Jump to content

Progressive Rock - opšta diskusija


Kamaitachi

Recommended Posts

Holy shit, novi Yes! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

 

Skida se. Samo da prvo dovoljno izvrtim ovaj novi KC projekat pa prelazim na Yes...

 

Brate, bolje da ne skidaš taj link što sam postavio, ne mogu da nađem password :haha: Izvini ako si skinuo, ali se lako nalazi :redface:

 

Cekaj, izasao je Testimony 2?

 

Kaži da se zajebavaš :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zajebavam se, otkako sam se preselio u Dalas, ne znam gde mi je glava i izgubio sam tok, ali polako se vracam u normalu. :) Bio sam dosta dugo bez neta, tj. kompjutera uopste.

Vidim ljudi spominju kako je dobar a ja ne mogu da docekam da cujem, znas kakav sam fan Neal Morse-a. Ako je izasao ima da kupim cd odma' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I taj KC projekat i novi Yes ne valjaju prebijene pare. Zato smanji dozivljaj :mhihi:

KC projekat vrtim par dana, još nije baš legao, ali poznato je da je svaki Crimson album grower, tako da nije isključeno da će da mi se slože kockice. Za Yes ćemo da vidimo, skinuo sam sa nekog drugog sajta jer onaj nisam skapirao. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš šta, meni je ovaj King Crimson projeKct na kraju ostavio stvarno dobar utisak. Album očigledno nije ponudio ništa novo niti išta originalno, ali je u svakom slučaju milina za slušanje, ima nekih stvarno prelepih momenata. Fripp je odradio odličan posao, moram reći. Ne bih nijednu pesmu specijalno izdvojio, ali ipak verujem da će ovo biti jedan od onih chill out albuma koji će se puštati radi opuštanja. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podrska i od mene, ja sam zapravo bio medju prvima koji je predlozio otvaranje podforuma, vise ljudi je ovde pisalo o tome (ima nekoliko odlicnih postova koji su u detalje objasnili kako i zasto bi to bilo dobro) ali uglavnom se sve zavrsavalo na tome da nema dovoljno ljudi koji prate prog rock.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U realnosti se svelo na to da je LazaGNR iskulirao molbu za otvaranje novog podforuma (njegov domen, rock & hard rock, tu je predvidjen da se smesti prog rock, mislim i da su se neki drugi moderatori slozili oko toga mada nisam 100% siguran, nije ni bitno), vise nego jednom, a pravdao bi se nedostatkom administratovorog prisustva na forumu, dakle onog koji bi to konacno odobrio i sproveo u delo.

Sad je Smorok tu u vidu admina, Laza vise nije faktor, siguran sam da se 5-6 ljudi slozi na ovoj temi i da je pitamo, otvorila bi jer ama bas nista ne kosta, ionako je aktivnost na muzickom delu foruma opala i u opadajucem je trendu, a ova tema je jedna od boljih i aktivnijih tako da zasluzuje unapredjenje imo.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da napomenem da ova tema ostaje kao što stoji u naslovu i podnaslovu "opšta diskusija", što znači da će se ovde diskutovati uopšteno o žanru. Takođe, ovu temu možete koristiti za predloge tipa noviteti ili albumi iz prošlosti na koje ste naišli, za koje smatrate da zaslužuju pažnju. Uostalom kao što smo i do sad radili. Što se tiče otvaranja tema na ovom podforumu, za očekivati je da se neće otvarati zasebne teme za bendove koji su u prošlosti imali samo one-shot "avanture". Takve stvari možete postovati na ovoj temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uh, Eloy je odlican, ostala mi sva njihova muzika u Srbiji (imao sam ogromnu krautrok kolekciju), dobro si me podsetila da nabavim nesto od njih.

 

nis normalan

ja sve svoje spakovala i ponela

 

btw imaš odličnu kolekciju eloya na lasercdju kad sam poslednji put gledala. ken napakovao sve albume redom tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...