Jump to content

The Trigger


Dushan S

Recommended Posts

Evo već po ko zna koji put slušam ove tri pjesme. Sve tri su vrhunski odrađene. Za sada mi je Ne veruj u idole najviše prirasla k srcu. Jedva čekam i ostatak materijala. A što se tiče fizičkog izdanja...? To bi bilo sjajno... Ja bih bio prvi koji bih to poručio.

Hvala Saša, eto ako bude mogućnosti, možda odštampamo neku manji broj primeraka, videćemo kako stoje stvari :pivopije:

 

 

Meni su naravno sve pesme strava. Jedva čekam da ostale pesme stavite na download :)

 

Trigger = ljubav :wub::wub::wub:

Hvala puno Mašice! :redface::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicna izvedba sinoc, jbg, lokal nije bas najbolji za svirke, to ste i sami skontali, ali sta sad, bas sam rekao mileni, sva sreca pa ima prodoran vokal pa smo mogli sta cuti. verujem da je kod vas bilo suprotno. :) super izbor pesama, metal je to, nema sta. :) ovaj, dok ste svirali, pricam sa bandmatesima, rek'o, sta mislite, moze li neki korn da se odsvira sa tom tvojom gitarom, kad ono.. ;) sve u svemu, zadovoljni smo svirkom, hvala sto se pristali da budete gosti na mom radiju. :)

 

sve najbolje, vidimo se!

 

skromno,

 

darko ;):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislis na jug banata? ;)

Može i jug evrope!

 

 

SVE POHVALE....ODUSEVIO SAM SE SVIRKOM,A ODMAH ZATIM I MATERIJALOM KOJI SA DOWNLOAD-OVAO...SVAKA CAST!!! ;)

Hvala ti puno :pivopije:

 

 

A gde ste to svirali u Kikindi, jel to u Terarosi ? Znam da je tamo bash sranje sranje zvuk i da je shit mesto, bio sam tu par puta ...

Eto objasnio čovek gde smo bili!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Pošto svi članovi benda ne slušaju radio dovoljno često (a možemo i da se vadimo na more putovanja godišnje odmore i ostalo) - saznali smo sa zakašnjenjem, da su "kurvini sinovi" Izglasani za hit nedelje na Hit-u 202, kao i da je pre koju nedelju i "Ena" bila hit nedelje.

Pošto je srpsku publiku najteže na svetu naterati da glasa za neki bend, dođe na svirku ili kupi CD, nama posebno znači da su neki ljudi, možda i neko ko svraća na yu metal, je li - sami, svojevoljno, bez neke naše "kampanje" da se izgura da budemo hit 202jke - glasali! Ako neko naleti na ovu poruku a glasao je - puno hvala na podršci - od srca :pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Hvala ti!

Nije baš da možemo da sad naknadno biramo pesme, prvo što je ceo koncept 80's, a drugo što su obrade već gotovo - mi ih ne izbacujemo tako što ih uradimo, one su već snimljene, nego izlaze shodno tome kako "dobijemo papire" za njih, što bi se reklo, dakle kad stigne odobrenje ja sednem i smiksam pesmu.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

au, bre!

možda i najbolja obrada do sada.

neverovatno je koliko svaki ton i svaki jebeni trenutak pogađa i koliko je vredan pomena.

rifovi, vokali, efekti...

mix jednostavno pršti od gikovske, zaluđeničke posvećenosti, gitarisanje od ideja i talenta, a opet sve se završi pesmom , ne gomilom zvukova.

 

ne bih voleo da sam novinar i da moram da pišem recenziju čitavog vašeg album - mukotrpan posao od desetak strana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

au, bre!

možda i najbolja obrada do sada.

neverovatno je koliko svaki ton i svaki jebeni trenutak pogađa i koliko je vredan pomena.

rifovi, vokali, efekti...

mix jednostavno pršti od gikovske, zaluđeničke posvećenosti, gitarisanje od ideja i talenta, a opet sve se završi pesmom , ne gomilom zvukova.

 

ne bih voleo da sam novinar i da moram da pišem recenziju čitavog vašeg album - mukotrpan posao od desetak strana.

Hehe, pa vidim da i ti imaš nekog latentong novinara u sebi, kad se pogleda ovaj post :mrgreen: Hvala ti puno, drago mi je ako se čuje to što si opisao, pažnja posvećena detaljima. Dok smo radili obrade baš puno vremena je odlazilo na neke sitnice koje možda dobar deo ljudi i ne primeti, nego onako, sluša pesmu pa ako prija - prija. Ova pesma je onako bila kao jednostavna a u stvari komplikovana za odraditi.

:pivopije:

 

 

ja jedva cekam da se sve ovo skupi na jednom mestu pa da na miru slusa se. odlicna je i ova obrada, skidam kacket! ;)

Hvala vrlo poštovani kolega :pivopije: Ako budeš imao neku priliku da pustiš pesmu na radiju, mogu da ti bacim mp3 na mail. Nadam se da je majica stigla u jednom komadu i da nisi zaboravio poziv da se javneš ako dolaziš u ove krajeve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...