Jump to content

Art galerija


tovar

Recommended Posts

Ovo nije u potpunosti moj rad, jer je u pitanju obrađeni isečak moje fotke,

u "konotaciji" sa profilom Alucarda, lika iz anime Hellsing.

Sve rađeno u Paint-u, zato je ovako brljavo. :P

 

1240850756388.gif

 

Aaaa super je ^^ Alucard <3

 

@NABRZI.... prebrutalno.... sada sam malo izgubo volju za crtanjem, pa kad me ponovo krene, bacam se na skidanje skola.. hvala za info :)

 

svidjaju mi se jaaako svi novi radovi, stvarno svaka cast :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

72744707116c6f7e9ee0e828590283b4.jpg

 

Uradjeno za nekih 5 minuta u skoli (brzi radovi mi najbolje idu nekako,mozda me malo mrzi da detaljisem XD ), u photoshopu sam samo pojacala crnu. Jeidno da sam ostavila videli bi se pokreti cetke na pozadini.

Edited by Orochi
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jel ima neki poseban program za montiranje makete or what? Super je.

 

Postoji program koji koristim da uradim ovaj preview. Zove se Imandix Cover Professional.

Veoma je jednostavan za rad, a kao sto se vidi, daje lepe rezultate :bigblue: Takodje, ima i nekih akcija za PS, sa kojima se moze odraditi mnogo interesantniji preview, mada ja to retko radim posto dosta truda ulozim da uradim sam omot, da bih se posle jos toliko zajebavao oko prezentacije. Imam i neke template koje sam ja sam pravio, ali i njih retko koristim.

 

Naravno, treba prvo uraditi omot, a ova prezentacija je upravo samo to :bigblue:

 

Ako nekom bude trebao ovaj program a ne moze da nadje full verziju, neka mi posalje PM. Resicemo :bigblue:

Edited by WindrideR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Napravih danas dvd omot za jedan od mojih omiljenih bootleg koncerata (mogu da ga zakacim negde kasnije, ako nekom bude trebalo). Posle sam malo experimentisao sa nekim preview forama i programima i evo nekih rezultata:

 

preview1copy.th.png preview4copy.th.png preview4r.th.jpg

 

Bas sam se navukao na ove preview zajebancije :bigblue:

 

 

Dedicated to my black swan

 

OPETH

 

 

Namucio sam se dok sam nabavio ovaj bootleg, a sada sam ga i pristojno odenuo :bigblue:

 

24_preview.png

 

Ti si moj idol . :D XD . . Imaš deviant? . . . Znači extra su, extra, extra, prejako! . . Wintersun, Ensiferum, OPETH JE EXTRA!! . . maznula sam ga , da uživam u njegovoj lepoti. xD . . .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si moj idol . :D XD . . Imaš deviant? . . . Znači extra su, extra, extra, prejako! . . Wintersun, Ensiferum, OPETH JE EXTRA!! . . maznula sam ga , da uživam u njegovoj lepoti. xD . . .

 

:bigblue: Preterujes, ali tnx :bigblue: Imam i jos neke ali me mrzi da kacim negde. DA,.. Kada otvoris ovaj OPETH wall, mozes videti. Btw, daj jos malo tih tvojih crteza.

 

Pozz!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...