Jump to content

Sarcomman


Dead Man Walking

Recommended Posts

Morbid je iz Sida, Bebac iz Rume, a ostali su mislim iz NS-a. Svirao je moj bend Avet u Junu u Rumi sa njima. Imaju myspace, ne znam napamet adresu, a sad se zurim pa ne mogu da nadjem.

O kakvoj to svirci pricate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shidsko kulturno leto... traje vec oko mesec dana mada je ovo prvi zheshci bend koji je doshao sa strane... :) do sad su bili neki rokeri iz bg-a, navarene bebe i ostalo su bili lokalni bendovi koji sviraju obrade...

 

Mesto je do jaja za svirke, ozvuchenje je do jaja, bina je ogromna, doneo je neki lik iz Kuzmina koji to inache iznajmljuje i za exit...

 

Nadam se da ce sledece godine biti vishe zainteresovanih bendova, chuo sam da opshtina dobro placa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Sarcomman je dosta specifican Death Metal bend,i u svakom slucaju ih puno pozdravljam.Nedavno je moj Brutal Death Metal bend odrzao 2 svirke sa Sarcomman-om,i jebeno su RAZVALILI !!! Bolji su nego ikad pre,i vrlo nestrpljivo ocekujemo njihov novi snimak-u Decembru ulaze u studio !!! A dotle, uzivacu uz njihovu (po meni) najbolju stvar-HumanDefect...

Posetite ih: http://profile.myspace.com/sarcomman .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo ljudi konacno i ovde da svratim!

Pozdrav svima, a pogotovo ljudima i bendovima koji nas podrzavaju na svakoj svirci!

 

Svi koji jos uvek nisu culi DISDAINED naka obrate paznju na ovaj bend!

 

ULTRA!

Edited by banished

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj bend sam prvi put video negde 2003 ili 2002 u Filozofu.Secam se da su ostavili jako negativan utisak na mene,sto se svirke tice.Nisu mi se svideli ni malo.A ovo sto ima na spejsu je manje vise ok ali produkcija je losa (tacnije snimak).Vidim da bi bilo ok kad bi se barem malo oko toga potrudili. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lako je poslusati snimak i dati recenziju, i sve to odraditi dok visis na forumu!

 

Mi se trudimo u nasim mogucnostima, svi su zaposleni ili studiraju, thj zavrsavaju fakultete....

Prioritet su nam trenutno svirke a kvlitetan snimak ce jos da pocheka....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...