Jump to content

The Trigger


Dushan S

Recommended Posts

E vidis, ja plohu nisam cuo, iskreno, nisam uopce cuo Trigger u zivotu do sada. Priznajem, ne podrzavam domacu scenu ni najmanje, punch me.

 

Consider your ass punched 'maybe as his skies are wide '.

 

 

Now wake up & splash!!! Do I have your attention soldier boy, I know it's early in the mo'nin' :azal: ?!?

 

 

"Thy shall never take the name of the Band in vain!"

 

 

:pivopije::rockdevil:

 

 

P.S. Meni je vec krivo sto sam ista tupio, kapiram da ne kapiram :mhihi:. Sto kaze nas narod americki "I rheezurve d write 2 bee stweepid."

Edited by Kalifa nad kalifama

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa sad, pošto ne znam Tuzlu uopšte (mada bih voleo da smo imali vremena da je malo pogledamo, fino izgleda) onda ne znam ni šta je "Palma"? Mislim da je Underground jedino mesto za ovakve svirke tamo!

 

 

To je klub koji se nalazi u zgradi Doma omladine, pristupa mu se pentranjem uz neko uzano stepenishte, unutra shank, dj/tonac booth i bina, sve jedno do drugog, ako ti ovaj info ishta znachi :D

 

Super publika u Tuzli, prosto osetish da vredi da se svira kad vidish kako se ljudi loze, traze slikanje i poneki suvenir :bigblue:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Consider your ass punched 'maybe as his skies are wide '.

 

Now wake up & splash!!! Do I have your attention soldier boy, I know it's early in the mo'nin' :azal: ?!?

 

"Thy shall never take the name of the Band in vain!"

 

:pivopije::rockdevil:

 

P.S. Meni je vec krivo sto sam ista tupio, kapiram da ne kapiram :mhihi:. Sto kaze nas narod americki "I rheezurve d write 2 bee stweepid."

Ma čuj, što krivo, nisi ti ništa loše rekao, kao što rekoh nevezano za okolnosti koje su takve kakve jesu, ti si u pravu. Svodi se samo na to da je bang for a buck faktor presudan, nažalost.

 

To je klub koji se nalazi u zgradi Doma omladine, pristupa mu se pentranjem uz neko uzano stepenishte, unutra shank, dj/tonac booth i bina, sve jedno do drugog, ako ti ovaj info ishta znachi :D

 

Super publika u Tuzli, prosto osetish da vredi da se svira kad vidish kako se ljudi loze, traze slikanje i poneki suvenir :bigblue:

E ne znam, vidiš, nisam čuo... Svirali ste tamo ili šta? Ja sam dobio kontakt Underground-a a to je leti spolja a zimi dole kad se siđe. Fakat sjajni ljudi, kao da sam vremeplovom otišao u neko drugo vreme!

 

Da li se zna do kada je ovo glasanje?
Dok Plug'n'Play ne budu stigli do 500 000 glasova? :mhihi:

 

Nema objašnjenja sistema glasanja na sajtu, bar ne valjanog, ne zna se ko su uopšte ljudi u žiriju i kako će se sabirati glasovi, script je napravljen tako da se samo izblokira cookie i glasaj do prekosutra... Kad sam poslao mail da pitam za to kako će u stvari funkcionisati to žiri + glasovi sa interneta, mail mi se vratio jer mail adresa urednika sajta više ne postoji, a webmaster ne odgovara. Ne zna se do kada je glasanje jer nije naznačeno. Najjača mi je ogorčena borba između hiljada i hiljada fanova Autogenog Treninga i Zinedin Zidana u kategoriji rock 'n' all album godine, njima ovo priznanje ni ne treba sa obzirom da ih ljudi toliko vole! :D

 

Šalu na stranu, neozbiljno to ovi organizovaše :no: Izgleda da će biti ona varijanta, "vi glasajte, a na kraju ćemo mi da se uz kaficu dogovorimo ko je pobednik" i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Overih i ja jedan glas... ;) Btw, što se MTV Adrie tiče, video sam vam spot tamo pre jedno dve nedelje... U stvari, to je prvi i jedini put da sam uopšte na nekoj televiziji video taj spot! :) Kad smo kod toga, kako to da vas nema na RTS-u? Ili oni više nemaju nikakve veze sa PGP?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovi stigose do 5000 glasova :)

 

Nece ovde moci mirnim putem.

Čuj, podrška fanova je neprocenjiva, tako ćemo i mi moći kad budemo popularni jednog dana pa svi glasaju za nas :mrgreen:

 

 

Overih i ja jedan glas... ;) Btw, što se MTV Adrie tiče, video sam vam spot tamo pre jedno dve nedelje... U stvari, to je prvi i jedini put da sam uopšte na nekoj televiziji video taj spot! :) Kad smo kod toga, kako to da vas nema na RTS-u? Ili oni više nemaju nikakve veze sa PGP?
Hvala! :da:

Spot je puštan, ali si možda zakasnio sa gledanjem jer je on išao krajem 2007 početkom 2008 najviše, MTV Adria ga je tek nedavno dobila, a promenila se i politika pomalo preseljenjem. Inače je bio redovan na tih par televizija koje uopšte puštaju spotove. Na RTS-u je išla i reklama pred izlazak albuma i poneki put spot, ali izgleda da presek skupova slušalaca ovakve muzike i onih koji gledaju RTS nije velik :razz: MTV još nije dobio ovaj spot, pa dok ne dobije, malo ide ovaj stari! Elem postoji sadejstvo PGP-a i RTS-a ali u našem slučaju nisam primetio da je TV reklama uopšte uticala. Jako mnogo puta bi recimo neko rekao na myspace-u "E sećam se ja, mislim da sam video reklamu ili komad spota pa mi se dopalo, ali nisam nikad potražio ko su ti". To dakle malo govori i o tome u kom je fazonu dobar deo publike, to jest reklama sama po sebi nije dovoljna da bi se slušalac muzike zainteresovao i google-ovao Trigger, nego tek naknado kad čuje ili kad mu prijatelj da mp3 ili CD, e onda obrati pažnju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovja novi spot je jebote, milionski toliko o tome da Dutja ne jebe mlade slovakinje iz Kovachice ,uzima organe i prodaje u Albaniji hahaha

Inache mislim da treba neko da se izcima za ovaj bend i da salje svim televizijama u Srbiji kojih ima 194?!? i da ce 80% njih pustati njihove spotove bez ikakve nadoknade

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam jednog fana Trigger-a, kome je jako zao da vidi da Trigger gubi na onom glasanju, ma koliko bilo neprofesionalno. Taj fan, Pera, je napravio skriptu koja bi mu omogucila da Trigger-u da jako puno glasova, toliko da ovi drugi ne mogu da nas stignu. E sad, Pera bi to uradio, ali se plasi da ne bude kontra-produktivan za bend. Medjutim, verovatno nece: ako glasanje bude uzeto u obzir, Trigger je pobedio, a ako bude bilo ponisteno, Trigger clanovi benda nisu odgovorni za pojedince. Pera trazi savet od mene, ne znam sta da mu kazem...

:)

Edited by Crusader

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vidim da plug'n'play moze da odradi turneju po ex-yu republikama :D

 

10 koncerata po 1000 ljudi ili 100 koncerata po 100 ljudi... bili bi prebogati :)

 

"sindrom 202" se ponavlja

 

samo su autogeni trening i zinedin zidan gori :)

Edited by -Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nas profesorica ubeđuje da je asp do jaja...

 

Treba da se sakupimo pa da nateramo stvarno po miliona :D

Za nas pola miliona ili da glasamo svi za PlugNPlay pa nek ide život? :mrgreen:

 

 

Ovja novi spot je jebote, milionski toliko o tome da Dutja ne jebe mlade slovakinje iz Kovachice ,uzima organe i prodaje u Albaniji hahaha

Inache mislim da treba neko da se izcima za ovaj bend i da salje svim televizijama u Srbiji kojih ima 194?!? i da ce 80% njih pustati njihove spotove bez ikakve nadoknade

Pa eto neki se cimaju :meshuggah::pivopije:

 

 

Znam jednog fana Trigger-a, kome je jako zao da vidi da Trigger gubi na onom glasanju, ma koliko bilo neprofesionalno. Taj fan, Pera, je napravio skriptu koja bi mu omogucila da Trigger-u da jako puno glasova, toliko da ovi drugi ne mogu da nas stignu. E sad, Pera bi to uradio, ali se plasi da ne bude kontra-produktivan za bend. Medjutim, verovatno nece: ako glasanje bude uzeto u obzir, Trigger je pobedio, a ako bude bilo ponisteno, Trigger clanovi benda nisu odgovorni za pojedince. Pera trazi savet od mene, ne znam sta da mu kazem...

:)

Bez da imenujemo gospodina Peru, moramo priznati da nam je jako drago da je Pera ovladao skriptama i programskim jezicima :bigblue: Evo, izgleda da se webmaster rešio opraviti stvari, dotični bend ima opet normalan broj glasova (mada ja mislim da nisu imali više od 100 - 200 kad je krenuo odjednom da im raste skor) pa valjda će biti malo validnije. (Ne računajući što sam ja refresh-ovao stranicu koja je bila otvorena i glasao za nas i vidim odjednom ovi iz Zadra imaju par stotina više nego pre par sati...Al nema veze, nek su kolege žive i zdrave) Tako da sad valjda opet ima smisla da se normalno glasa. Ako ispadne da su opet počele svinjarije i da smo u cajknotu, ko zna, možda i bude smisla da upotrebimo Perino tajno oružje! :mrgreen:

 

Eh, Pero...
Pera je čudo!

 

 

Ja vidim da plug'n'play moze da odradi turneju po ex-yu republikama :D

 

10 koncerata po 1000 ljudi ili 100 koncerata po 100 ljudi... bili bi prebogati :)

 

"sindrom 202" se ponavlja

 

samo su autogeni trening i zinedin zidan gori :)

Mene samo čudi to da neki četvoročlanibend ne može sam da se organizuje i nabija glasove pošteno.

Matematika 3 člana benda glasaju, svaki član benda ima po 3 prijatelja i člana rodbine spreman da glasaju, i nek postoji još samo deset fanova spremnih da glasaju. Nek glasaju samo tri puta dnevno, ujutru iveče i u toku dana ako stignu.

 

To je ( 3 + 5x3 + 10 ) x 3 = 84 glasa dnevno x 10 dana = 840 glasova.

 

Mislim, jebo te, i moraju da se naguravaju glasovi brisanjem kukija ili kako već. Kakav je to bend koji nema dvadeset - 30 ljudi koji bi bar ponekad glasali, ne razumem? :ph34r:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se odlučiš na taj sudbonosni korak slušanja domaćeg albuma grupe Trigger, javi kako si podneo! :pivopije:

Za sada sam preorao kako tvoj, tako i myspace benda, vidim nagomilalo se tu svega otkad sam ja bacao pogled, sjajno. :pivopije: Sledeci korak je album u celini celosti ;)

 

Što se muzike tiče, ne moraš da katuješ slek ;)
Correct, tu mogu samo da aplaudiram. :pivopije: Samo da znas, glasao sam za vas, mada mi je plug`n`play gitarista dobar prijatelj. :ph34r::D Dole korupcija! :rockdevil::)

Now wake up & splash!!! Do I have your attention soldier boy, I know it's early in the mo'nin' :azal: ?!?

 

PLOP !!! (zvuk ekstrakcije glave iz sopstvene guzice). :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa sad, pošto ne znam Tuzlu uopšte (mada bih voleo da smo imali vremena da je malo pogledamo, fino izgleda)

 

Pitaj Lea da te provede :lol:. Imali smo svirku jedared tamo na ETF-u bese. 'Bloodbath', mi i neki njihov lokalni bend, 'Ludilo'. 'Ludilo', Tuzla. Zvuci do jaja. Ja dan danas kad god kazem ludilo, dodam Tuzla :rockdevil: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaj Lea da te provede :lol:. Imali smo svirku jedared tamo na ETF-u bese. 'Bloodbath', mi i neki njihov lokalni bend, 'Ludilo'. 'Ludilo', Tuzla. Zvuci do jaja. Ja dan danas kad god kazem ludilo, dodam Tuzla :rockdevil: .

Ludilo... definitivno Ludilo :meshuggah:

 

"Dobro vece, mi smo Lud'lo iz-Tuzle, a sada nasa pjesma - KRVAVA JEBACINA!"

 

;):rockdevil:

 

A taj Dom mladih, tj Palma, dobar je klub, odlican zvuk, a gazda voli snimati nastupe bendova, pa mozete izvuci i dobar live disk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludilo... definitivno Ludilo :meshuggah:

 

"Dobro vece, mi smo Lud'lo iz-Tuzle, a sada nasa pjesma - KRVAVA JEBACINA!"

 

;):rockdevil:

 

:rockdevil: Fucking yeah. Jel' se pevac bese Rasha zvao? Mislim da je nosio naocare. Havarija. Blast from the past. E da, to vece smo prespavali u nekom ganc novom hotelu u Tuzli, A kategorije valjda bese. Neko velelepno novo belo/plavo zdanje. Uglavnom naletimo na neke talijanke odbojkasice, igraju neki mec tu u nekakvom kupu protiv Jedinstva valjda, ali odbojkaskog ne kosarkaskog tima. Bio je show program. Ortak je nas cetvoricu sa sve instrumentima prebacio u Fici do hotela. Da l' bese '88, '87?

 

Hotel se zvao nesto na S valjda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada sam preorao kako tvoj, tako i myspace benda, vidim nagomilalo se tu svega otkad sam ja bacao pogled, sjajno. :pivopije: Sledeci korak je album u celini celosti ;)
Hvala na trudu i dobroj volji! I naravno drago mi je ako ti je interesantno za poslušati! :pivopije:

 

Correct, tu mogu samo da aplaudiram. :pivopije: Samo da znas, glasao sam za vas, mada mi je plug`n`play gitarista dobar prijatelj. :ph34r::D Dole korupcija! :rockdevil::)
Hvala! Glasaj još koji put :mrgreen: Možda nije kriv niti ortak niti oni sami tako da... Glasaj i za njih malo pa ono, pola pola :meshuggah:

 

 

Pitaj Lea da te provede :lol:. Imali smo svirku jedared tamo na ETF-u bese. 'Bloodbath', mi i neki njihov lokalni bend, 'Ludilo'. 'Ludilo', Tuzla. Zvuci do jaja. Ja dan danas kad god kazem ludilo, dodam Tuzla :rockdevil: .
Sećam se ja tog benda! :bigblue:

 

 

plug'n'play spao na 919 glasova :D

 

neko je ochistio onaj nered :)

Ali ne zadugo :no:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak se zove Hotel Tuzla. Prosto. Super je i sad hotel, modernizovao se. Mene su dobili sa klopom za dorucak. Svedski sto, ludilo djakonije. MIslim da sam bas tu bacio peglu od punjenih prepelicjih jaja za dorucak. Vecerali smo naravno po kilo vinjaka prethodno, sem ovog Ducinog drvosece koji se nikad nije uklopio kao antialkoholicar. Danas popije pivo-dva, jednom nedeljno, i odma to dleto bolje ide.

Edited by Kalifa nad kalifama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...