Jump to content

The Trigger


Dushan S

Recommended Posts

Eto i ja sam malo neažuran :mrgreen:

 

Tv premijera spota za "Jedan dan" sutra u 9 ujutru na TV metropolis kod Dujeta u jutarnjem programu! :muzicar:

 

Ne verujem da je u to vreme budan neko ko posle 12 šeta po Yumetalu, ali eto, da se zna :mrgreen:

 

деда деда... сланом гузом дижеш тлак готичаркама које су лаке на бушним језицима.
:redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

One word. De-s-a-l-i-n-i-z-a-c-i-j-a.
E al onda bih izgubio šarm koji mi to daje!

 

 

kako da downloadujem spot sa onog linka?

 

btw. odlichno zvuchi :da: produkcija je do muda

Hvala! :pivopije: Kad otvoriš stranicu na blip-u, iako se spot odmah otvorio, idi dole klik na sliku spota. Tj ispod su jedan kraj drugog svi uploadovani video fajlovi. Onda će se opet pojaviti spot, ali ćeš ima ti dole desno meni na kome imaš i download. Imaš dva fajla, ja mislim da je gornji u većoj rezoluciji, videćeš po veličini. To što se skine ti je .flv, znači flash fajl, pušta ga većina player-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U četvrtak 13. Septembra Trigger kod Džeta na radiju 202!

Premijerno puštanje pesama sa albuma!

 

Bićemo gosti u emisiji tamo oko 9 - e sad, kad tačno u okviru emisije, ne znam reći, ali tune in and wait. U emisiji će biti pušteno par pesama sa albuma, pa eto, koga interesuje kako zvučimo i sluša radio, moći će da stekne i bolji utisak o tome kakav je album u celini! Malo muzike, i malo priče sa nama :muzicar:

Edited by Dushan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala! Do sutra ću okačiti još par pesama (dobro ajd, doduše ne cele pesme) uključujući i te koje su puštene u emisiji na myspace... Mislim da je emisija bila dobra prilika da ljudi čuju kakav je u celini stil materijala, što naravno nije moguće samo na osnovu jedne pesme za koju je urađen spot... U svakom slučaju, još jednom hvala na lepim rečima! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam, meni je ovo skroz cool. ok,okacili ste samo teasere i sa time se ne slazem, bar sto se myspace promocije tice, al postujem svaciju zamisao iste.

sve u svemu, skroz dobar band, ima nekih momenata koji me malo povuku na dream theater, ne znam zasto ali znam da je ovo prijatnije. iskusno ste sklopili pesme, ako me rzumes. "vise nece biti nas" je ta stvar koja mi je zapala za uho! dakle, disk je u prodaji ili sta?

 

a i milena je, vidim, single. eto ga jos jedan plus :P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam, meni je ovo skroz cool. ok,okacili ste samo teasere i sa time se ne slazem, bar sto se myspace promocije tice, al postujem svaciju zamisao iste.

Pa piše ti u blog-u na stranici: PGP nije u fazonu da se više od minut pesme kači bilo gde, pa i na myspace-u, iako je tehnički to streaming varijanta, pa je komplikovanije za skinuti fajl, a i nije neki kvalitet zvuka na spejsu, imali su isti stav. A nije sad da je toliko bitna varijanta pa da im sedimo na glavi i molimo da imamo cele pesme online. Znači nije stvar promocije i naše odluke nego tako mora.

Naravno još jednom hvala! :pivopije:

Disk je otišao u štampu, ali to zna da se otegne, evo pre neki dan je bilo da je sve spremno ali se negde zaglavio nalog, tj jeste posla t nije poslat, pa tip u štampariji čeka :D Logično! :) U svakom slučaju biće u prodaji vrlo skoro!

 

a i milena je, vidim, single. eto ga jos jedan plus
Pa zar ne znaš da su singlovi važan metod za promociju albuma! :mrgreen:

 

Dobar je spot.

A i Milena je na nivou...

 

Ipak, zna se koje tu zakon-

"Pakleni Ubod"!

 

Svidja mi se

Šta, Đavo?

Hvala! :pivopije:

 

 

Btw, evo sad sam saznao da smo hit dana na MTS-u :muzicar:

 

Edited by Dushan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam procitao, my bad. mada mi je mirisalo na tako nesto. asd mozete pored record label da stavite ono "major" :D
Eh, zar zaista misliš da u ovoj državi postoji Major Label :mrgreen: Svi smo mi indijanci!

 

Слушао сам вас на 202, били сте добри, а Милена се нон-стоп нешто церека. ;)
Fala fala :pivopije:

 

Gledao sam reklamu na RTSu i slusao jednu pesmu.. nije bas u mom fazonu, ali samo napred..

Nego sto vam je reklama onako strasna? :)

RTS gledaju i mala deca i penzioneri :)

Šta, nema dovoljno duple pedale u pesmama? :mrgreen: Ma gde strašna reklama, taman će domaćice da dobiju čudnu neobjašnjivu potrebu da benguju i nose crno dok kuvaju suljpa! Reklame za Grand su strašne a ne ovo! :meshuggah:

 

Neka, neka, donja granica nije poznata ( a tek gornja ... )

*cough*

Eto, toliko te znam a ne znam za tvoj dark side! :razz:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra , u nedelju 30. 09. u ponoć, Trigger gostuju u emisiji "Metal sound" na TV Metropolis, pa koga interesuje nek pogleda!

 

 

Svejedno, cestitam, ljubi vas matori sve. Oce bit' bolje? Oce bit' bolje?
Normalno da hoće! :pivopije: Edited by Dushan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra , u nedelju 30. 09. u ponoć, Trigger gostuju u emisiji "Metal sound" na TV Metropolis, pa koga interesuje nek pogleda!

Normalno da hoće! :pivopije:

 

Pih, kasnim, prestigo si me. Ja htedoh da kažem nešto konstruktivno na ovoj temi kad ono ....

 

...oh well ostaje mi samo moja zajebancija :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

videh spot. Zapravo, nije mi toliko stalo do spota, ali ima jedan mlogo besan rif :D

 

odushevljen sam i jedva chekam aljbum

Hvala! :pivopije: Na koji rif misliš?

Pih, kasnim, prestigo si me. Ja htedoh da kažem nešto konstruktivno na ovoj temi kad ono ....

 

...oh well ostaje mi samo moja zajebancija

Pa da, ali ti si zadužen za terenski rad, gostovanje u emisijama, i puštanje loop-ova :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...