Jump to content

Art galerija


tovar

Recommended Posts

Wow..Svaka ti cast..Mada,vise mi se svidjaju djeva i vuk hehe,ali ovo je definitivno za cover zrelo..Nadam se da ces pobediti ;)

Pitanje: u cemu radis takve radove?Meni je zao sto ne znam da koristim fotosop,a planiram da kupim onu tablu za crtanje na kompu hehe..A radim samo oldschool - na papiru :)

 

Hvala ^_^

Odgovor: U Photoshop-u. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Napravih danas dvd omot za jedan od mojih omiljenih bootleg koncerata (mogu da ga zakacim negde kasnije, ako nekom bude trebalo). Posle sam malo experimentisao sa nekim preview forama i programima i evo nekih rezultata:

 

preview1copy.th.png preview4copy.th.png preview4r.th.jpg

 

Bas sam se navukao na ove preview zajebancije :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas se smorih na poslu,pa sam crtala nesto bzvz..I to patenticom prokletom.. :) Slikala sam mobilnim,zato je kvalitet slike uzasan :(

weeeeadeath.jpg

 

 

kako je super xD obozavam ove male, random crteze na koricama svesaka.. imam gomilu takvih... super su senke.. jako mi se svidja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravih danas dvd omot za jedan od mojih omiljenih bootleg koncerata (mogu da ga zakacim negde kasnije, ako nekom bude trebalo). Posle sam malo experimentisao sa nekim preview forama i programima i evo nekih rezultata:

 

preview1copy.th.png preview4copy.th.png preview4r.th.jpg

 

Bas sam se navukao na ove preview zajebancije :bigblue:

 

 

Dedicated to my black swan

 

OPETH

 

Svaka čas' :) Zanimljivih slika imaš na imageshacku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, okacicu jos par crteza ovih dana. Inace u glavnom radim na ovaj fazon, tj. stripovski. :D

I svaka cast ljudi, ima par slika koje su me odusevile. Kacite sto vise mozete, jedva cekam da vidim nesto novo. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da prvi rad u photoshop-u, sa nekom genius-ovom najjeftinijom tablom. Imam je vise od godinu dana, ali nisam mogao da se nateram da radim sa njom, jer mi je bilo nezgodno da se naviknem. Krenuo sam juce da radim i eto rezultata. :zuba:

Poceo sam nesto novo da radim, okacicu kad zavrsim, inace za taj crtez mi je trebalo oko sat vremena. :zuba:

 

E da imam jos dosta crteza radjenih tushem i olovkom, pa ako nekog zanima mogu i njih da okacim. :zuba:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotov je jos jedan, malo duze sam ga radio(oko 2, 3 sata) jer sam ga sto puta prepravljao. Ali sve u svemu evo ga. :D

zmajchek.jpg

 

Hhehehe xD super je.... svidja mi se... ja imam isti taj verovatno "najjeftinije genious na koji ne mog uda se nateram da pocnem da radim" xD

 

Okaci malo ovih tus/olovka radova, poceo sam da se zanimam za radjenje stripova pa da vidim kako to rade profesionalci xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hoces da crtas stripovski, preporucujem ti skolu crtanja "Comic Book Pencilling with Stephen Platt", tu ti je samo olovkom kako se radi. Imas gomilu dobrih stvari da vidis na sajtu www.thegnomonworkshop.com, tu ces naci jos par dobrih skola crtanja (inace sve se placaju, ali se mogu naci preko torenta). :D

A crteze cu okaciti ovih dana, kad se domognem digitalnog. :unsure:

E da pogledaj radove sledecih ljudi: Stephen Platt, Alvin Lee, David Finch, Frank Frazetta,...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...