Jump to content

The Trigger


Dushan S

Recommended Posts

Pošto je nakon mnogo odlaganja album konačno spreman za izdavanje, a i sviraćemo na Beerfest-u sad za koji dan, mislim da bi konačno bio red da se otvori i tema!

 

- Za one koji znaju ne moram toliko da objašnjavam o čemu se radi, a neki su već malo i čuli pesme, kako u kojoj fazi rada na albumu. Znači, to je to, hvala bogu konačno :muzicar:

- Za one koji ne znaju, pa se pitaju ko sam i šta je sad ovo (a verovatno s pravom jer smo vrlo namerno malo svirali live), ja sam muzičar, neki bi rekli i gitarista, i zajedno sa još nekim ljudima odgovoran sam za ovo muzičko nedelo pod imenom Trigger. Utrošili smo enormne količine vremena i energije u toku nekoliko poslednjih godina da se ovaj muzički materijal konačno pojavi, kasnilo je i odlagalo se ali evo... kucnuo je i taj čas. Pre nekih mesec dana je i zvanično potpisan ugovor sa PGP-om, još nešto čačkamo oko masteringa, ali računam da će materijal biti predat na umnožavanje u toku sledećih 10-ak dana, pa posle toga već zavisi od njih, koliko budu agilni. Prvi spot za pesmu "Jedan dan" (ili što bi se reklo "prvi singl") će biti pušten pre toga, u drugoj polovini avgusta, pa ću okačiti neki Youtube link uskoro, koga interesuje da pogleda... Mada naravno nadam se da ćete imati prilike i da slučajno naletite na spot na TV-u! (:

 

E sad, verovatno bi bilo lepše da sam odmah okačio i nešto da čujete, ali i to će biti moguće za koji dan... Ako ništa drugo banete na Beerfest pa se informišete ako ne okačim do tada.

 

Elem:

 

l_90ab349ec880fe313cf121f7b3f8a9e3.jpg

 

Omot (tj prednja strana) će izgledati otprilike ovako. To je neka varijanta "proširenog" digipaka, pa je to u stvari spoljni omot, a postoji i unutrašnja naslovna.

 

Trigger1.jpg

 

Ovo su naravno zlikovci themselves.

 

Ako vas interesuje još fotki, ima ih na našoj myspace stranici:

http://www.myspace.com/bandtrigger

 

Promocija albuma u smislu da krene reklama na RTS-u, da se mi šetkamo po TV-ima i tako to će krenuti u Spetembru i zavisiće kao što rekoh i od toga kad će biti izrađeni i spremni diskovi, pa ćemo se i tada prvi put verovatno gledti uživo u nekoj intimnijoj atmosferi one-on-one. A naravno tad će biti moguće i da potrošite vaše teško stečene pare na naš CD! :meshuggah:

 

Pošto smo još mladi perspektivni i nepoznati na beer festu sviramo počasno u 6 popodne u Sredu. Došetate, kupite pivo, još bolje par piva da se ne vraćate, probijete se kroz onu neverovatnu masu od milion ljudi koja će u tom trenutku biti prisutna u prve redove, i možda čak ostanete zabeleženi na traci jer ćemo pokušati da iskoristimo priliku i da snimimo neki live materijal za sledeći spot. ;)

 

Ko ima pitanja ili komentara, samo napred!

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

долази се на отварање бир фес'а у раним преподневним часовима да хејтујемо деда Дућу и да ловимо грешке.

 

само бих напоменуо да ми је изразито драго што сте се спремали на издавање албуна к'о гладан на срање. боље је да се све лепо скува него да бидне млако.

Share this post


Link to post
Share on other sites

K'o da ste se slikali u akvarijumu.

:lol:

 

Elem, sad ga ovoj omladini zadaj po shred gothic electro progressive commercial рокенролу sa heavy elementima.

:pivopije:

;) Rodjeni si muzički kritičar, naročito kad se radi o detaljnim definicijama :pivopije:

 

 

ja sam vas slusao jednom u skcu i super zvucite,bas se spremamo(ja i ortaci)da vas gledamo na beer festu...poz :pivopije:
Hvala, hvala! Da to je bila svirka sa Rattleheadom, pretpostavljam. Ako svratite na beerfest, dobrodošli!

 

 

Record Label PGP RTS

Type of Label Indie

 

Ahm?! :P

Napokon Trigger! E pa neka vam je sa srecom!

 

Samooo sto niste postavili neku pesmu na myspace da cujemo kako to zvuci?

:razz: Znaš kako, ovde smo svi mi indijanci, koji god label bio u pitanju, nešto nisam siguran da mi imamo Major Label u Srbiji, kako god okreneš! Nisam postavio pesmu iz gore pomenutih razloga... Za koji dan ću postaviti nešto, verovatno odmah ceo spot, pa nek ide život! :D

 

 

Go Trigger go!!

 

;)

:cool: Kad mi to kaže ovakav veteran YuMetala, a gothichar u srcu, ja mogu samo da se osetim polaskanim ;):pivopije:

 

 

долази се на отварање бир фес'а у раним преподневним часовима да хејтујемо деда Дућу и да ловимо грешке.

 

само бих напоменуо да ми је изразито драго што сте се спремали на издавање албуна к'о гладан на срање. боље је да се све лепо скува него да бидне млако.

:):):) Hvala hvala. Ispalo je dobro, možda fali malo više agrogothic elemenata u muzici, ali šta je tu je! Vidimo se!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lampaska ekipa (ponajvise njen osnivac) itekako voli i podrzava ovaj bend, pogotovo od kada je cula neke njihove pesme...racunajte da ce da bidnemo u prvom redu, sa sve kreativno osmisljenim zastavicama! :da:

 

P.S. Dutjo 'oce nosis onu novu bijelu gitaru? ;)

 

:pivopije:

Edited by Mr. Smarty

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D
:pivopije:

 

Lampaska ekipa (ponajvise njen osnivac) itekako voli i podrzava ovaj bend, pogotovo od kada je cula neke njihove pesme...racunajte da ce da bidnemo u prvom redu, sa sve kreativno osmisljenim zastavicama! :da:

 

P.S. Dutjo 'oce nosis onu novu bijelu gitaru? ;)

 

:pivopije:

Normalno da nosim :pivopije: Ti izvini što se ne javih da svratim... Padne mi na pamet s vremena na vreme, i to kako obično biva kad sam u gužvi, jbg. Zastavice su poželjne ali nisu nužne :D

 

Bend u kojem svira Marko Antonic,

poznatiji kao Pakleni Ubod,

ne moze biti los :D

 

Gledacemo vas na Beer Fest-u.

Ziveli :pivopije:

:pivopije: Marko je ponos, dika, čovek sa tri ruke i stub oslonac naše male ekipe :mrgreen:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prljave carape? ;)

Da, to bi bilo interesantno, mada prljave čarape idu odlično uz Beerfest, sok od cvekle bi već bio vrlo bizaran :pivopije::bigblue:

Ali ovo su već interne stvari samo za inicirane :cool:

 

 

Nego:

 

Evo nešto kao "Teaser" ili "trailer" ako više volite: Tv reklama koja će se emitovati je slična samo nešto kraća.

 

http://myspacetv.com/index.cfm?fuseaction=...ideoid=15649860

 

Btw sad sam skapirao da nisam siguran da li oni koji nemaju account na myspace-u mogu da gledaju video odande? Ako ne može uploadovaću video negde drugde.

 

EDIT: Edit je da dodam da je bzvz što ne mogu da se edituju stariji post-ovi, inače bih dodao ovo u prvi post, činilo bi stvari malo preglednijim...

Edited by Dushan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw sad sam skapirao da nisam siguran da li oni koji nemaju account na myspace-u mogu da gledaju video odande? Ako ne može uploadovaću video negde drugde.

Mogu. Nisam se ulogovao, a odgledao sam...

Zvuci do jaja!!! :muzicar:

Samo mi se cini da ste malo histericno izmixovali sve ove delove, ma kenjam, do jaja je. :rockdevil:

10-ka za Miki i pevanje!!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu. Nisam se ulogovao, a odgledao sam...

Zvuci do jaja!!! :muzicar:

Samo mi se cini da ste malo histericno izmixovali sve ove delove

 

 

i meni se cini.. imam utisak da ste mnogo pesama ubacili za kratko vreme...

nego... aj da vas malo i ja hvalim...

 

dopali ste mi se na prvo slusanje u skcu (kao i sto znas Dusane), ali na prvo slusanje retko ko moze da zapamti sta je cuo... sad kad sam odgledala ovaj trailer samo su mi se pozitivni utisci potvrdili.. vidimo se na Beer Festu... :rockdevil::pivopije: :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, mozda nisam dovoljno naslusan ovog tipa muzike, ali ovo zvuci sto se kaze - svetski.
Hvala! :pivopije: Namučili smo se oko celog procesa snimanja, pa bih lagao kad bih rekao da ne mislim da je dobro ispalo i da mi nije drago da dobijemo kompliment na račun toga!

 

Mogu. Nisam se ulogovao, a odgledao sam...

Zvuci do jaja!!! :muzicar:

Samo mi se cini da ste malo histericno izmixovali sve ove delove, ma kenjam, do jaja je. :rockdevil:

10-ka za Miki i pevanje!!! :pivopije:

:pivopije: Ove je više reklama nego Trailer, pa je bila varijanta spakovati sve to u 22 sekunda ili koliko već. zato "brzina", prava finalna TV reklama je još gora, jer traje 12 sekundi :meshuggah: Mogli smo naravno uraditi i neki full Trailer da traje minut, ali mislim da bi to možda bilo preterano grandomanski sa obzirom da je ovo prvi album, ljudi ne znaju o čemu se radi itd, i ovo je ipak neka informacija...

 

i meni se cini.. imam utisak da ste mnogo pesama ubacili za kratko vreme...

nego... aj da vas malo i ja hvalim...

 

dopali ste mi se na prvo slusanje u skcu (kao i sto znas Dusane), ali na prvo slusanje retko ko moze da zapamti sta je cuo... sad kad sam odgledala ovaj trailer samo su mi se pozitivni utisci potvrdili.. vidimo se na Beer Festu...

Hvala takođe :muzicar: Kao što rekoh gore, moralo se sve to zgusnuti u kratko vreme, da smo radili specijalno trailer a ne reklamu, bilo bi duže. Vidimo se! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...