Jump to content

Vaterpolo


Angelystor

Recommended Posts

Sapic se vidi na velikim utakmicama ali kako nerezonski bespotrebno trosi lopte!

 

Jedan je kapiten Vlada Vujasinovic i uz Sefika definitivno covek kome treba da zahvalimo za ovu medalju. I naravno da treba da pobedimo MNE, jeste da je udario Srbin na Srbina, ali sta da se radi, bolje da pobede severni Srbi :D

 

Inace po kvalitetu ovo nase polufinale deluje mi mnogo kvalitetnije od onog prvog! Kako li su se samo odbrane igrale, ono je bilo surovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva utakmica ...

 

Denis psuje li psuje, samo ponekad nisam siguran da li odbranu ili Mađare :)

Čovjek je nevjerovatan bio, kao zid među stativama...

 

A sad finale!

Pustite nas da osvojimo mi jednom, plus je 13. jul, red je :)

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi toliko do naše pobede, ali mi je do jaja stalo da Crnogorci izgube :)

 

ma ima da dobijete malo po prknu :)

mada je ovo finale malko varljivo, imam utisak da ostale reprezentacije tempiraju formu za olimpijadu. ajmo crnogorci, ocekujem da onaj izlapeli djurkovic umre tokom utakmice od prevelikog uzbudjenja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas bih voleo da gledam prenos finala na TVCG da cujem Dhurkovica kako nas pljuje, tada ce mi pobeda biti mnogo draza, ovako bi mi mozda bilo zao ako pobedimo bracu

 

Kinetik, odakle si ti? :pivopije:

 

Zavisi koliko popije, nadam se da neće biti puno ispada :mrgreen:

 

Iz Podgorice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

djurkovic je car

 

 

a i nemojte toliko da pljujete sapica, ipak je dao odlucujuci gol protiv madjara, i to kakav gol

 

 

 

svaka cast crnogorcima na pobedama protiv madjara i hrvata, ali mislim da je u finalu srbija favorit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одох да поставим коментар "Било како било, Срби узимају злато, а Аустроугарска бронзу" на Б92, чисто да видим да ли ће пустити. :)

 

Пустили. :mhihi: Има преко 280 препорука. :D

 

Него, што се тиче Шапића, па не очекујете ваљда да блиста против јаких тимова који му одреде једног, два чувара? Фазон је што имамо више од двојице играча који могу да одлуче. Ако сви полете на Шапића, ту је Вујасиновић или Удовичић.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vujasinovic nije igrac koji ume da dariva golove samo kada Sapica udvoje, Vlada je nas ubedljivo najbolji igrac i to ne samo sada, setite se u proslosti koliko je vaznih utakmica resio.

 

Inace na B92 me je jako obradovala Kasaseva iskrena izjava posle meca:

 

Mađarska četiri godine nije pobedila Srbiju u vaterpolu, a Kašaš je slikovito opisao dvoboje starih rivala u poslednje vreme: "Naše utakmice su uvek jako neizvesne, ali je kraj uvek isti: Srbija pobeđuje".

 

A jos vise me je obradovala izjava Vladimira Gojkovica data danasnjim Vijestima, vidi se odmah da je veliki covek:

 

Vladimir Gojković: Ovo je naša realnost, svi znamo koliko vrijedimo. Želimo da uzmemo zlato, jer igramo odlično i forma nam je u usponu. Ovu pobjedu želim da posvetim Danilu Ikodinoviću, koji bije najtežu bitku i vjerujem da će ubrzo biti opet sa nama.

 

@Kinetik: meni je PG bas lep grad, pogotovo klima je strava, za par nedelja cu bas da svratim tamo do blokova (5,6) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da je ovo za klimu šala :)

Finih mjesta ima, ali mi se čini da ljeti nema dosadnijeg grada...

 

Ja sam u bloku 6, samo što ću tad vjerovatno da pobjegnem na more ...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

da bre, jel znate kako cuvaju sapica ti jaci protivnici bre jebote

 

slazem se da je vlada vujasinovic ipak nas najbolji igrac, i to vec deset godina, srce ekipe, daje golove, razigrava, sve radi, najbolji kad je najpotrebnije!

godinama unazad je bio ubedljivo najbolji u mnogim najvaznijim utakmicama

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kinetik: Ja ima jako dobru prijateljicu tamo u bloku 6 pa ponekad se vidimo tako kad sam u prolazu prema moru. A klima u Pg mi se svidja jer je zimi i u jesen toplo, ovde u vojvodini zimi sng, vetar sranje........ mada iskreno u poslednjih desetak godina klima je svuda malo otisla u qrac, nekad je u Pg i u julu i avgustu bilo prijatno a sad pece i przi ...... kao i ovde .....

 

Inace svi zaboravljamo Denisa Sefika, najbolji golman svih vremena, on je upravo ono sto ce u finalu da prelomi jer MNE nema dobrog golmana i ovo sto je Scepa branio je ok, ali nije tu bilo mnogo ozbiljnih udaraca, bas me zanima kako ce da skida lopte Vujasinovicu, Sapicu, Filipovicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm, da.... citava planeta samo o srpstvu prica i o tome kako da ga srusi, to je problem broj jedan :lol: :lol: :lol:

 

Inace bolje sto smo se razdvojili, mozda cemo se ovako vise voleti. Evo recimo moja sestra i ja smo se, dok smo ziveli zajedno u istoj kuci, stalno svadjali, mrzeli, totalno smo razlicite licnosti, a sad od kako je svako otisao na svoju stranu pa se vidjamo jednom mesecno mnogo vise se volimo :D

 

Inace voleo bih da Madjari dobiju u utakmici za trece mesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Routasydän

 

Jeste klima u PG prijatna na jesen, zimu i proljece, ali je ljeto katastrofa kad ugije sav ovaj beton.. svaki dan bi bio na more :)

 

Sto se nase CG reprezentacije tice, kod mene vise nema tog zara kao prije kad je igrala SRJ. Tad sam znao da ne spavam noc pred neku vaznu utakmicu, medju drustvom euforija i obavezno skupaljenje u neki kafic da bi navijali i psovali kao kocijasi. A sad, kad se stvar oko reperezentacija toliko ispolitizovala, na kurac mi se sve popelo. Osjeca se isfoliranost nekih ultra fanova reprezentacije CG, mnogi to rade iz inata ovim turbo-srbima iz Crne Gore, koji onda kontriraju tako sto navijaju za rep. Srbije uz fanatizam ravan pripadnicima grupe Hamas. Pa kad je dobila Srbija Madjarsku, pucalo se kroz Podgoricu. Mogu mislit kako je bilo tek u ovim pro-srpskim mjestima, tu se i dinamit bacao :)

 

Kako god okrenes, navijacu za nase ajkulice. Ali i ako delfini pobjede, bice mi isto. Nisam operisan od nacionalnosti ili pripadnosti crnogorcima, dukljanima, srbima i slicno. Jebe mi se za politiku i sav taj patriotizam na pricu. Ali jebi ga, kako da ne navijam i za Vujasinovica, Sapica, Sefika, Savica, momke koji su igrali za moju reprezentaciju do odvajanja. Zivi mi bili, nemojte samo o politici. Neka bolji pobjedi :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...