Jump to content

Vaterpolo


Angelystor

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

У Београд су дошли са 7 играча, а једанје био повређен. Партизан лагано добио 7:1.

За навијаче био џабе улаз, тј. АЛЦЗ нам поделили карте. Крцата трибина, навијање сјајно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Jedan komentar koji nađoh za ovu sramnu odluku rts-a

 

Gledam sportske vesti na RTS posle dnevnika i niko ne pominje ovu utakmicu. Zaboravlja se na sport koji nam je doneo toliko radosti tokom decenija. Svi su sada vrhunski stručnjaci za bekend, forhend, slajs, sada je "in" biti poznavalac sporta koji se do pre nekoliko godina u ovoj zemlji igrao samo rekreativno. Sada je političarima u interesu da se slikaju sa protagonistima tog sporta, pa im još obezbeđuju i pozamašne premije za igranje na dejvis kupu, a naši vaterpolisti nisu ugledali beli dinar od ove države iako zarađuju neuporedivo manje u odnosu na ove druge. Zašto je Đokavić(svo poštovanje za majstora) veći sportista od Vlade Vujasinovića? Zar se zaboravlja gest Vanje Udovičića koji je odbio ogromne pare koje su mu nuđene da zaigra za Italijansku reprezentaciju, pa je zbog toga morao i da napusti zemlju. Zar ove ljudine ne zaslužuju makar upola pažnje od one koju ima Đoković?

Ako mi sami pljujemo po tardicionalnim vrednostima kako možemo očekivati da nas bilo ko poštuje. Pa ko treba da radi na promociji vatrepola ako ne mi?!

Izvinjavam se na dužini komentara, ali boli me odnos prema našem najtrofejnijem sportu i najtrofejnijem VK u Evropi.

Molim Vas, objavite mi komentar.

(Đorđe, 3. jun 2011 20:43)

  • Upvote 8
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...