Jump to content

The Trigger


Dushan S

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

lepa je pesma

 

meni licno samo smeta milenino afektiranje... mislim da je ovo treca-cetvrta pesma koju ste izbacili da njena pojava u slici (pesmi) pocinje bas time... pod afektiranjem mislim na ono ville valo stenjanje pred pocetak svakog stiha :D to nekako meni u ovoj pesmi jos vise dodje do izrazaja pored ove tri pevacice

 

moj ukus ali kad od njih cetiri kada kaca zapeva grane sunce, to je neko moje vidjenje

 

o gitarama nema sta da se prica, bata dule zna da napravi rif i dobru meLodiju/harmu :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pesma je katastrofa u poredjenju sa dosadasnjim radom

 

za nase standarde jeste natprosecno ali mislim c'mon

 

negativ je bolji :haha:

 

i produkcija je glibava nesto. uopste mi to nije to, totalni sok.

Hahaha :) Pa čuj, svako ima neku svoju asocijaciju. Da se ne lažemo, objektivno gledano, ova pesma je malo modernizovan zamašćen Queensryche, po nekom generalnom tripu, sa možda malo nekog gothic zvuka posoljeno od gore. Ne u smislu da sam svesno ukrao, ali to su neizbežno neki moji koreni i nešto na čemu sam odrastao. Tako da mislim da te možda malo hebe to što neižbežno kad njih četiri to peva na srpskom ljudima to stvara neku asocijaciju koju ne bi imalo na engleskom.

Ne da sad mislim da MORA da ti se sviđa pesma, skroz je u redu da misliš da je ova pesma gora od pljeskavice sa džemom od maline, naravno :D Kako ono ide, different strokes i to...

 

 

Ajde Dusane ne zajebavaj ljude.

 

Dobra je stvar...riffovi su ponovo masni i solo je jebacki.

Fala puno bata Lemi, aprišiejted! :)
i po meni kale dominira!
:haha:

 

E da, evo i pesme! :)

http://www.youtube.c...h?v=c0YWLuq5HmY

 

http://www.youtube.com/watch?v=c0YWLuq5HmY

Edited by Dushan S
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да не кењам ја више по Фејсу, бата Дућа је још једном доказао да је геније у сваком смислу а девојке су све до једне отпевале врхунски. Слажем се са свима за Каћин вокал, та девојка нереално добар глас има и све што отпева излази емотивно и искрено.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šarki, mudri sam investirao svaki evro koji si dobio da nas hvališ i šeruješ! :)

 

Nego hvala za lepe reči, a za Kaleta, meni je super legla i zato što je malo dala kontrast, ona je malo nežnija i drugačiju lagu ima u odnosu na njih tri koje su nešto niži, grublji glasovi, taman. Bojao sam se kako će to sve funkcionisati kad smo krenuli da ih snimamo. Dobro su se složile, mada je bilo glavobolja za miks, mnogo kanala i trebalo je izaranžirati sve te vokale tako da ima smisla... Ne znam da li bih ponovo radio istu stvar, da budu četiri pevača u jednoj pesmi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šarki, mudri sam investirao svaki evro koji si dobio da nas hvališ i šeruješ! :)

 

Радио бих ја и заЂабе, али стисла криза. :P

 

Ја ћу увек искрено да коментаришем, свиђало ми се или не, а Тригер је свакако један од мојих омиљених домаћих бендова. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...