvoj i u drugoj utakmici?

 

No, veceras samo da ne popusimo od ovog Apoela....a bilo bi lepo da imamo 4 kluba u Kupu Uefa !!

Ne bi trebalo, osim ukoliko žestoko ne useru nešto. Čini mi se da smo bolji tim, samo da malo stegnu odbranu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koroman dobio par samara na treningu, ovo je ono sto nam je trebalo, sad ce valjda da se uozbilji malo. Steta sto pada kisa, nece biti mnogo navijaca, a nadam se da ce se nasi momci bolje snaci po takvom vremenu. Bar sad imamo tu prokletu travu kako treba. I samo da nas sudije ne ostete, kao sto su Partizana juce .... jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kažeš da Partizan nije bio oštećen i u prvoj i u drugoj utakmici?

Ma nema govora...sada im je ponisten cist gol....dok za penal, kao sto rekoh...i ja bi' ga svirao....koji kurac je Sikimic uletao u igraca bez potrebe... !!

Generalno sam mislio....nema ni Partizan ni Zvezda igru za LS...a, u zadnje 2 godine mozda "najlaksi" protivnici....ali shugava igra i ajd' nazad na livade Srbije !! Nista tu sudije nisu mnogo pogresile....

 

 

 

Ako su oni sirotinja ovaj Apoel...sta smo tek mi !!??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo Zvezdo!

Sever je pun,lepo je videti to.

 

Lepo je popunjen sever ali daleko od toga da je pun...

Koliko ova Zvezda ima srece, pa to je neverovatno, kakva sansa za Apoel...

Ako Zvezda ispadne od ovih, onda je stvarno nas fudbal bedak...

 

Za Vosu sam znao da ce ispasti, trebali su dobiti u NS da bi se necemu nadali...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мало ми је и жао што сте оволики курац од тима, мајке ми. Жалосна игра.

Славен избацио Арис. Прођите ове, јебем вас у дупе циганско.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, pa Zvezda je gora i od Partizana, nikakva igra...ali prolazi, srecno su izvukli 2-2 tamo i to ce presuditi...Apolon imao dva zicera, stice kazna...

 

Hajduk promasio zicer protiv Deportiva i imao jos par opasnih napada, jos uvek je 0-0 ali kroati su bolji....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...