Jump to content

The Trigger


Dushan S

Recommended Posts

Spot je bas zaje8an!! ai pesma je bas cool! :D

 

ipak, ja mJetalac, prvo primetih da su gitare dosta agresivno postavljene... ne racunajuci radiJo ovo je prvi put da se srecem da snimkom (slusao sam uzivo i mnogo mi je popastichnije zvoochalo :confused: ) i bas je po mom ukusu! ;) naravno, i gitara je bas bas cool! :D

 

alal vera svima koji su uchestvovali u napravleniju!

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo smo saznali da smo kandidovani u okviru godišnje dodele nagrada "Indexi" (ranije poznata kao "Davorin") za "Metal album godine".

Naravno, cenili bi svaki vaš doprinos! Ako želite glasati za nas evo linka:

 

http://davorin.ba/muzika/2009.asp

 

Kategorija "Metal album godine" je u donjoj polovini stranice, pod brojem 02, mi smo prvi sa donje strane na listi bendova :) Moguće je glasati bar jednom dnevno, ali nigde nije naznačeno, par ljudi je reklo da može svakih 5-6 sati tako da, probajte više puta dnevno :)

 

 

Za one koji prvi put čuju za nagradu:

"NAGRADA DAVORIN (sada "Indexi" simbolicno je posvecena uspomeni na Davorina Popovica i grupu Indexi i kao takva valorizira kreativne vrijednosti u domacem muzickom stvaralaštvu. "

Nagrada je pojednostavljeno neka vrsta muzičkog oskara koji se iako se organizuje i održava u BiH bavi stvaralaštvom sa kompletnih ex-Yu prostora.

 

 

 

 

Spot je bas zaje8an!! ai pesma je bas cool! :D

 

ipak, ja mJetalac, prvo primetih da su gitare dosta agresivno postavljene... ne racunajuci radiJo ovo je prvi put da se srecem da snimkom (slusao sam uzivo i mnogo mi je popastichnije zvoochalo :confused: ) i bas je po mom ukusu! ;) naravno, i gitara je bas bas cool! :D

 

alal vera svima koji su uchestvovali u napravleniju!

 

:pivopije:

Hvala, hvala! Drago mi je da ti se dopao! Pa preslušaj album, ništa te ne sprečava! :meshuggah: Edited by Dushan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

"za debitantske albume objavljene u 2008. godini" :)

 

Nisam znao da je objavljen 2008 godine, svaki dan nesto novo naucim :P

Pa u stvari i jeste tako. Pošto je album trebao izaći septembra 2007 prvo, na samom omotu je 2007. ali je posle niza komplikacija finalno odštampan tek sredinom decembra, da bi sve što logično ide uz album uključujući i samu prodaju krenulo posle nove godine, pre toga je bilo samo 10 dana pred novu godinu u prodavnicama PGP-a u BG-u. Tako da smo izostavljeni sa bilo kakvih nagrada i spiskova za 2008. a sa druge strane nismo uvršteni ni u neke za 2008 jer je šatro ipak to izašlo 2007. U principu se inače kod tih dodela nagrada albumi izašli pred sam kraj godine računaju u sledeću jer je sama promocija albuma usledila u sledećoj godini a ne u godini izlaska.

 

 

Misliš?

U toj količini, da ne bude to previše ljut ookoos za njega?

Ma ne bojim se ja da će on stvarno preslušati album :razz: A i ako sedne, šta fali, po jednu dve pesme dnevno, pa lagano :mrgreen:

 

 

Fino, fino. Lepo i ozbiljno uradjen spot za isto toliko ozbiljan album.

 

Jedino što me u ove sitne sate malo preplašio onaj brkajlija, ali bože moj. :mrgreen:

Brkajlija đeneral ili brkajlija kancelarijski psihopata? :mrgreen:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u stvari i jeste tako. Pošto je album trebao izaći septembra 2007 prvo, na samom omotu je 2007. ali je posle niza komplikacija finalno odštampan tek sredinom decembra, da bi sve što logično ide uz album uključujući i samu prodaju krenulo posle nove godine, pre toga je bilo samo 10 dana pred novu godinu u prodavnicama PGP-a u BG-u. Tako da smo izostavljeni sa bilo kakvih nagrada i spiskova za 2008. a sa druge strane nismo uvršteni ni u neke za 2008 jer je šatro ipak to izašlo 2007. U principu se inače kod tih dodela nagrada albumi izašli pred sam kraj godine računaju u sledeću jer je sama promocija albuma usledila u sledećoj godini a ne u godini izlaska.

Aha, sve je po propisu. Da vide da primate putnike van stanice pa da vas prijave :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

By definition, I support all things 'Trigger'. Ali meni to ne izgleda profi uopste (pri tome se ne obracam forumu vecma cupavcu direktno). Ne mislim da treba da kvalifikujem izjavu tipa 'zapadno profi'. Profi. The best can be (a ne ono, best under circumstances, to nikad nisam gotivio). Spot mi izgleda ocajno. Realizacija. Sinopsis. Gde su tu filmske kamere? Visestruke. Visestruki uglovi istih scena. I to filmskom kamerom. Ne mora da je Panavision, Ari does the job. Gde je prica (sinposis)? Gde je HD u najmanju ruku (mada sam ja sucker za filmske kamere, to je neprejebana materija)? Sta je bre ovo, snimano video kamerom? Skupom, ali video kamerom? Wtf!!! Nisam slusao pesmu (audio), koncentrisah se na prezentaciju. Obzirom da nisam slusao audio (mada tu nema sta, znam pesmu) nejasan mi je razvoj scenarija. Pogledacu sutra sve komplet sa audiJom. Kazem, podrzavam stagod se Trigger dosete, znam ljude koji bi to realizovali dijametralno suprotno (p.s. ako je suprotno, kako drukcije nego dijametralno???). Ne znam koji moj se niste spakovali odavno. A i ja sam k'o pokvarena ploca.

 

Naravoucenije: Pakujte se i zajebite domacu 'vecnaju pamjat'. Ima ko ce to na zapadu da odradi epski. Mnogo su oni pametniji od nas, mnogo duze.

 

 

 

Dobar spot, dobro sve. Refren me podsetio na Living Colour, sto je dobro. :)

Dusane, mnogo ti je dobra farba, uzivanje slusati. Svaka cast . :pivopije:

 

Kakva farba? Zar to nije farba sa плошче?

 

Osecam se jezivo glupo, jer apsolutno podrzavam taj bend kao takav. Jebe me sto zasluzuju bolje. Voleo bih da budem taj neki lik koji ce im omoguciti bolje, a ne kritiku. Sto kazu na zapadu, to uopste nije 'knock on Trigger', jednostavno, kao sto su oni impresivno profesionalni, producent mora da nadje crew koji je isto tako state-of-the-art i profesionalan i odjebe sve 'circumstances' i napravi legendarni spot. Nesto za sva vremena. Stavise, znam lika. On je tu mega baja, spojicemo se nekako. Mislim, mega baja. Njegovu reziju/produkciju spota bi glatko pustili prekjuce na MTV-u (posto je nas lik, a bio direktor/reziser/roditelj/staratelj na MTV-u, a?). Ja i nisam poznat kao neki organizator/manipulator ali ovaj mladi gospodin mi je drugar.

 

 

Izvini Dushko. Душко, Душко...ти си ми најдражи...ти си моје цвече...срце другог нече...

Edited by Kalifa nad kalifama

Share this post


Link to post
Share on other sites

By definition, I support all things 'Trigger'. Ali meni to ne izgleda profi uopste (pri tome se ne obracam forumu vecma cupavcu direktno). Ne mislim da treba da kvalifikujem izjavu tipa 'zapadno profi'. Profi. The best can be (a ne ono, best under circumstances, to nikad nisam gotivio). Spot mi izgleda ocajno. Realizacija. Sinopsis. Gde su tu filmske kamere? Visestruke. Visestruki uglovi istih scena. I to filmskom kamerom.

Брате, ко још данас има пара да ради спотове филмском камером, па још са више њих? У земљи Србији, са лимитираним простором за презентацију видео урадака, то је чисто бацање пара.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi van Srbije rade spotove filmskim ili HD kamerama. Nesto nejasno? Kad kazem 'svi', mislim na obican svet, ne Albaniju ili Azerbejdzan.

Теби очигледно није јасно да ми баш и не спадамо у обичан свет у последњих 20 година, а?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Теби очигледно није јасно да ми баш и не спадамо у обичан свет у последњих 20 година, а?

 

Veruj mi, cesto mi je padalo na pamet to sto si konstatovao. Sve te godine me uveravaju u suprotno.

 

 

Ono sto je mnogo bitnije, moglo je da bude odradjeno. Licno znam ljude koji su to mogli da odrade. Ako postoji budzet. Mora da postoji budzet.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da "usko grlo" uspeha Trigger-a nije kvalitet spota, vec nezainteresovanost ljudi za samu muziku. Za metal/sta god da su bend iz Srbije je super spot. Da su ulozili tri puta vise para, sta bi dobili? Nista. Ne verujem da se neko ne bi zainteresovao za Trigger zato sto ovaj spot jeftino izgleda, vec zato sto im se ne svidja muzika. Komentar od drugarice (koja bi potencijalno mogla da bude fan, slusa ex-yu rok muziku, ne narodnjake, itd):

"dobar im je spot, pesma onako, moze da prodje"

Znaci, spot vrsi posao po meni.

Edited by Crusader

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, moguce. Sve je moguce. Mene samo nervira sto oni svoj posao odrade profi, a onda ovi sto im rade video odrade amaterski. Idem sad da pogledam spot sa sve muzikom, po prvi put. Onomad sam pustio bez mjuze i koncentrisao se na video aspekt.

 

 

Update: Odgledao. Staznam, ok gotivnije je sa muzikom, menja se malo tajming svega. Mislim, da sam pre 20 godina u Juzi ucestvovao u takvom necem, kapirao bih, wow. Ovako, kao matorom konju ostalo mi samo da negodujem. Onda opet, spotovi su napredovali za 20 godina. Bottomline, it's ok. Dok im ne producira neko drugi za vece pare u dogledno vreme :rolleyes:.

Edited by Kalifa nad kalifama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da "usko grlo" uspeha Trigger-a nije kvalitet spota, vec nezainteresovanost ljudi za samu muziku. Za metal/sta god da su bend iz Srbije je super spot. Da su ulozili tri puta vise para, sta bi dobili? Nista. Ne verujem da se neko ne bi zainteresovao za Trigger zato sto ovaj spot jeftino izgleda, vec zato sto im se ne svidja muzika. Komentar od drugarice (koja bi potencijalno mogla da bude fan, slusa ex-yu rok muziku, ne narodnjake, itd):

"dobar im je spot, pesma onako, moze da prodje"

Znaci, spot vrsi posao po meni.

 

kakav je to besmislen post? koga briga sta misli tvoja drugarica

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav je to besmislen post? koga briga sta misli tvoja drugarica

Ne, nikoga nije briga sta ljudi misle o Trigger-u. Zato sto, Trigger slusaju samo okoreli metalci, probrano krem drustvo i tako treba i da ostane. Radicemo stvari bez ikakvog feedback-a od malo sire populacije. Jer, mi smo najpametniji.

 

Edit: Da se razumemo, pod ovim sam mislio da treba SVE raditi da bi se udovoljilo drugima. Ko jos hoce da bude originalan?

 

Aj' sad, raspali...

Edited by Crusader

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar spot, dobro sve. Refren me podsetio na Living Colour, sto je dobro. :)

Dusane, mnogo ti je dobra farba, uzivanje slusati. Svaka cast . :pivopije:

Hvala! :pivopije: Preslušaj ceo album, neće boleti...bar ne mnogo! :meshuggah:

 

 

By definition, I support all things 'Trigger'. Ali meni to ne izgleda profi uopste (pri tome se ne obracam forumu vecma cupavcu direktno). Ne mislim da treba da kvalifikujem izjavu tipa 'zapadno profi'. Profi. The best can be (a ne ono, best under circumstances, to nikad nisam gotivio). Spot mi izgleda ocajno. Realizacija. Sinopsis. Gde su tu filmske kamere? Visestruke. Visestruki uglovi istih scena. I to filmskom kamerom. Ne mora da je Panavision, Ari does the job. Gde je prica (sinposis)? Gde je HD u najmanju ruku (mada sam ja sucker za filmske kamere, to je neprejebana materija)? Sta je bre ovo, snimano video kamerom? Skupom, ali video kamerom? Wtf!!! Nisam slusao pesmu (audio), koncentrisah se na prezentaciju. Obzirom da nisam slusao audio (mada tu nema sta, znam pesmu) nejasan mi je razvoj scenarija. Pogledacu sutra sve komplet sa audiJom. Kazem, podrzavam stagod se Trigger dosete, znam ljude koji bi to realizovali dijametralno suprotno (p.s. ako je suprotno, kako drukcije nego dijametralno???). Ne znam koji moj se niste spakovali odavno. A i ja sam k'o pokvarena ploca.

 

Naravoucenije: Pakujte se i zajebite domacu 'vecnaju pamjat'. Ima ko ce to na zapadu da odradi epski. Mnogo su oni pametniji od nas, mnogo duze.

 

 

Osecam se jezivo glupo, jer apsolutno podrzavam taj bend kao takav. Jebe me sto zasluzuju bolje. Voleo bih da budem taj neki lik koji ce im omoguciti bolje, a ne kritiku. Sto kazu na zapadu, to uopste nije 'knock on Trigger', jednostavno, kao sto su oni impresivno profesionalni, producent mora da nadje crew koji je isto tako state-of-the-art i profesionalan i odjebe sve 'circumstances' i napravi legendarni spot. Nesto za sva vremena. Stavise, znam lika. On je tu mega baja, spojicemo se nekako. Mislim, mega baja. Njegovu reziju/produkciju spota bi glatko pustili prekjuce na MTV-u (posto je nas lik, a bio direktor/reziser/roditelj/staratelj na MTV-u, a?). Ja i nisam poznat kao neki organizator/manipulator ali ovaj mladi gospodin mi je drugar.

 

 

Izvini Dushko. Душко, Душко...ти си ми најдражи...ти си моје цвече...срце другог нече...

Haha, pa ne znam šta da ti kažem na ovo, majke mi. Ti si u neku ruku sasvim u pravu a u drugu skoro da nisi uopšte, sve zavisi od konteksta. Kao neko ko je sanjar i ko je snimao ceo album za neku krajnje simboličnu kintu jako sam svestan koliko razumevanje neke materije može da utiče na kvalitet, nije sve u parama. Video je jedini aspekt u celoj ovoj priči oko benda sa kojim nisam bolje upoznat tehnološki pa se ne mešam, ali negde se slažem sa tobom u smislu da je čak i sa ovim sredstvima moglo još bolje. Ne da mislim da je ovo sad loše, ali mislim da je moglo bolje, uvek može, samo da je postojalo znanje i pravilno usmerenje kako od štapa i kanapa napraviti spejs šatl. Tako je uostalom i sniman album. Da mi imamo drugare koji verzirano rade metal spotove, i spotove uopšte svaki dan, a ne žive od toga što snimaju serije i talk show emisije svaki dan, možda bi to bilo više to, ali gde kad kako šta?

Baj d vej, pretpostavljam da si možda video kako izgleda neki rock ili metal spot u srbiji, čisto radi upoređenja? Ne da se poredimo sa time, nego čisto da iz toga zaključiš posredno kakva je situacija na terenu i mogućnosti? Većina metalu srodnih bendova ovde uopšte i nema spotove ili ima neke štap i kanap varijante.

 

Drugi problem je budžet, jer ovakve stvari se ne snimaju za jedan jedini dan a mi smo to radili, komplet postavka benda i sve odglumljene scene, ali dva dana = duplo $$$ Treća stvar na koju je ispravno ukazao Crusader je smislenost kvaliteta spota i novčanog ulaganja. Ovde se trenutno spotovi jako malo emituju uopšte, nemamo niti jednu muzičku televiziju koja bi bila svuda gledana i dostupna, gase se kanali zbog besparice i generalno, nije da ćeš ti sad zadaviti ljude od rotacije. Uopšteno, borimo se pomalo i sa predubeđenjima oko tvrđe muzike jer toga inače nema toliko u rotaciji. Dalje, recimo da bih bio spremniji da dam trostruko ili još veću cifru da se radi o spotu koji treba da ide uz englesko izdanje albuma, jer bi se to odrazilo kroz neki rezultat. Ovako, postavlja se pitanje smislenosti investicije. Npr ovaj spot je sasvim kul gledan sa ovih 900 pregleda za 4 dana. Ne bih imao ništa protiv da negde izmuzem 5000 jura za spot, ne znam kako ali bih uradio to, za spot koji će sa pesmom na engleskom koja prati izdanje za pristojnu evropsku izdavačku kuću imati 99000 pregleda za 4 dana na youtube-u i gde nakon puštanja spota ide turneja po 15 gradova u Nemačkoj i okolini. Možda i to bude naravno, ali u ovoj situaciji...

 

Inače snimano je sa HDV kamerom, koja se ispostavila kao malo problematična za tu količinu svetla, to je sad druga priča, da ne gnjavimo, možemo na mail o tehničkim detaljima. I naravno, ne ljutim se! (:

:pivopije:

 

 

Veruj mi, cesto mi je padalo na pamet to sto si konstatovao. Sve te godine me uveravaju u suprotno.

 

Ono sto je mnogo bitnije, moglo je da bude odradjeno. Licno znam ljude koji su to mogli da odrade. Ako postoji budzet. Mora da postoji budzet.

Odlično evo ti javi ko to može da odradi ovde a da si u kontaktu s njim i da mi neće odrati kožu s leđa! :zeleni:

 

 

Mislim da "usko grlo" uspeha Trigger-a nije kvalitet spota, vec nezainteresovanost ljudi za samu muziku. Za metal/sta god da su bend iz Srbije je super spot. Da su ulozili tri puta vise para, sta bi dobili? Nista. Ne verujem da se neko ne bi zainteresovao za Trigger zato sto ovaj spot jeftino izgleda, vec zato sto im se ne svidja muzika. Komentar od drugarice (koja bi potencijalno mogla da bude fan, slusa ex-yu rok muziku, ne narodnjake, itd):

"dobar im je spot, pesma onako, moze da prodje"

Znaci, spot vrsi posao po meni.

Da, spot vrši posao. Kod nas dapače, spot može da bude neopevano sranje, tipa neko peva i poliju ga sa tri kamere, ne postoji tu wow faktor, ako se narodu dopadne pesma, eto hita. Uostalom evo jedan primer je uspeh S.A.R.S.-a koji u stvari i nemaju spot a pesma je postala hit. No dobro, ja kontam da naša muzika, bar ovo sa ovog albuma, nije muzika za široke narodne mase, niti se to trudimo.

 

Ma, moguce. Sve je moguce. Mene samo nervira sto oni svoj posao odrade profi, a onda ovi sto im rade video odrade amaterski. Idem sad da pogledam spot sa sve muzikom, po prvi put. Onomad sam pustio bez mjuze i koncentrisao se na video aspekt.

 

Update: Odgledao. Staznam, ok gotivnije je sa muzikom, menja se malo tajming svega. Mislim, da sam pre 20 godina u Juzi ucestvovao u takvom necem, kapirao bih, wow. Ovako, kao matorom konju ostalo mi samo da negodujem. Onda opet, spotovi su napredovali za 20 godina. Bottomline, it's ok. Dok im ne producira neko drugi za vece pare u dogledno vreme :rolleyes:.

To kad bude "Love" a ne "Ljubav" (:

 

kakav je to besmislen post? koga briga sta misli tvoja drugarica
Oje samo naveo kao neki reper osobu koja je van priče, kao možda neki primer za običnu raju, da bi ilustrovao šta misli i to je ok.

 

 

Ne, nikoga nije briga sta ljudi misle o Trigger-u. Zato sto, Trigger slusaju samo okoreli metalci, probrano krem drustvo i tako treba i da ostane.
Ne nerviraj se! (: Inače ima okorelih metalaca u našoj publici, ali slušalačko telo nam je srećom, poprilično šareno. Publika je ovde posebna priča, i dovoljno je samo pogledati situaciju da bendovi iz Srbije sviraju po Bosni i Hrvatskoj pred većom publikom nego ovde, neki rock bendovi bukvalno žive od toga što sviraju tamo, jer ovde niko neće na svirku. To domaćoj "publici" na dušu. Odsviramo par datuma ovamo, i kao ono kul, nekad bolje nekad gore, odemo da sviramo sad nedavno u Tuzli, ono, iako nas mnogo ne znaju, sve puno, atmosfera sjajna, svi nikad bolji i prijateljskije raspoloženi. Normalno, došli ljudi jer je svirka, provod.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeš ovo glasanje... Već sam ga overio par puta ali stvarno ko što Dušan reče u bulletinu na myspaceu uz svo dužno poštovanje bendu Plug 'n' Play stvarno imaju nekog neverovatnog fana koji je tako bezposlen da je za već drugo veče za redom dodao oko 500 glasova bendu.

 

Nadam se da će ljudi sa sajta i iz žirija biti pametni pa sankcionisati to i ispraviti nepravdu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva farba? Zar to nije farba sa плошче?

E vidis, ja plohu nisam cuo, iskreno, nisam uopce cuo Trigger u zivotu do sada. Priznajem, ne podrzavam domacu scenu ni najmanje, punch me. Ne borim se protiv iste, nisam hejter, ali meni tu uvek stosta nedostaje, pa se vise ne trudim da kopam retke zlatne momente.

Ovo mi se svidelo, vise sam slusao nego gledao, a sto se spota tice, u pravu si. Jos nisam video da se domaci spot moze meriti sa 'prekobarnom' produkcijom, ali smo se svi ovde navikli da domace gledamo sa dosta katovanog sleka, uzevsi u obzir stepa/tundra/srbija okolnosti.

 

Hvala! :pivopije: Preslušaj ceo album, neće boleti...bar ne mnogo! :meshuggah:

Hocu, casna pionirska! ;):pivopije: Izvin`te na dosadasnjem ignorisanju. To mi je u krvi, ali evo, trudim se ;)

Edited by Tomislav Sawyer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da prijavim da smo (sa skromnim zakašnjenjem) ušli sa "Jedan dan" u rotaciju na MTV Adria, i večeras smo bili u okviru Headbangers ball-a, kasno smo saznali da će da nas puste pa prijavljujem naknadno. Moram priznati, jes' da nije onaj full MTV, ali buljio sam kao mali deca u taj HBB pa mi bilo nešto toplo oko srca videti nas sa sve MTV u ćošku preko spota. Kidz drim kaming tru, pa nešto na tu temu!

 

Jel ste svirali u "Palmi" kad ste ishli u Tuzlu? :D
E pa sad, pošto ne znam Tuzlu uopšte (mada bih voleo da smo imali vremena da je malo pogledamo, fino izgleda) onda ne znam ni šta je "Palma"? Mislim da je Underground jedino mesto za ovakve svirke tamo!

 

Jebeš ovo glasanje... Već sam ga overio par puta ali stvarno ko što Dušan reče u bulletinu na myspaceu uz svo dužno poštovanje bendu Plug 'n' Play stvarno imaju nekog neverovatnog fana koji je tako bezposlen da je za već drugo veče za redom dodao oko 500 glasova bendu.

 

Nadam se da će ljudi sa sajta i iz žirija biti pametni pa sankcionisati to i ispraviti nepravdu.

Koliko vidim ljude iz žirija zabole pošto je mail urednika sajta nepostojeći a webmaster ne odgovara na ljubazan mail kojim sam ga upitao kako će se tretirati iživljavanje sa upisivanjem glasova. Tako da ono, ne znam šta da mislim. Glupo mi je da pozivam ljude da ono, blokiraju ili brišu cookies pa udri po glasanju, kao sad se ko deca naterujemo pa ono, oni milion glasova a mi milion i dva! Meni je samo glupo što ima ljudi koji zaista imaju dobre volje pa glasaju, nekako mi je bilo lepo videti da su ipak stigli solidni glasovi zato što je neko stvarno hteo da glasa.

 

E vidis, ja plohu nisam cuo, iskreno, nisam uopce cuo Trigger u zivotu do sada. Priznajem, ne podrzavam domacu scenu ni najmanje, punch me. Ne borim se protiv iste, nisam hejter, ali meni tu uvek stosta nedostaje, pa se vise ne trudim da kopam retke zlatne momente.

Ovo mi se svidelo, vise sam slusao nego gledao, a sto se spota tice, u pravu si. Jos nisam video da se domaci spot moze meriti sa 'prekobarnom' produkcijom, ali smo se svi ovde navikli da domace gledamo sa dosta katovanog sleka, uzevsi u obzir stepa/tundra/srbija okolnosti.

 

 

Hocu, casna pionirska! ;):pivopije: Izvin`te na dosadasnjem ignorisanju. To mi je u krvi, ali evo, trudim se ;)

Ma niko te neće pančovati :pivopije: Ako se odlučiš na taj sudbonosni korak slušanja domaćeg albuma grupe Trigger, javi kako si podneo! :pivopije: Što se muzike tiče, ne moraš da katuješ slek ;) Za video, jbg, e tu se već ne razumem pa da činim čuda od neke male sume, to je što je! :zeleni:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...