Jump to content

The Trigger


Dushan S

Recommended Posts

Hmm... imam trip da odnekud znam pevačicu... ali odakle? Hmmm... Nije bitno, setiću se...

sve u svemu, fino je, gotivan je spot, imaš i onu zajebanu gitaru koju ne iznosiš na Bir Fest da se ne prlja :razz:

Sve u svemu - godspeed! Kad budem napravio majspejs staviću vas za prijatelje, a nadam se da ću moći da dođem na sledeću svirku, sa sve Biljanom i cveklom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... imam trip da odnekud znam pevačicu... ali odakle? Hmmm... Nije bitno, setiću se...

sve u svemu, fino je, gotivan je spot, imaš i onu zajebanu gitaru koju ne iznosiš na Bir Fest da se ne prlja :razz:

Sve u svemu - godspeed! Kad budem napravio majspejs staviću vas za prijatelje, a nadam se da ću moći da dođem na sledeću svirku, sa sve Biljanom i cveklom ;)

Oooovaj pa svirao sam je na birfest-u, ne znam odakle ti to da je ne iznosim :meshuggah: Cvekla je uvek dobrodošla :mrgreen:

 

pa ne mogu sad da ga pevam :)

 

najprzhachkiji u pesmi, jebem li ga, pogotovo shto sam pesmu chuo samo jedanput u zivotu, stvarno ne mogu da ti kazem gde je sviran

Pa poslušaj je još koji put :mrgreen:

 

U zdravlje! :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

onaja dzz dz dzzzz dzzzdzdzdzdz dzdzddz pirurururururur... tataratatam... :D
Pa što ne reče odmah :mrgreen:

 

 

Verovatno "Vise nece biti nas"
Pomenuo je spot pa me to zbunilo, jer mi "Jedan dan" ne izgleda neshto gde cje neko da istakne rif kao deo koji mu se odmah prvi zalepio :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, sigurno je pomislio na rif iz "Više neće biti nas". Mada, i onaj rif iz "Jedan dan" je jebački i onako baš groovy, tako da me ne bi ni čudilo da misli na njega, ali ovaj iz "Više neće biti nas" jede malu dijecu. :pivopije:
:pivopije:

 

 

Nisam uspeo ranije da cujem ovo zbog spore internet veze, al nema veze.

Dakle, svaka cast Dusanu i ekipi... Upravo sam na ovo mislio pre par godina na temi Sta nedostaje YU Metal sceni...

Samo napred... :rockdevil::pivopije:

Hvala, hvala, nadam se da će se YU metal scena složiti sa tobom :mrgreen:

 

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kratak apdejt:

Da samo prijavim da je pesma "Jedan Dan" na prvom mestu "Top 10" Metropolisa i takođe da smo izglasani za hit dana u utorak na 202-ojci (i to što je meni drago ovako na glasove slušalaca, bar koliko ja znam, jer nismo nikom od drugara rekli da okreće i glasa) pa za koji dan je glasanje za hit nedelje... Ko želi nek okrene koji put i baci glas za nas... kad je već krenulo! :zeleni:

 

Inače CD je umnožen, ali nešto komplikovanije rešenje za album na žalost znači da još uvek nisu izlepili omote pa se to čeka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sada ... kao niste :rolleyes:

O bože, baš su ljudi čudni... :meshuggah: Meni više znači kao feedback da namerno nikom ne kažemo da glasa i da vidimo kako ljudi zaista reaguju na pesmu, apsolutno SVAKO može da uz pomoć drugara izglasa svoju pesmu, u čemu je poenta? 202-jka ionako vrti pesmu pa vrti svaki dan, da li je hit dana ili ne ne menja mnogo stvari, neće više ljudi zbog toga odlučiti da kupi CD ili da dođe na svirku. Ali zato SADA kažem da ko hoće glasa, kad je već hit dana, a ti ako te nervira nemoj, ne želim da te deranžiram da glasaš za neke tamo lažove! :pivopije:

 

Udri dedu po repu.
Lako je po dedi kad je mator i onemoćao :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...