Jump to content

The Trigger


Dushan S

Recommended Posts

деда, јбт, па ти још ниси изашо?

Jok, u pitanju je brza brzina u štampariji i maksimalno zalaganje i pregnuće sa njihove strane, tako da je omot odštampan tek pre dva dana. Ali bolje ikad nego nikad, jel.

 

Nego:

TRIGGER u Subotu 3. Novembra u Požarevcu sa 202-jkom!

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo Pozega! Pozega, javi se.

 

Ovaj mislim Pozarevac.

 

Nego ovo nase sa cdom i omotom kako ga stampaju me strasno podseca na onaj vic. Posto, kao, svake 2 3 nedelje dovrse nesto novo. Prvo gotov disk, treba jos omot. Sad gotov omot - samo jos da zalepe ...

 

 

Znate onaj vic kad mama sa detetom ceka bus i izmedju ostalog tu je i pandur koji budno slusa njihov diskus (ne secam se bas detalja ali ide otprilike ovako). Busa nema neko vreme pa mali poceo da zapitkuje:

 

- Mama sto nema autobusa?

- Mora da je pukla guma pa majstor mora da promeni.

 

minuti prolaze a bus ne dolazi ..

 

- Mama mama a kad ce autobus

- Evo sa' ce, samo cika majstor da sipa benzin

 

20 min kasnije busa ni od korova

 

- Mama mama a kad ce vise autobus?

- Evo sine, majstor mora da ga odveze na pranje

 

busa jos uvek nema, mali ispizd totalni ....

 

- Mama mama a kad ce bre vise taj autobus?

- Evo sine samo cika majstor jos da ga ofarba

 

gde se naravno ukljucuje pandur : Pa majku mu nece valjda jos i da ga farba !!! ??

 

=)

 

PEACE <3

Edited by Old Smuggler

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi,dobro je bilo ono u Pozarevcu...
Hvala! :pivopije: Ti si kolega koji je svirao tamo, bio si u publici ili si slušao radio?

 

 

Pa majku mu, nece valjda jos i omot da lepe... :)

Zašto bi moralo jednostavno kad može komplikovano, zašto bi moralo danas kad može da se ostavi za sutra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam gledao samo prve dve pesme jer sam posle isao da se stimujem i razmrsujem kablove :)

Ono je skroz profi i dobro je sto je neki novi fazon u ovoj zemlji. Koju vrstu muzike svirate? Kako biste se opisali?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam gledao samo prve dve pesme jer sam posle isao da se stimujem i razmrsujem kablove :)

Ono je skroz profi i dobro je sto je neki novi fazon u ovoj zemlji. Koju vrstu muzike svirate? Kako biste se opisali?

Hvala! Mogao si da se prijaviš sam ono rukovanje tako to, jbg ne pratim ko gde u kom bendu šta radi sa foruma :muzicar:

Što se tiče stila muzike, jednostavno ne bih ni pokušao da ga opišem :mrgreen: Biće da je neki metal u pitanju e sad ostalo... :razz:

 

 

Ok!Cuo sam,nije lose!Ima tu neceg novog za ove prostore!

Nastavite tako!

Moj jedini predlog je da malo jos stvrdnete rifovima...

Hvala :pivopije: Pa ovaj album je već gotov i pesme su to što jesu a za sledeći ko zna na koju stranu će povući :meshuggah:

 

 

Inače prema informacijama koje imamo (c c c kao TV dnevnik zvuči) prvi deo tiraža je (konačno) isporučen PGP-u, u skladištu je, u ponedeljak idemo da vidimo da li je sve ok, a tada ću znati i kada će se pojaviti u prodavnicama.

Edited by Dushan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Dame i gopsodo, gotov je ! Odnosno ... izašo je!

 

Od juče u prodavnicama PGPa u Srbiji možete kupiti album prvenac grupe Trigger pod nazivom "Ljubav". Verovatno je da će se uskoro pojaviti i na drugim prodajnim mestima.

 

Rešenje omota ( na koje smo posebno ponosni ) je neka vrsta digipeka i sadrži i lepu sveščicu sa stihovima iz pesama i još nekim podacima.

 

Ovako izgleda lice albuma.

 

l_90ab349ec880fe313cf121f7b3f8a9e3.jpg

Edited by Old Smuggler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa skromnih 3 meseca zakašnjenja! Šta se i kako događalo je dobar materijal za knjigu, kad tad napisaću je!

 

3.jpg

 

2.jpg

 

1.jpg

 

5.jpg

 

4.jpg

 

 

kolko para?

Koliko i ostala domaća izdanja PGP-a, znači 400 i koliko već dindži.

 

Za sad se album sigurno može nabaviti u prodavnicama PGP-a a koliko će brzo da se pojavi ovamo ili onamo u unutrašnjosti, zavisi od dobre volje onog ko drži prodavnicu, i da li će uzeti CD... Kome treba nek urgira kod svog lokalnog prodavca ili se javi nama :meshuggah:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recenzija Milana B. Popovića, možete je pogledati i ovde:

Recenzija, Trablmejker

 

Trigger - Ljubav

23. decembar, 2007.

 

Četiri, ispostavilo se vrsnih instrumentalista plus vokal Milena Branković, iznedrili su ostvarenje (slučajno ili namerno, zastupljeno je trinaest kompozicija baš - razmislite!) Ljubav (ljubav je luda/ slepa/ zasvakog od nas/ dolazi sama/ uđe nepozvana/ i zavije u mrak/). Ovde snimljena i prezentovana a pažljivo narezana muzička podloga kao i lirički akt delo, doprinos su gitariste Dušana Svilokosa Đurića, čiji se udeo u krajnjoj istanci na ovom albumu samim time, ne završava.

 

Pored nepobitne činjenice da je gore pomenuti autor, alfa & omega sastava a ne zanemarujući učinak i doprinos svih ostalih članova grupe -posebno bih naglasio vokalni uradak Milene Branković- koji se, opet, samo u prvi mah i na prvo ali ne i temeljno preslušavanje, može u i iz dobre i najbolje moguće namere i volju, pripisitati određene paralele sa Ivanom Pavlović (Negative bend) ali, samo u naznakama, koje se kasnije ispostavljaju malo i manje bitnim jer, u prvi mah izbija boja i karakterističnost kao i nedvosmisleno odstupanje-distanca Mileninog vokala.

 

Iako je javnost sa radom sastava Trigger upoznata putem video klipa/singla za numeru Jedan dan, oni, Trigger, plene sa petominutnim zvučnim naslovom Inercija, koji se, sam po sebi nameće kao drugi hit singl (tu je i naslov Ti si potrošen, neizostavno); na albumu Ljubav se nalazi sijaset bisera koji bi tu ulogu mogli odigrati verodostojno ubedljivo. I zasigurno zasluženo. Lično, ukoliko mi dopustite, pa čak i ukoliko ne, potpuno je već sada nebitno, poseban utisak ostavlja predposlednja ali ne i najmanje bitna, zatvarajuća numera Ljubav: nisi me naučio da padnem.

 

Dugo se kod nas nije pojavio sastav koji je svirački, produkcijski, vokalno i lirički jednako jak i stabilan. Ubedljiv. Iz tog razloga ali ne i samo zbog njega "Trigger" su, očito i upravo - tu!

 

Milan B. Popović

 

 

 

 

Eh, Duća, nisi uopšte tr00 pozer...

Ja, kao najgori te vrste uvek nosim sa sobom na svirke i zlatni, i srebrni, a i crni marker...

:rockdevil::redface:

 

:pivopije:

:pivopije: Kad kupim tvoj solo album, moći ćeš da mi se potpišeš višebojno! :mrgreen:

 

 

ej, slusao sam par stvari, svidja mi se.. pevacica ima glas kao cveta majtanovic... :) shala, sve najbolje!
Hvala!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...