Jump to content

Art galerija


tovar

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ehej prijatelji, ima li ovde kakvog dizajnera koji zna/bio bi voljan napraviti LOGO za Srpski Metal Portal? Red je uraditi to kako valja, vidim ovde ima zanimljivih radova i upucenih u dizajn, pa ako je ko voljan da se oproba i ucini time uslugu domacoj metal sceni, neka me kontaktira na PP.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol, kad smo do logoa, gledam sad neke hrvatske cenovnike, traze od 1000jevreja po logo®u, pa navise...eee,sta ti je standard...

Jedno je koliko oni traze, a drugo je koliko ce im neko to zaista platiti ;)

 

Salim se, ali u svakom slucaju se zna da je to namenjeno visoko-profitabilnim firmama, sigurno nije Metal portalima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da okacim nesto, nisam dugo. :)

Nije jos gotov rad. ali nisam mogao da se suzdrzim a da ga ne okacim, uskoro cu okaciti i gotov rad.

E da, inace sve je radjeno u fotoshopu ako ikoga zanima.:)

 

http://s652.photobucket.com/albums/uu248/trimmajster/?action=view&current=chow195.jpg

 

Hmmm ne mogu da okacim sliku, tako da ko prvi navrati neka proba da okaci sliku, ako ga ne mrzi, tu je link. :D

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

@Black Label

Nice. :da:

Ja bih samo izbacio možda te zvezdice, ili bi ih manje stavio.

A ako imaš te zvezdice na posebnom layeru, možda bi bilo cool da promeniš blending mod tog layera sa "normal" na "add", ili "screen" (i možda malo smanjiš opacity ako su presvetle). Tako će se zvezdice bolje istaći i biće kao da svetle.

A možeš i da dupliraš layer zvezdica, pa da ih malko blurneš, pa onda da prebaciš na "add", ili "screen" da dobiju pravi glow.

----------------------------------------------------

@Генеральный

Pure awesomness indeed! :da:

Fenomenalno!

Voleo bih prvu sliku da vidim u boji. Odnosno da vidim kako bi je obojio. Kontam da bi neka vatrena žuto-crvena kao refleksija svetla na ovim statuama sjajno legla, sa (tamno) plavičastom pozadinom i mrakom. Ono... sačuvati ovaj sjajan kontrast.

----------------------------------------------------

 

Elem,

Moj novi demo-reel:

 

http://www.youtube.com/watch?v=5EZMaMCwUfE

Edited by Erchamion

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...