Jump to content

Art galerija


tovar

Recommended Posts

evo da ja ubacim odmah svoju:

http://koh-i-noor.deviantart.com/

 

nekoliko highlightova iz dotične galerije:

bjeloglavi sup napravljen od alufolije (staniola):

Vulture_griffin_by_Koh_I_Noor.jpg

 

 

trsatski zmaj, replika (originalna skulptura je ovdje):

Dragon_of_Trsat_by_Koh_I_Noor.jpg

 

 

eine kleine Abendrotmusik (Unije, Hrvatska, 2006 - koncert na plaži)

eine_kleine_Abendrot_Musik_by_Koh_I_Noor.jpg

 

 

malo surealizma za laku noć:

punish.jpg

Edited by Vault Dweller

Share this post


Link to post
Share on other sites

zar nema tema fotografija? ovo je totalno glupo, treba da se otvori tema samo za crteze valjda ili tako neke radove, mozda skulptura ili sta god.

 

 

plus, linkove su pozeljniji od cijelih slika ovako nabacanih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Surealizam = nadrealizam, a ovo nije to...
možda ću ipak morati pripomenuti da umjesto nosa ima gudalo, ali možebitno ne znaš što je to "gudalo"....

 

@shtuckensyglieben: veri najs!

 

pa da ne budem offtopić, evo dalje:

Demonitrij_by_Koh_I_Noor.jpg

Demonitrij - na repu su tri zmije, ali kut iz kojeg je fotografirano nije dobar.

 

Tauren_on_Kodo_by_Koh_I_Noor.jpg

Tauren i Kodo iz WoW. po narudžbi zabludjelog fana dotične igre.

još nekoliko fotografija -

taur3.jpg

taur2.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

možda ću ipak morati pripomenuti da umjesto nosa ima gudalo, ali možebitno ne znaš što je to "gudalo"....

Vrlo nedovoljno da bi od jedne skice napravilo nadrealizam. Mozda ti ne znas kako se zovu pravci u slikarstvu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo nedovoljno da bi od jedne skice napravilo nadrealizam. Mozda ti ne znas kako se zovu pravci u slikarstvu?

o veliki majstore! ispričavam Vam se najponiznije. evo moj nadrealističkog djela:

54m9e2h.jpg

nadam se da će Vaš smisao za definicijsku pravdu glede & u svezi žanrova, podžanrova i ostalih vrlo bitnih ladica u koje ćete trpati umjetnost, biti ovim činom zadovoljen.

bilježim se sa štovanjem.

 

 

Perla_by_Koh_I_Noor.jpg

Perla je posvećena Plavom svijetu, institutu za istraživanje i zaštitu dobrih dupina i morskih kornjača na Jadranu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мајку му, уме ли од вас умЈетника неко да направи/нацрта/осмисли и нешто друго сем крви, смрти, распадања, змајева, ђавола и сличних, пардон, одавно прежваканих и изклишеираних ствари?

Штета је само што не постављате мало веће слике, ипак је већина људи на форума на неком бесном кабловском Нету или АДСЛ-у а не на dial-upu.

:no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мајку му, уме ли од вас умЈетника неко да направи/нацрта/осмисли и нешто друго сем крви, смрти, распадања, змајева, ђавола и сличних, пардон, одавно прежваканих и изклишеираних ствари?

Штета је само што не постављате мало веће слике, ипак је већина људи на форума на неком бесном кабловском Нету или АДСЛ-у а не на dial-upu.

:no:

 

Evo ga tipicni primer kenjatora!

 

Nemas nikakvo umetnicko delo okaceno na ovoj temi,nemas ni jednu konkretnu argumentuvanu kritiku na neko od prikazanih dela,a iz tvog posta mogu da zakljucim i da nemas predstavu ni kome se cak konkretno obracas.A to implicira da vrlo verovatno nemas pojma o umetnosti.A nemas cak ni brz internet.

 

Dakle,sine,tebi ovde stvarno nije mesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Laki_by_Lakilea.jpg

 

Znam da je los kvalitet slike ali zaista nemam nista osim kamere na mobilnom telefonu pri ruci.. Pise Laki a to mi je recimo bio nadimak.. Hm.

 

Dude_by_Lakilea.jpg

 

A to je kao vektor.. Vexel.. Ne znam, radjeno je u Photoshop-u i to onim pen-tool-om... Hmm.

 

One figurice su, btw, bas kul!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...