Jump to content

Vaterpolo


Angelystor

Recommended Posts

Pa dobro, meni je normalno da ako ne neko Srbin iz MNE da ce navijati za Srbiju, isto kao i Srbin koj zivi na Aljasci, Madagaskaru ili picki materini. E sad ako navija protiv MNE kad igraju protiv neke druge reprezentacije koja nije Srbija, e onda stvarno priznajem da je to ruzno i lose. Ako su navijali za HR protiv MNE e onda nemam reci....

 

I meni je milo sto smo se odvojili, valjda ce sad prestati da krive nas za sve sto vam se desava, od politike pa do prirodnih nepogoda, za sve je kriv dezurni krivac - Srbi i Srbija

 

I iskren da budem ja citam redovno crnogorsku elektronsku stampu, isto ao i nasu, i dok se ovde niko ne bavi crnom gorom po vasim novinama nas konstantno pljuju gore nego Hitlera, svaki dan neki novi feljton kako je Srbija okupirala crnu goru, sad ispadosmo jos i okupatori :(

 

Ali da se vratimo na vaterpolo, znaci, po meni, definitivno treba prvo resiti pitanje trenera i uloziti malo vise para u vaterpolo klubove, pogotovo Becej, Zvezdu, Nis, Vojvodinu i stvarati igrace za buduce rezultate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi koji su u Malagi navijali su većinom bili iz Boke, tako da je sigurno bilo Hrvata, pa su se i pojedini pridružili svojim drugovima sa kojima žive. Baš kao što bi i navijači iz Vojvodine navijali za Mađarsku protiv, recimo Španije. Na trgu u Podgorici su svi aplaudirali kad je Mađarska osvojila bronzu.

Sa druge strane, u Podgorici je dosta navijača Srbije navijalo za Hrvatsku protiv Crne Gore...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa razumem ja te Hrvate iz Boke, oni su tu dosli sa Pavelicem i nikad nisu prestali da vole maticu. Puna je Boka njihovih "rukopisa" iz ne tako davne proslosti. Stvarno divan narod. A kad smo vec kod nacionalizma, smesno mi je kad vidim da neko iz CG druge napada povodom toga. Pa najveci ratni huskaci su ili hercegovci ili crnogorci, na primer Milosevic, Karadzic, Djukanovic, Marovic, Bulatovic..... sve ljudi koji su poceli rat i pravili sranja. Samo meni je malo smesno u kakve sve krajnosti ti ljudi idu. Kada su partizani najveci su partizani od svih, brata prodaje zbog partije. Kada su cetnisi veci su cetnici od Drze, kada su Srbi veci su Srbi od Srba iz Srbije, a na zalost sad su u fazi da su ustase vece od onih ustasa iz Hercegovine. Ko zna, mozda Thompson napravi neki koncert na tom istom trgu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu to bili bas samo janjicari, ima ih jos koji su na polozajima tamo, samo sto se sad posipaju pepelom po glavi i ljube guze onima koje su pre 15 godina napadali, ali necvemo o tome, ovo je ipak tema o vaterpolu...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok , opusteno :lol:

 

Moraju ljudi malo da se sporeckaju da bise na kraju iskulirali i popili pivo :pivopije:

 

Samo mi je malo zao svega, da Jugoslavija (ona stara) nije bila toliko maligna po Srbiju, ja (jeste da sam u njoj ziveo samo 7 godina) nikad ne bih bio protiv,s ove vremenske distance kad pogledam...

 

Lepo je to sve funkcionisalo, al je bilo namenjeno da tako bude i to su opet pisali ljudi kojima je bilo u interesu da nas razjedine...

 

Klasika... Zavadi pa vladaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda tebe :)

 

Pitaj dedu kako se izjasnjavao Njegos???

 

Linija moga caleta je iz Niksica i to kada je to bi deo stare Hercegovine.

 

Jesam li ja Crnogorac onda ???

 

I recon NOT ...

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda tebe :)

 

Pitaj dedu kako se izjasnjavao Njegos???

 

Linija moga caleta je iz Niksica i to kada je to bi deo stare Hercegovine.

 

Jesam li ja Crnogorac onda ???

 

I recon NOT ...

 

 

 

aj ne lupetaj casti ti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema coveka u Srbiji, Republici Srpskoj i Dalmaciji (tu mislim na nase) koji ne vode poreklo iz Crne Gore. Ja sam sad u Vojvodini, moj tata i njegovi pradedovi su ziveli u Dalmaciji vekovima, a pre toga su u Dalmaciju dosli iz Crne Gore. Isti slucaj je sa svima samo sto su migracije bile u razlicitim periodima. Znaci ista krv, zovi je kako hoces, Srbin, Crnogorac, Marsovac, ali ista je to krv. Nsi preci su se zajedno borili protiv turcina, nemca, ustase, zajedno pobedili i mislim da ovo sranje sad sto se desava otici ce u zaborav i svi ce se nasi potomci stideti nas ovakvih jer smo se ovako ponasali kako jesmo.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta se buniš, najveći je Crnogorac! :)

 

mrzelo me da mu u photoshop mećem onog gorskog sokola šta li je već na MNE zastavi,

super bi išlo na ovaj crveni povodac od gitare.

 

Taj bi za pare bio i marsovac...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...