Jump to content

The Trigger


Dushan S

Recommended Posts

Zato brate nosis svog IIC+ u steku i nema da te boli glava :da:. Nema to napravo da moz' da sjebe Boogie-ja.

Eh :pivopije: Nosao sam nekad Caliber 50. I konstantno razbijao lampe tokom transporta :mrgreen: Ma dobro bi bilo i da sam poneo combo Marshall-a, ali tripovao sam se da ako daju pare za binu i ozvučenje, neće valjda binska oprema biti treća klasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oho! Opa! Breeee!Sad skinuh trejler ... i prvi riff me je odgurno od kompa ... pa ovde ja čujem neke prog riffove?? :) extra!

 

Iako je trejler (vešto) izmontiran da ne može da se razazna šta je tu šta, moram a kažem da je ovo skorz interesantno i da mi deluje kao pravo osveženje. Šta reći ... osim da jedva čekam da izađe CD!

 

E da .. i još da kažem i ovo:

 

da mi je zadovoljstvo veće što ste (konačno) snimili taj CD jer sam Trigger gledao, uh, jako jako, davno, pre nekih 10-tak godina, kad ste relativno često gostovali u Hard Rock Caffeu u Šapcu. Tada ste bili sami vas trojica ali ste tako kidali ... i stalno sam se pitao zašto vas nema sa nekim albumom.

 

Eto, dočekasmo i to!

Edited by ProgressiveR

Share this post


Link to post
Share on other sites

шаховски дуел на Калишу представља адекватан начин да се види ко је најјачи баја на геронтолошком у конаку ''Треће доба''. видеће се чија ће закукати баба.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lampe se, decko, izvade prilikom transporta, pogotovu kaldrmom :pivopije:.
E, al Marshall-i sve to izdržavaju! (a pazi, ne volem ih, ali fakat) :da:

шаховски дуел на Калишу представља адекватан начин да се види ко је најјачи баја на геронтолошком у конаку ''Треће доба''. видеће се чија ће закукати баба.
Ne gleda se to ni po babu ni po Triggerima, tako kaže narodna poslovica! ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oho! Opa! Breeee!Sad skinuh trejler ... i prvi riff me je odgurno od kompa ... pa ovde ja čujem neke prog riffove?? :) extra!

 

Iako je trejler (vešto) izmontiran da ne može da se razazna šta je tu šta, moram a kažem da je ovo skorz interesantno i da mi deluje kao pravo osveženje. Šta reći ... osim da jedva čekam da izađe CD!

 

E da .. i još da kažem i ovo:

 

da mi je zadovoljstvo veće što ste (konačno) snimili taj CD jer sam Trigger gledao, uh, jako jako, davno, pre nekih 10-tak godina, kad ste relativno često gostovali u Hard Rock Caffeu u Šapcu. Tada ste bili sami vas trojica ali ste tako kidali ... i stalno sam se pitao zašto vas nema sa nekim albumom.

 

Eto, dočekasmo i to!

Hvala na komentaru! :zeleni: Btw ako ti ne smeta da te ispravim, Trigger nisi mogao gledati pre deset godina jer smo prvi put pod imenom Trigger nastupili pre 3-4 godine :meshuggah: Verovatno si me gledao sa Vervil-om, i samo sam ja bio tu od ljudi koji sad sviraju u Trigger-u :pivopije:

 

 

Auuuuu. Pa nema mrcine do Boogie-ja. Nama padao sa sprata. Lampe guten tag, sve u 16 :muzicar:.
Izgleda da je meni zapao neki falični :ph34r: Dobro je zvučao, ali je bio osetljiv u tri materine!

Каће спот, још два дана чекања и бићу апријатан.
Saće! :bigblue:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Okej, znači, internet premijera a za koji dan i na vašim malim (ili većim kako ko) ekranima! :mrgreen:

 

Trigger - "Jedan dan"

 

prvi link, myspace, nešto lošiji kvalitet, ali bolje ako vam je lošija internet konekcija:

http://myspacetv.com/index.cfm?fuseaction=...ideoid=16678497

Ili isto to na Trigger myspace stranici

http://www.myspace.com/bandtrigger

 

drugi link, bolji kvalitet videa i može i da se downloaduje ali zahteva bržu vezu

http://triggerband.blip.tv/

 

Pesma "Jedan dan" je prvi "single" ili kako god već hoćete to zvati, sa albuma. Za koji dan počinje da se vrti na tv-u, zavisi sad kako koja televizija dobije traku/disk, pa ću prijaviti gostovanja ako neko želi da pogleda u full kvalitetu :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trigger - "Jedan dan"

екстра се чује и излеа. укрути се сваки пут кад крену рифеви. деда, не заборави нас кад будеш уручиво Емтиви мјузик авордз, ОК?

 

каће албуни да ударе на кијосци, да чујемо и остатак?

Share this post


Link to post
Share on other sites

au jebote... spot je jako dobar, pesma za koju je radjen takodje..ali sam mislila da ce biti za drugu pesmu.. "nece biti nas" mi se nekako cini najveci hit od svega sto sam cula. dule, shmele si, jebes mi sve, sa onom gitarom :)

 

pridruzujem se generalnom sto se kijosci tice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Требао си да видиш снимање спота, тј. како Вихор, Роберт и коле гацају по блату са ашовима продубљујући рупу, јер није било довољно дубоко блато.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm ... pa ti si gurno znaš bolje, naravno, ali zakleo bih se da se sećam onih plakata (crno bele, sa vašim facama) ... možda j eonda Vervil u pitanju, ili je možda Trigger samo skorije. Sad ću da skinem spot da lepo pregledam :)
Jeste, takvi su bili plakati, i ne vara te sećanje, ali je to bilo pre nekoliko godina :pivopije:

Ajde bogati, daj da gricnem tu sargarepu vise :pivopije:.
Pa sad i nemaš ništa više od toga da grickaš šargarepu, ali glavno jelo uskoro stiže pa ti šaljem nosač zvuka! :pivopije:

екстра се чује и излеа. укрути се сваки пут кад крену рифеви. деда, не заборави нас кад будеш уручиво Емтиви мјузик авордз, ОК?

 

каће албуни да ударе на кијосци, да чујемо и остатак?

Malo teško prognozirati sa PGP-om koliko će im trebati za umnožavanje, ali tu nešto u toku Septembra. Imamo informaciju da trenutno nije gužva pa možda nas i prijatno iznenade, inače ume to da traje i oko mesec dana!

Kad budem prihvatao EmTiVi avord Yum na čelu sa generalnim dobija zahvalnicu! :mrgreen:

Evo i ovde da pohvalim pesmu, sad sam odgledala spot.

 

Naravno da necje da nas zaboravi, nego cje sve da nas vodi sa sobom ;):mrgreen:

Kaznena muzička ekspedicija iz Srbije? :mrgreen: Hvala Staša! :pivopije:

au jebote... spot je jako dobar, pesma za koju je radjen takodje..ali sam mislila da ce biti za drugu pesmu.. "nece biti nas" mi se nekako cini najveci hit od svega sto sam cula. dule, shmele si, jebes mi sve, sa onom gitarom :)

 

pridruzujem se generalnom sto se kijosci tice...

Verovatno ti je ostalo negde jer smo mi sami rekli, bila je varijanta da "Neće biti nas" bude spot, ali na kraju smo se opredelili za ovu pesmu, delom jer me malo umerenija a ipak je to prvi spot za koji je bitno da ga TV stanice koje puštaju sve i svašta vrte bez "WTF" reakcija od urednika :mrgreen: Drugi razlog je što je mnogo više ljudi ovako pozitivno reagovalo na ovu pesmu (Pa i na neke druge) nego na NBN a mi smo već neobjektivni posle toliko vremena... Ali možda bude i "Neće biti nas" kasnije.

Fala na lepim rečima! :muzicar::pivopije::mrgreen:

Требао си да видиш снимање спота, тј. како Вихор, Роберт и коле гацају по блату са ашовима продубљујући рупу, јер није било довољно дубоко блато.
Ja nisam video nikog od njih kako to rade dok smo snimali spot, mora da si nešto pomešao bendove :mrgreen: Edited by Dushan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez nekih dupelizackih fora, meni se djasvi ovo sto sam cuo. Ali mi se jos vise djasvi onaj Dz Dz s pocetka reklame, "Nece biti nas" ili kako se zove pesma.

 

U svakom slucaju, videcemo kad kupim cd.

Sve najbolje :pivopije:

Pa pazi, sa obzirom na trenutnu temperaturu, salinitet zadnjice mi je vrlo aprijatan, skroz te podržavam! :meshuggah::pivopije: Šalu na stranu, hvala! :da: Da, pesma se zove "Neće biti nas" i to je rif iz nje doduše nalepljen direktno na strofu u reklami. Možda ona bude sledeći spot... U svakom slučaju, više je Dž Dž-a na drugim pesmama, nego na ovoj...

 

 

da se nadovežem .... spot me rijatno iznenadio. Pesma mi je malo laganija (a tako me napržio onaj riff na početku teasera).

 

Sve u svemu ... nadam se da ćete uspeti

Hvala, hvala. To što sam i rekao drugaru iznad, ovo je možda malo umereniji izbor kao prvi spot, iz više logičnih razloga, mada ja naravno ne mislim da je neki minus za pesmu što nema dž dž-a :mrgreen: Ceo album je taj neki susret ambijentalnosti i neke tvrđe muzike tako da je ova pesma "Jedan dan" više na tu drugu stranu, tj atmosferičnija.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...