Jump to content

The Trigger


Dushan S

Recommended Posts

Ne brate, svi bi da mi vide neko 'znacenje' iza smisla...Ili obrnuto...Od engleske verzije sam digao ruke, nego daj taj dupli odma da sam miran godinu dve. Ili ces poceti ko Dream Theater, dva tri albuma godisnje i 4 turneje, sezonske?

Stancuj, nek ide zivot.

 

@3000

 

Kad bolje razmislim, nemas krivo. Isprika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne brate, svi bi da mi vide neko 'znacenje' iza smisla...Ili obrnuto...Od engleske verzije sam digao ruke, nego daj taj dupli odma da sam miran godinu dve. Ili ces poceti ko Dream Theater, dva tri albuma godisnje i 4 turneje, sezonske?

Stancuj, nek ide zivot.

 

@3000

 

Kad bolje razmislim, nemas krivo. Isprika.

haha, pa ne umemo biti baš toliko brzi. Nešto kontam da će "Ljubav" imati neki svoj razvojni put i dolaziti do slušalaca još bar godinu dana. Znači mi već čačkamo nove pesme, ali treba uraditi nešto sa čime smo zadovoljni a ovaj prvi album je pravljen nekoliko godina :meshuggah: No ovaj put se nešto nadam da bi realna projekcija za novi bila jesen 2009, ako baš treba baratati sa datumima!

 

 

imam disk,fenomenalan je album :) svaka cast :)
E hvala stvarno! :pivopije: Ako hoćeš napiši koju reč više šta ti se dopalo šta eventualno nije... Svaki feedback je dobrodošao (: Edited by Dushan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

...još bar godinu dana....

 

Sva sreca stize kaznena ekipa. Ne moze to tako, na lovorikama. Nismo deca. Drug Tito je rekao nema odmora....Nazad u rudnik. Sto ste oplevili, oplevili...Tamo negde u Julu ceka te obracun izmedju dobra (aj recimo ti) i zla (guess who)...Count Basey, or count the time, punk...doc' cete, pre ili kasnije...pre, valjda. Nije sad da ste vezani za Beogradjanku...Ovako, ako se ne preselis ovde do Marta 2009 ja cu pojesti svoj sesir. Ovaj cokoladni...Uopste nije lako...

 

 

Pazi se...ti znas da je bata 'L' teske ruke...

Edited by Odliveni Mozak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, bitna informacija, koja će moguće obradovati sve one koji žive van granica Srbije, a želeli su da nabave naš album: od sada je moguće kupiti album "Ljubav" i online preko sajta www.yu4you.com

Direktan link:

http://www.yu4you.com/items/sr/cd/item_1117.html

 

Naravno zbog nešto jače cene nego ovako, onima u Srbiji je i dalje daleko povoljnije da naruče pouzećem od nas.

 

 

Sad ga...

 

:twisted:

Pa može i takav feedback :mrgreen:

 

 

Sva sreca stize kaznena ekipa. Ne moze to tako, na lovorikama. Nismo deca. Drug Tito je rekao nema odmora....Nazad u rudnik. Sto ste oplevili, oplevili...
Eh, radim ja još štošta, to je problem, ili nije problem, zavisi kako se gleda :muzicar:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Livingroom, SKC, četvrtak 19. Jun 2008. Trigger uživo!

Dakle, pozvani ste! :muzicar: Pošto je Zlaja ugradio klime, trebalo bi da atmosfera bude dobra, kako što se tiče temperature, tako i inače! :mrgreen:

 

Kao gosti će svirati "Štraft"!

Edited by Dushan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva samostalna, a ujedno i promo svirka bice 19. juna u Living Room-u od 21h!

 

Prodavace se diskovi po, kao, malo nizoj ceni nego u radnji :), bice mozda i majice Trigger da se kupe, a na insistiranje ljudi bice i potpisivanje diskova :D! Tako da, ako zelite, ponesite disk da vam ga potpisemo ili ga potpisujemo na licu mesta ako ga kupite! Autogrami i na delovima tela su dozvoljeni, naravno :D!

 

Gosti ce biti grupa Shtraft! www.myspace.com/shtraft

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo oprezno sa ovakvim izjavama.

Može doći do zloupotrebe...

 

:mrgreen:

 

:pivopije:

I onda ti zapadne da ti basista da autogram :mrgreen:

 

:pivopije:

 

 

slazem se :red:

Ah, vraže! :pivopije:

 

 

 

Snimio sam sa 202 onu pesmu Navika stvarno je kidanje od pesme jako mi se svidja..Jel ima neko na mp3 ako je dozvoljeno,tj psoto je original album

Imaš nešto da čuješ na www.myspace.com/bandtrigger i na www.triggerband.net, imash ceo spot za "Jedan dan" na youtube, a disk je oko 400 din, sad da li ga uzmeš u radnji ili naručiš od nas pouzećem otprilike je toliko. Kao što reče Milena, moći će da se kupi i na svirci!

Ako si baš dekintiran, evo pošalji mi mail na private i poslaću ti još dve pesme da imaš za po kući dok ne odvojiš od usta za CD! :meshuggah::pivopije:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

m.jpg

 

Hvala svima koji ste doshli sad u chetvrtak na promociju i podrzhali nas, neki uprkos obavezama i ispitima, neki makar i na 15 minuta, jer su morali biti negde drugde, hvala shto ste prisustvovali i uchinili da veche bude to shto treba da bude! :zeleni: Koliko smo chuli vama je bilo jako lepo, a nama je naravno bilo takodje sjajno svirati za vas!

 

Do skorog vidjenja! :pivopije:

 

P.S. Hvala svim nashim prijateljima koji su slikali tokom vecheri i poslali fotografije!

Posebno bi se zahvalili Aleksandru Zecu chije sjajne fotografije snimljene tokom vecheri mozhete pogledati ovde i dobiti mali uvid u atmosferu te vecheri:

 

http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?...albumId=2012120

ili ovde

http://picasaweb.google.com/zec.aleksandar...ingRoom19062008

Edited by Dushan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova kafana, novi koncept, sve novo (sem dede).

 

To je u sklopu SKC-a, ne znam šta je tu bilo prije no što je to postao taj "SKC Living Room" klub, ali samo da kažem da je fora da tu, pored prostora standarnog kvadratno-oblikovanog (srednje malog) kluba, imaju izdvojene dve polu-prostorije (tzv. dnevne sobe, tri zida sa tapetama, četvrtog nema - na slikama), pa kad je svirka u jednu od njih se naguraju muzičari pored dva trosjeda a u drugoj se naguraju mladići i djevojke na dva trosjeda. Ostali mladići i djevojke koji nisu na trosjedima su u tom kvadratno-obličnom dijelu kluba.

 

Izmjena:

http://www.myspace.com/livingroomskc

Na nekim se sličicama da malo naslutiti gore opisan koncept: glavni prostor + te dve "sobe"...

Edited by Vlaja Buraz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne kontam sta je to "Living Room"...Jedva se naguraste tu, ja i ne vidim nikakvu publiku. A i gde da stane?

:zeleni: to ti je onaj prostor pre male sale u prizemlju desno, od koga je napravljena neka vrsta kluba. Prima neshto manje nego mala sala ne znam tačne cifre. Bina nije podignuta nego je ono, 20 cm od zemlje, tačnije to je jedan od velikih separea koji se pretvara u binu kad je svirka. Raju ne možeš videti jer fotograf slika ispred nas a ljudi ne priđu sasvim vodeći se standardnim srpskim strahom da je glupo prići blizu :mrgreen: Bilo je neshto oko 150 možda malo više ljudi, jebem li ga, ne znam tačno, dosta toga su bile zvanice, većina na karte. Inače silom prilika to ti je jedan od najčešće korišćenih koncertnih prostora u BG-u trenutno, pošto većina domaćih bendova ne može da napuni veliki prostor, čak i neka veća imena koja znaš iz EX YU, a plus je cifra za uzimanje recimo čak i male sale SKC-a takva da je realno neisplativo praviti išta tamo. Tako da ti ovo dođe glavni koncertni prostor u centru grada, bliv it or not! Inače, da kuriozitet bude veći, iako ovo nije klasična promocija albuma, jer su ulazili ljudi na karte, bilo je super, jer PGP-u inače na klasične promocije preko dana dođe broj novinara koje možeš izbrojati na prste dve a češće jedne ruke, znači mi smo super zadovoljni kako je sve prošlo. Dobili smo neke fenomenalne kritike, od ljudi koji su ovde od nekog značaja u medijima i poslu, ali to ne zanima metalce, pa o tome nećemo. :D

 

Inače moram priznati da je praktično samo desetak ljudi došlo a da znam da ikakve veze imaju sa ovim forumom, ne znam da li bi se to moglo upotrebiti za izvođenje zaključaka bilo kakve vrste o nama ili možda o trenutnom raspoloženju ljudi koje se definišu kao metal publika kod nas. U stvari, mislim da je realno veći deo publike bio sastavljen od ljudi koji jednostavno vole muziku bez obzira na formu. Sa obzirom da smo mi ipak jedan bend, a neke zajedničke svirke više bendova čiji se članovi pojavljuju ovde na forumu, nažalost su imale isto, manje ili mnogo manje posetilaca, nemamo se šta požaliti!

 

Tako da kao što rekoh mi smo sasvim zadovoljni, svirali smo vrlo dobro, ljudi nas ishvalili i otišli sa osmesima na licu, dakle šta bolje? :muzicar:

 

Kačim posle neke klipove kad sa kamere prebacimo na komp i iseckamo/konvertujemo! :pivopije:

Edited by Dushan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nijesam to ni znala. A secam se tolikih opstinskih sala i radnickih univerziteta moje mladosti. Pa tu nema mesta ispod jedno 250 sedista. Sta se desava sa tim prostorima vizavi svirki? Svaka opstina je imala neku suludu zgradu sa nekim bionjama (u kojima se nikad nista nije ni davalo, to je stalno vrjalo prazno ali 'de da das omladini na upoterbu).

 

Ah, whatever...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, evo upravo sam video komentar svirke na www.nadlanu.com

Tačnije:

Na dlanu review link

 

Imate ovde i galeriju slika:

Galerija - www.nadlanu.com

 

Trigger_MR_19-94509-1-2.jpg

 

"Trigger" promovisao prvenac

 

Beogradsko-pančevački bend "Trigger" sinoć je u Living rumu SKC-a održao dugoočekivanu promociju debi albuma "Ljubav", koji je nedavno objavio PGP RTS. Ponosni vlasnici titule otkrića godine na TV Metropolis i ovog puta su pokazali da medijska pažnja koja im je posvećena ima apsolutno pokriće u svemu što oni nude.

 

"Open act" ulogu je imao beogradski alternativni bend "Shaft". Zagrevanje - sasvim solidno pred "okidač", povučen tridesetak minuta pre ponoći. Zagrmela je prvo "Igračka", uvodna pesma s albuma, nekoliko minuta kasnije zalajao je "Dobar pas". Niz pesama s prvenca filovan je s nekoliko velikih hitova, koji su u "Trigger" verziji dobili sasvim novu boju i nikako se ne mogu tretirati kao zbrda-zdola spremljeni kaveri čisto radi produženja svirke.

 

Na prve taktove Blekove pesme "Everything’s Coming Up, Roses" verovatno svaki prosečan slušalac radija stariji od 20 godina odmah menja stanicu, jer ju je čuo nebrojeno puta, ali Trigger nudi "džitra" viđenje ovog hita, i od dosade nema ni "d". Poigravanje s "Nirvanom" – takođe maestralno, "Stairway To Heaven" i, za kraj, "Another Brick In the Wall" – dostojni renomea ovih neprolaznih pesama.

 

"Trigger" su se već naslušali pohvala za zvuk, produkciju, omot albuma, glas Milene Branković... Ono što je sinoć ostavilo najupečatljiviji utisak jeste njeno savršeno scensko ponašanje, način na koji iznese pesme. Ona nema samo glas, nije puki interpretator. Stav, energija, svaki pokret na svom mestu... Milena svom moćnom vokalu dodaje sve ostale "začine" koji ističu njene pevačke sposobnosti na najbolji način.

 

"Trigger" i dalje korača stazom uspeha, a to može da se kaže i za Living rum. Doskora prostor bez daška vazduha, sada klimatizovan, posetiocima pruža mogućnost da nesmetano uživaju u živim svirkama koje su, desno čim uđete u SKC, sve brojnije i kvalitetnije.

 

Tekst: Milan Ćunković

Foto: Marko Risović

 

 

 

 

Nijesam to ni znala. A secam se tolikih opstinskih sala i radnickih univerziteta moje mladosti. Pa tu nema mesta ispod jedno 250 sedista. Sta se desava sa tim prostorima vizavi svirki? Svaka opstina je imala neku suludu zgradu sa nekim bionjama (u kojima se nikad nista nije ni davalo, to je stalno vrjalo prazno ali 'de da das omladini na upoterbu).

 

Ah, whatever...

Nema više nikakvih prostora. Za bendove manjeg formata su ti 2-3 kluba po gradu za sviranje gde bendovi sviraju a to je diskutabilno šta je manji bend a šta veći ako neki lokalni tezga bend pravi svirku i skupi 200 ljudi a onda to isto dogovori BG bend koji ima nekoliko albuma (da ne imenujem) i još hoće da snimaju live, i onda mole ljude da uđu za džabe jer niko nije došao.

SKC mala sala i velika se više isplati za neke strane varijante sa manjim brojem posetilaca, gde se karta može naplatiti više od 200 din tj 2,5 eura. Možda može i domaće ali je pitanje šta. I naravno imaš ono, hala i tako to.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

...Inače ko je imao Blic od četvrtka, može u njemu potražiti kolumnu Aleksandra Žikića u kojoj nam je dat kompliment kakav verovatno nisam dobio nikada u životu javno od ikakve osobe iz posla, a da ne govorim da se radi o čoveku čiji rad cenim i čiji rad treba uvažavati. Prepričano, najavio je da će se u toku sledećih nedelju dana desiti dva važna muzička događaja u BG-u. Jedan je promocija albuma grupe Trigger, drugi je koncert Police.

 

Eto.

Edited by Dushan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...