Jump to content

The Trigger


Dushan S

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

kakva luda svirka,

tehnika raspad najcrnji, ali energija i volja. <3

izvukoste iz skrnave lađe maksimum, a i iz mene zadnji atom snage.

 

inače, "ona se budi" je spektakularna obrada, čuo sma je i ranije uživo, da li sam ja zaboravio ili ste je dodatno zamastili, kako god, zvuči nenormalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pivopije: Hvala puno! Dali smo sve od sebe a i nekako su se poklopile zvezde pa je bila dobra atmosfera, ljudi su uživali, bar prema komentarima koje sam dobio posle svirke. "Ona se budi" inače redovno sviramo, uradili smo je i snimili još pre dve godine za album "Ex", ali ne možemo da je objavimo, jer na žalost Koja izričito ne želi da daje nikom dozvolu za obrađivanje pesama Šarla. Jbg. Ima tih par pesama koje su završile u fioci zbog dozvola. A fakat je "Ona se budi" dobro ispala, onako sporo pa teško.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Imamo veliko zadovoljstvo da vam predstavimo novi singl grupe Trigger, pesmu "Ponor" u kojoj je specijalni gost Milutin Jovančić - Mita, pevač grupe Block Out! Devet minuta teških, sporih rifova i interesantna kombinacija Mitinog i Mileninog glasa! :)

http://www.youtube.com/watch?v=id0tUCc-Cm0

Edited by Dushan S
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Najbolja vasha pesma do sad,najzad mrak srbijanskih shuma ,josh milena da peva narikachkim glasom i evo ga nash bathory!!!

:pivopije: Tebi sam se već zahvalio na komentaru :)

sa svakim narednim slusanjem pesma mi je sve bolja i bolja! odlicna stvar, bravo!

Mushki \m/

Vrhunska pesma.

sjajno je ovo

Hvala svima, drago mi je da su reakcije pozitivne! :pivopije: Pesmu smo pustili pomalo "preko reda", planirali smo prvo jednu drugu ali nam se toliko dopalo koliko je ispao Ponor da smo odlučili da to prvo ide.

 

Kakav vrhunski "narodnjak" na pocetku :rockdevil:

Hehe :pivopije: Kao i u Ne hrani ljudoždere i u Ponor-u, biće još tih momenata u pesmama. Meni lično je uvek bilo žao što je kod nas etno muzika završila ili bastardizovana, kao turbo proizvod, ili pretvorena u salonsku, world music varijantu. Tu i tamo sam namerno pustio upliv nekog etno elementa, ali bez prisile ili namere da to bude "Etno metal" ili šta već. Kao što u nekoj pesmi može da se pojavi loop ili neki elektronski element, tako kapiram da je normalno da se blago na tren oseti gde živimo, sa kog podneblja smo. Nadam se da nijedan od tih muzičkih momenata neće zazvučati ljudima kao nešto pogrešno, "narodnjačko", šta god to značilo. Ovde u pesmi mi je baš leglo i eto, čini mi se da daje neku dobru notu preko tog rifa :)
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe :pivopije: Kao i u Ne hrani ljudoždere i u Ponor-u, biće još tih momenata u pesmama. Meni lično je uvek bilo žao što je kod nas etno muzika završila ili bastardizovana, kao turbo proizvod, ili pretvorena u salonsku, world music varijantu. Tu i tamo sam namerno pustio upliv nekog etno elementa, ali bez prisile ili namere da to bude "Etno metal" ili šta već. Kao što u nekoj pesmi može da se pojavi loop ili neki elektronski element, tako kapiram da je normalno da se blago na tren oseti gde živimo, sa kog podneblja smo. Nadam se da nijedan od tih muzičkih momenata neće zazvučati ljudima kao nešto pogrešno, "narodnjačko", šta god to značilo. Ovde u pesmi mi je baš leglo i eto, čini mi se da daje neku dobru notu preko tog rifa :)

 

Baš tako, treba nam više bendova koji će da isti zvuk spasu od bastardizacije. Samo što kad krenu takvi momenti momentalno se hvatam flaše :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš tako, treba nam više bendova koji će da isti zvuk spasu od bastardizacije. Samo što kad krenu takvi momenti momentalno se hvatam flaše :haha:

Eto, možda nam neka ovdašnja pivara postane sponzor :P

феноменална је ствар

Hvala, hvala! :)

Ljudi moji, vi mene sve više i više oduševljavate svojom muzikom. Pjesma je predobra.

Hvala još jednom Saša!

Kako ste djitre snimali? Ovo zvuchi bash bash puno i masno xD

Pa kao i sve oduvek - domaća radinost, ja snimao kod sebe pod parolom "boj ne bije svijetlo oružje"... :) Naravno malo slanine po žicama ne može da škodi :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna stvar,zaista pravo osvezenje na nasoj dosadnoj i ucmaloj sceni.Odlican je tekst,kombinacija vokala sjajna,sjajan aranzman...pesmu od 9 minuta nije lako napisati a da ne bude dosadna ali vi ste uspeli.Posebna pohvala ide na gitare,rifovi su sjajni a zvuk mastan do bola! Ako hocete jos masnije,sledeci puta umesto slaninom,mazite zice sa Nesom Starshooter-om.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sjajna je stvar, zaista jedna od vaših najboljih.

mislim, ono što vi radite najbolje i najjčešće jeste pravljenje pamtljivih i zabavnih pesama (koje istovremeno donose i svežinu i "dubinu", što je danas i najteža stvar u muzici), ali ovde malo drugačiji pristup i... i on vam leži podjednako dobro. prejaka atmosfera, melodije, vokali ko i uvek savršeni (mislim na milenu, mita ko mita)...

ja dugo već govorim da ste jedan od najboljih naših bendova danas i ova pesma samo to potvrđuje, jedino što ste do sada prolazili ispod radara raznih alternativnih frikova (verovatno vam fali malo pretencioznosti), tako je verovatno i bolje.

 

inače, kako ste krenuli sa duetima, uskoro će vam trebati pevač na svirkama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...