Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Nasi nikad nisu imali srecniji zreb, mada ja iskreno neverujem da ce proci i Zvezda i Partizan...

jbg, nije toliko naivno ali je moglo da bude mnogo gore. slovaci su dobili hajduk u splitu 2-1, a slavija je ipak bila nosilac u zreb grupi...sta znam, mada bi bila lepa promena da konacno imamo dva tima u nekom takmicenju :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@LeX ukupan rezultat je bio 2:1, u Splitu je bilo 1:0 a koliko sam video s indexa jedan od glavnih razloga je trener idiot koji je pocetkom drugog poluvremena izveo jedinog napadaca...bojim se da i nas tako nesto ne snadje :rolleyes:

 

btw gde se igra prva utakmica Partizan - Zilina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan dobio Zilinu iz Slovacke, igra kod kuce prvu. nije lose. cekamo Zvezdu.

 

 

Crvena Zvezda-Slaavija Prag. od ponudjenih, po meni najlaksi protivnik. prva tekma u Pragu, revans kod kuce. nije lose uopste :da:

do jaja

znaci bilo bi lepo makar Ligu evrope da igramo :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj link

http://www.index.hr/forum/default.aspx?q=t...&idt=241344

 

 

хахахаахахахах

 

A Brana Ilic komentarise zreb na srpskom Eurosportu i kaze da ce tesko biti Zvezdi. Gledao, kaze, utakmicu Slavija-Panatenaikos, i rece da je bio odusevljen kako su odigrali.

Pajser i ne razlikuje Slaviju od Sparte iz Praga.

Isto kada su izvukli Apoel, polovina tima ih je zvala Hapoel. Stvarno su teski imbecili igraci Partizana, kojim li se sportom oni bave, da li nesto prate uopste!

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, zapravo, ocekujem da ga vi dovrsite :D brale, ovaj index forum je hit :D

EDIT kad smo kod viceva, ne znam da li je vec bilo na forumu, ali onaj je odlican

 

kako bi se zvala crvena zvezda, da igra u primeri? recreativo :D

Edited by LeX69

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...