Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Ti baš ne možeš bez Zvezde, priznaj? Ali neka hvala, ne primamo Mustafe.

 

 

 

 

Шта му ти причаш, више постова о Партизану имаш него о Роми и Звезди заједно. Изјавио си како понекад више мрзиш Партизан него што волиш Звезду, тако да ни њему немаш права да кењаш. Он је Мустафа, а ти си Милојко Пантић.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта му ти причаш, више постова о Партизану имаш него о Роми и Звезди заједно. Изјавио си како понекад више мрзиш Партизан него што волиш Звезду, тако да ни њему немаш права да кењаш. Он је Мустафа, а ти си Милојко Пантић.

 

Opet sam ja bolje prošao. :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno prvo poluvreme,razbili su.Ovi su teske supcine,ali raduje to sto je igra toliko ozbiljna i bez padova.Nakon 4-0 i dalje grizu,igraju visoko i vrse konstantni presing.Srednji red odlican,sjajno povezuju,a napad ubitacan,Kaludjer i Borha sabijaju.Ocigledno da je Robi izvlacio usi posle prve utakmice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одлична игра, али ипак их нису морали толико угазити. Ипак је дошло 20 навијача из Летоније са паролом ''Косово је Србија''.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna igra, raduje to sto se nismo uspavali u 2gom poluvremenu, napad svih 90 minuta, nema stajanja. Naravno, ne treba leteti previsoko, ipak je ovo krs od ekipe. Jedina zamerka bi mi bila to sto odbrana i dalje gubi koncentraciju na mahove, lako smo mogli da gubimo da Bajkovic nije odbranio onu sansu na pocetku. Ostalo je zaista funkcionisalo fantasticno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to i najvise raduje.Ovi letonci su go kurac,ali sjajno je sto je ekipa navaljivala celu utakmicu,igrala ozbiljno i organizovano non stop.Slazem se za odbranu,trebaju Zvezdi desni bek i stoper.Onaj Mikic je kurac na biciklu,a ova deca na stoperskim pozicijama su zelena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, Borha ja naucio da sutne loptu!

 

Da, bre!! To najvise raduje, sto se lepo videlo da tosic zapravo ponesto i zna kada igra svoju poziciju i sto je borha KONACNO namestio nisanske sprave.. za ostalo ne vredi loziti se (ovi su ipak teski paceri) sem primetiti da su mijailovic i kovacevic jos jednom dokazali da je mijailovic za kovacevica doktor..

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebaju Zvezdi desni bek i stoper.Onaj Mikic je kurac na biciklu,a ova deca na stoperskim pozicijama su zelena.

 

Pazi, meni Mikic ne smeta toliko, istina da mu fali suvog talenta, ali to nadoknadjuje velikim radom i fanatizmom, a mislim da nije lose imati takvog igraca u timu, kao primer drugima da se trud isplati. Sto se stopera tice, nismo odradili posao i deca ce morati da stasavaju na tezi nacin, jebiga, ako nista drugo Cosic i Mijailovic imaju veliki potencijal s tim da ovaj drugi moze da igra na vise pozicija, Adi i Vilota su dobri ali ocigledno imaju problema sa glavom, tako da se moramo snalaziti kako znamo i umemo sa onim sto imamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Звезду чека пакао у следећем колу. А Партизан је носилац, тако да се може надати и неком противнику као што су комшије имале вечерас.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...