Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

:haha: ma samo sam warnovao, bez bana.. nije zanimljiv YUM bez vas. :)

 

 

http://www.soccerclips.net/videos/fulham-v-juventus-itv-highlights 

 

 

Sad sam pogledao snimak.. jbt Fulam je u 1. poluvremenu imao precku, stativu, onaj udarac glavom iz kornera, i slobodnjak posle crvenog.. 

moglo je i 6:1 da bude..

Nisam skontao sto je Zebina dobio crveni?

 

Могли би да отворимо тему "Најдражи ворн".

Yutub i smajli worn - moji omiljeni! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yutub i smajli worn - moji omiljeni! :P

 

Muski sovinizam na temi nega tela warn je ipak neprevazidjen. :da: Smajli warn je tvoje dete,tako da je razumljivo sto ti je drag.Ja bih tebi dao jedan Kostunica warn,a tvom kolegi Lunaru jedan Vuk Karadzic warn.Divlja Tigrica je nepredvidiva,sa njom se ne treba zajebavati.Kada napise ""Dosta." samo treba reci "U redu sensei".Zivot je previse vredan da bi se spickao zbog sitnica.

 

Zakeroni spasitelj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

болештина од утакмице у Бремену!!! жао ми је што је Лил испао. много ми је симпатична екипа, али нису смели онолико да се затворе. Јуве... па, шта рећи... срамота. квота на њихов пролаз је била негде око 1.40.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.45 ;)

 

Muski sovinizam na temi nega tela warn je ipak neprevazidjen. :da: Smajli warn je tvoje dete,tako da je razumljivo sto ti je drag.Ja bih tebi dao jedan Kostunica warn,a tvom kolegi Lunaru jedan Vuk Karadzic warn.Divlja Tigrica je nepredvidiva,sa njom se ne treba zajebavati.Kada napise ""Dosta." samo treba reci "U redu sensei".Zivot je previse vredan da bi se spickao zbog sitnica.

Zakeroni spasitelj!

A sto kostunica zaboga??? :haha:

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

жао ми је што је Лил испао. много ми је симпатична екипа, али нису смели онолико да се затворе. Јуве... па, шта рећи... срамота. квота на њихов пролаз је била негде око 1.40.

 

 

Да ниси очекивао пролаз Лила на Енфилду? :haha: Не засмејавај ме, Јарославе, молим те.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад ми је јавио другар да играмо са Бенфиком. Није тежак, Валенсија је једина зајебана, евентуално Немци, али ништа посебно. Ово је наше ове године.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фулам је можда благи фаворит против Волфсбурга. Валенсија иде даље, вероватно и Ливерпул. сигуран ми је једино Хамбург. мада, ни ту се ништа не зна сигурно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад ми је јавио другар да играмо са Бенфиком. Није тежак, Валенсија је једина зајебана, евентуално Немци, али ништа посебно. Ово је наше ове године.

 

Па, реално би било брука да не освоји Ливерпул, без обзира што има зајебан жреб.

Јеб'о и Валенсију и Атлетико. 2 утакмице одиграју добро, па 5 не могу да се сатсаве.

 

Иначе, Торино је ове године место где се труба најчешће чује. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, реално би било брука да не освоји Ливерпул, без обзира што има зајебан жреб.

Јеб'о и Валенсију и Атлетико. 2 утакмице одиграју добро, па 5 не могу да се сатсаве.

 

 

 

 

Освојићемо, не бринем се ја за то. Осим ако ЛукаШ Летва не заигра своје игрице. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...