Jump to content

Art galerija


tovar

Recommended Posts

Nisam mogla da izdržim. Evo punog formata (opet, nedovršenog što se da videti)

 

wiphg6.th.jpg

Moram da priupitam koji tablet koristis! :o

 

Mnogo dobro,svidja mi se ta tama,a opet ima svoje boje bas,cudno i interesantno, ja nisam videla tvoj deviant,da li bi mogla da ga napises :'(

 

Evo da vidite moju skulpturicu :blush:

Uradjena za samo jedan sat, iiii znaaaam mali su mu rogovi >.<

 

dragonsculptey.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah, skulptura je ludilo. Nisam te pitala, jel to glina ili...? Jel postoji mogućnost da se oboji?

Hvala, možda napravim opet neki video walkthrough. :D

 

Glina,odlicna je. Bez peska i kamenja,i ostalog,zbog cega je jako glatka i kada se osusi postaje cvrsta i ne spada,a opet mozes da radis na njoj.

 

ON walktrough:

Odlicno! Svidja mi se tvoja sloboda ali opet i preciznost! Moj mis je mator,pa ne pravi nezne linije,ali mislim da bi mogao ovo da izvede! Hvala,evo vec isprobacam :rockdevil:

Edited by Orochi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glina,odlicna je. Bez peska i kamenja,i ostalog,zbog cega je jako glatka i kada se osusi postaje cvrsta i ne spada,a opet mozes da radis na njoj.

 

ON walktrough:

Odlicno! Svidja mi se tvoja sloboda ali opet i preciznost! Moj mis je mator,pa ne pravi nezne linije,ali mislim da bi mogao ovo da izvede! Hvala,evo vec isprobacam :rockdevil:

 

Vidim ja da nije neka obična glina pošto ne puca a baš lepo izgleda.

 

Hvala, probaj da, kad napraviš novi lejer tu nacrtaš prvi krug i zaključaj layer transparency i neće boja da ti štrči sa strane kad budeš dodavala ostale nijanse. Napisala sam i kratak opis šta ti otprilike treba tamo u video info. :pivopije:

Edited by Mistress Burzum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Midi klavijature su čudo. :D Iskomponovano u Reason programu (što je ujedno i moja prva kompozicija ikada O.o ) I tako...

Super ti je kompozicija, čak se i ne provaljuje mnogo da je midi (za razliku od mojih radova :D ). Mnogo mi se sviđa glavna melodija koja se provlači kroz temu (ona sa flautom). Samo tako nastavi, svaka čast.

 

Evo i jedna moje kompozicije:

http://www.zshare.net/download/200848497c55d0d8/

 

... i još jedne :D

http://www.zshare.net/audio/200942495c5493c0/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekstra!

Obzirom da izvrsno poznaješ anatomiju, možda ne bi bilo loše da počneš da radiš u nekom od 3D programa i modeluješ karaktere. Neki 3D program (Max, Maya, XSI) + ZBrush (za detalje). Trebaće ti nekoliko meseci da naučiš dobro da modeluješ, a onda možeš svoje modele da stavljaš na neki sajt (poput turbo squida) i da ladno svaki prodaješ po 200-300 dolara (bez ograničenja u smislu: jedan model - jedan kupac, nego jedan model - x kupaca). :da:

Keep it up. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...