Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Slazem se sa navedenim, ali mislim da me nisi potpuno razumeo. Ne treba da se pravi euforija posle ove Zvezdine pobede. Sad izadje Pizon i kaze kako su oni ekipa koja uvek igra sa 2 napadaca. :) Zar se moze igrati sa manje napadaca protiv ovakvih ekipa? Partizan dobio Ril sa 12 golova i stvorila se atmosfera da su bolji od Mancestera. :) Poenta je da spadamo u donji dom srednjih ekipa Evrope.

opet si u pravu, ali ja samo prosirujem tvoje razmisljanje time da moramo da se pomirimo da smo takvi kakvi smo i da slavimo svaku pobedu, te ti isti igraci treba da grizu u svakoj tekmi. jebiga, tacno je da ne treba stvarati euforiju u smislu :sad ce sve redom da jebemo" jer je jasno da je to nemoguce, ali posle onakve tekme, slozices se da je normalno da ljudi podivljaju malo, jbg :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh .... da Jokan nije trener i ja bih se radovao, ali sa njim na mestu trenera bojim se da Vas Dinamo ne bi mozda naguzio :(

 

Ja bih vise voleo da smo mi umesto ovih likova izvukli Hajduk iz Splita, to mi je najomrazeniji klub na planeti, pa da ih napunimo kao sarance, sto bi rekao Razbijac :D

e bre oni izgubili od nekog znj kluba nema teorije da moze bilo ko od njih da igubi :) :) :)

i jos kad bi dosli i Torcidasi :D :D :D

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa navedenim, ali mislim da me nisi potpuno razumeo. Ne treba da se pravi euforija posle ove Zvezdine pobede. Sad izadje Pizon i kaze kako su oni ekipa koja uvek igra sa 2 napadaca. :) Zar se moze igrati sa manje napadaca protiv ovakvih ekipa? Partizan dobio Ril sa 12 golova i stvorila se atmosfera da su bolji od Mancestera. :) Poenta je da spadamo u donji dom srednjih ekipa Evrope.

 

Јбг, шта да се ради. То нам је сурова реалност.

 

uh .... da Jokan nije trener i ja bih se radovao, ali sa njim na mestu trenera bojim se da Vas Dinamo ne bi mozda naguzio :(

 

Не би нагузио, јер Јокан нема намеру да више уводи у игру ону црну секвоју. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад ми жао што нисам отишао на утакмицу, нисам хтео сам да идем, другари нису могли... Лудница. Ваљао сам се до малопре. Оно што ми некако дође најлуђе је што сам некако тотално веровао да ово може да се деси, и кад су ови повели са 2-1. Онакву пожртвованост одавно нисмо видели на овим просторима, играли смо ко да смо неке Швабе. И све оне глупости у одбрани сада делују и симпатично.

 

У ствари само у једној овакој утакмици смо могли да прођемо даље. Да смо рано повели као јуче Партизан, почели би рано да калкулишемо у фазону ''имамо целу утакмицу да уваљамо још један'' и ништа не бисмо урадили. Овако смо знали на чему смо од самог почетка. Удри, па куд пукло да пукло. Лекићев гол у 45' кључни тренутак, а и онај пенал је дошо у прави час, после мало слабијег првог дела 2. полувремена (као и са Рударом).

 

Лудница.

Share this post


Link to post
Share on other sites

opet si u pravu, ali ja samo prosirujem tvoje razmisljanje time da moramo da se pomirimo da smo takvi kakvi smo i da slavimo svaku pobedu, te ti isti igraci treba da grizu u svakoj tekmi. jebiga, tacno je da ne treba stvarati euforiju u smislu :sad ce sve redom da jebemo" jer je jasno da je to nemoguce, ali posle onakve tekme, slozices se da je normalno da ljudi podivljaju malo, jbg :D

 

Naravno! Uvek je bolje imati dve ekipe u Evropi od jedne.

No, ipak...Lemmy je juce lepo objasnio rivalitet. Mogu samo da vam cestitam...pa se vidimo na derbiju. :cool: Mislim da vam je ekipa toliko suplja da ce vas svi gaziti u gostima. Ni ove godine necete biti 2. na tabeli. Mi smo se previse kurcili i tako smo i prosli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva tekma, jebo ga otac, ostade bez srcke :D

 

Vazno je da se proslo dalje, ovo je veliki vetar u ledja ekipi pre svega da dobiju samopouzdanje, i zasluzili su, odlicna igra, srce ostavljeno na terenu, Delije, 12. igrac... Samo tako da nastave, pa kud pune da pukne....

 

P.S. Titula je nasa!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni sumnjao da ce franjevci pohrliti na temu,i poceti sa standardnom kuknjavom. :)

 

Nisam ni gledao tekmu,snimaju se nove pesme,pa se nema vremena.Ali eto,zao mi je sto propustih,cisto zbog napetosti.Svaka cast momcima na borbi i povratku iz mrtvih,i naravno svaka cast mojoj Zvezdi na prolasku.Ali...jedno veliko ali...jebeno je sramota sto mi orgazme moramo dozivljavati na napete prolaske protiv tamo nekih pilicara iz Gruzije.Realno,ovaj tim nije ni za kurac,i ja ovo uopste ne vidim kao uspeh,vec kao jos jednu stepenicu nize u padu najveceg kluba u ovom delu Evrope.Zvezdo budi se!!!Zvezdo budi se!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Која текма, за инфаркт, просто, к'о што рече неко, играла је Звезда к'о Бајерн, погибоше људи на терену. За не поверовати! Сутра ће на жребу пасти неки још гори тимови и онда, ћао Европо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji je dribler onaj Pizon, ali osecam da ce neku suspenziju zescu da popije ako neko iz Uefe pogleda snimak :) srecno sutra na zrebu i nama i vama, trebace nam svakako :pivopije:

 

edit:

 

otprilike ovaj fazon, ekipe iz prvog sa ekipama iz drugog, Partizan je povlascen, tj u prvom je sesiru:

 

PRVI ŠEŠIR: Verder, Viljareal, Roma, PSV, Šahtjor, Zenit, Hamburger, Benfika, Valensija, Ajaks, Steaua, Fenerbahče, Bazel, Lil, Everton, Briž, Herenven, Galatasaraj, Austrija, Lacio, Herta, Sparta Prag, Dinamo Bukurešt, AEK, Slavija Prag, Metalist Harkov, Aston Vila, Atletik Bilbao, Partizan, Hapoel Tel Aviv, Tvente, Dinamo Zagerb, Liteks, Fulam, CSKA Sofija, Tuluz, Kluž i Odenze.

 

DRUGI ŠEŠIR: Leh, Đenova, Liberec, Crvena zvezda, Harts, Sigma Olmuc, Sent Patriks, Brondbi, Trabzon, Metalurg Donjeck, Gengan, Sarajevo, Vaslui, PAOK, Amkar, Dinamo Moskva, Žilina, Tromso, Rapid Beč, Vorskala, Bnei Jehuda, Sion, NAC Breda, BATE Borisov, Nacional Funkal, Sivaspor, Genk, Stabek, Slovan Bratislava, Maribor, Košice, Karabag, Baku, Levadia, Aktobe, Šturm i Elfsborg.

 

 

znaci od tezih iz drugog djenovu i bate valja izbeci, a sto se zvezde tice, treba da izbegne jedno 20 ekipa :)

Edited by vladream

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam sta se ovde sere.

Juce, Partizan koji ima ekipu (po znanju) za LS, usled raspalog trenera i malodusnosti igraca ne prolazi dalje.

Nisu imali srce za pobedu, kao da su protiv sebe igrali na kladzi (svi sem Moreire, donekle Ljajica i Bogunovica). đ

Danas, Zvezda, koja samo sto se nije ugasila na kraju prosle sezone, sa prosecnom (po znanju) ekipom, ali sa mudima kao teniske loptice, prolazi dalje, i opet ovde dolaze kompleksasi koji samo kenjaju.

 

Niko ne spori da Zvezda nije uigrana, i da nema neki tim, ali ovi momci su konacno isli protiv srpskih gena, i borili se ne do zadnjeg momenta, nego i do posle toga. I da je bio Ril, ane grzijski tim - svaka im cast!

Prethodnih par godina, na evropskim utakmicama su se Zvezda/Partizan i dizali/padali. Ova utakmica (i rasplet koji ja do sad u zivotu nisam video; znaci ovo je bilo za 3 infarkta) je odredila i skoru bolju buducnost Zvezde. Moja procena je da ce se vrlo brzo Zvezda stabilizovati nakon ovoga.

Mene ne zahvata euforija, ali jos ne mogu da verujem sta sam video. Nikad nigde nisam video bolji opis za ono poznato "od tragicara do junaka".

Lekic, ako se bude pravilno razvijao, bice nesto poput Zigica, samo malo da poradi na driblingu.

Ninkov me isto prijatno iznenadio opet, iako sam mislio da nije neki bek. Isah standardno cvrst, Kadu opet pokazao da ima znanje. Malo me razocarao Savio, ali ne mnogo...

 

Vi, kojima je uvek casa prazna - idite u jebeni LDP...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Више бих волео да се Партизану падне ПСВ Ајндховен или Фулам, него пољски Лех Познањ. То је врло неугодна екипа.

 

едит: Нисам видео да смо у првом шеширу. Свеједно, Лех је у другом.

Edited by Вуду ░▒▓▓▒░ попаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...