Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Значи, јесмо испали ал утакмица за памћење. Атмосфера је била врхунска, у првом полувремену једна од најбољих које памтим на Северу. Онај тренутак кад смо дали други гол је... уфф, непроцењив.

 

Јебига, шта је ту је, реално пре пар месеци се причало о банкроту и за колико може да се уваља Маракана, а сад су избацили два тима и мушки одиграли овај реванш против Славије. Победили смо, и то је нешто. Млад је тим, тек ће бити нешто од њих.

 

Драго ми је да је Партизан прошао, никако ми није ишло у главу што су неки другари гробари били толико скењани после прве утакмице кад су имали сасвим отворен резултат против просечног тима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хаха, причао ми другар, долазио на стадион 78. пуном навијача. Каже, замало нису преврнули аутобус. Лудаци разбили оне отворе на крову и попели се на кров :)

 

Извлачење ваљда сутра у подне. Видим занимљиво било широм Европе. Свака част Качару. И Динаму из Букурешта. Успели су где ми нисмо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хаха, причао ми другар, долазио на стадион 78. пуном навијача. Каже, замало нису преврнули аутобус. Лудаци разбили оне отворе на крову и попели се на кров :)

 

Jebem im mater, kod mene su celu ulicu zapišavali onako pijani i drogirani. I posle kažu predrasude prema navijačima, kakve predrasude kada pokazuju da su stoka iz dana u dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj podmladak (navijački) je nikad gori. Kad sam išao na tekmu, 4-5 klinaca pevaju (tj urlaju) k'o debili istraumiraše neke žene napred, posle vidim na Bubanj Potoku, neki izašli iz kombija dok je isti čekao red na rampi (btw nikad ne videh da je više ljudi izašlo iz manjeg kombija :) ) i stali tamo u krajnu traku skaču i pevaju (OK, to je zapravo ispalo lepo i nisu nikog ugrožavali), posle kad sam se vraćao, opet u mom busu neki klinci jeli govna, maltretirali neku Ciganku, mislim sasvim pristojna mlađa žena, nije neka klošarka, samo joj nešto nije bilo dobro valjda, na kraju pobegla napred.

Ista ta neka klinačka ekipa posle utakmice sa Dinamom izniče odnekud na stanicu na Konjarniku i ostavlja gomilu kamenčuga!? Retardi... :no:

 

Što se tiče tekme, nema šta mnogo da se kaže, jedino mislim da je trebao Jevtić a ne Nikolić da uđe. A generalno je falila organizacija na sredini.

 

Navijanje u nekim delovima utakmice fenomenalno, u nekim slabije, uglavnom na pesmama manje poznatim među širim narodnim masama.

 

E da, koji sam kreten što nisam uplatio singl na Zvezdu! Taman bi me te pare pokrpile za neke najhitnije stvari! :udri:

 

 

P.S. Čestitke glodarima. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sve koji igraju kladionicu, bitno je da znaju da verovatno igra Bogdanović... :icon_ne:

 

Vladimir Buzga Bogdanovic. :):)

I u Smederevu je bio saban.

 

Tek sedmi minut, a Zvezdina odbrana opet pokazuje sve svoje čari :)

 

Vujadin Savic je kritican.Mada ni Vilotic nije nista bolji,mada tek je dosao.Sreca imamo Ninkova.covek trci kao nezdrav.

 

mene samo zanima na koju foru je golman viljareala dao gol.

 

Otkud ti to?

 

Losa je Zvezda bila.Onaj drugi gol realno nema veze sa zivotom.Slabo.Kakva crna vrhunska utakmice,zestoko govno.Mozda je bilo vrhunski na tribinama,ali ono na terenu je bila tuga.

 

Naravno da smo lose igrali.Oba gola su cista sreca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Villarreal [6 - 1] NAC Breda

 

16' [1 - 0] S. Cazorla  

23' [2 - 0] G. Rossi (pen.)  

37' [3 - 0] G. Rossi (pen.)  

46' [4 - 0] M. Senna  

57' [5 - 0] J. Pereira  

61' [6 - 0] J.G. Oliva  

80' [6 - 1] E.d. Graaf

 

havijer oliva je novi golman.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...