Jump to content

Kevin Moore


Hudini

Recommended Posts

:redface:

Hvala čika Aperione, da nije bilo tvojih pradavnih preporuka tj recenzija po novinama ne bih se toliko ni zainteresovala za ovo što sada slušam, ništa bez dobrog i stručnog guiding-a :da:

Haha.

 

Nemoj, i mene ce crvenilo u obrazima uhvatiti ;)

 

Thanks na lepim recima, kakogod :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, i Kevin Moore je malo problematican, zato sam ga ovde i stavio.

 

Ono sto je uradio sa Dream Theater je progressive, sa Chroma Key i solo je "ostala ne-metal" muzika, a sa OSI... pa recimo avangarda. Za njega najbolje ljudi znaju ovde.

 

Ne brini, drzacemo se pravila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za njega najbolje ljudi znaju ovde.

Naravno. U pitanju je institucija. Od je prog, sta god radio u ostatku zivota ;)

 

Secam se samo kako sam prste lomio svirajuci Ytse Jam k'o klinac (obzirom da su mi klavijature prvi instrument), imam taj snimak na nekoj kaseti, straaasno :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecom, nisam nikad svirao klavijature nesto mnogo, pa ne znam kako to ide, ali verujem ti na rec.

 

Inace, neko vece pricam sa ortacima koji su isto fanovi Theatera, i svi do jednog se slozimo da je Moore bio lik sa najvise duse u bendu. Otkako je on otisao, sve je postalo nekako sterilno. Po meni, jedini koji danas tamo svira sa dusom je Portnoy, ali sta on moze da oboji?

 

I definitivno mi se Mooreovo pevanje svidja vise od LaBrijevog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecom, nisam nikad svirao klavijature nesto mnogo, pa ne znam kako to ide, ali verujem ti na rec.

 

Inace, neko vece pricam sa ortacima koji su isto fanovi Theatera, i svi do jednog se slozimo da je Moore bio lik sa najvise duse u bendu. Otkako je on otisao, sve je postalo nekako sterilno. Po meni, jedini koji danas tamo svira sa dusom je Portnoy, ali sta on moze da oboji?

 

I definitivno mi se Mooreovo pevanje svidja vise od LaBrijevog.

Ja odavno ne gotivim LaBrie-a, i Dominici mi mnooogo vise lezi od njega.

 

Dusa u Dream Theateru... ne znam za to bas, oni su postali masine vremenom, ali da je bio i ostao naj DT klavijaturista, to definitivno.

 

To za Portnoy-a ne znam takodje, nekako mi je on najkomercijalniji u tom bendu, sav je "amerikanizovan", samo jos McDonalds reklamu da stavi na majicu i to je to. Ali nije tema o njemu, mada volim iskoristiti svaku priliku da udarim u njegovo postojanje iz vise razloga ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je Chroma Key na redu (šteta što imam samo jedan album, ima da skinem ovih dana ostatak). :)

Koji album imaš? Meni je lično najbolji prvi ("Dead Air For Radios"), ali ni "You Go Now" nije loš. Već "Graveyard Mountain Home" mi se ne dopada toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 11 months later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...