Jump to content

G3


Routasydän

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Onaj sa Petrucijem je pokidao ostali su ok.

G3 realno nije nista specijalno.Malmsteen je smorio.I moj deda zna da dobro solira.Ne volim ga uopste.Ko je gledao njegov koncert sa orkestrom u Japanu zna sta pricam.

 

Vai je sminker.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj sa Petrucijem je pokidao ostali su ok.

G3 realno nije nista specijalno.Malmsteen je smorio.I moj deda zna da dobro solira.Ne volim ga uopste.Ko je gledao njegov koncert sa orkestrom u Japanu zna sta pricam.

 

Vai je sminker.

 

Slazem se za Malmsteena, ali Vai.....ipak nije sminker. Velika je on faca, odlican gitarista. Mozda nema ideja kao Joe, ali je fenomenalan gitarista. Meni je takodjer omiljeni G3 sa Petruccijem, mada i onaj sa Johnsonom je za svaku pohvalu, jeste da je Johnson totalno drugi fazon, ali je fenomenalan muzicar i ima nekoliko stvarno izvanrednih stvari. Malmsteen ne zna da napravi atmosveru, ali zato je Vai soumen - zna onaj ko je bio u SKC-u

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

najaci je sa petrucijem...po izbogru pesama i po celokupnom utisku...jedva cekam da vidim ovaj sa gilbertom...vai jeste soumen ali je i sminker prilicno...onaj sa johnsonom mi se ne svidja nesto mada je ok ...johnson je super gitaros ali deluje prilicno autisticno sa gitarom...debeli prasac definitvno je smorio posto celu svirku drka istu skalu...satch je car! Ima neprevazidjene ideje,nije drkadzija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudno da ranije nije bilo teme! Anyway, bravo Routasydan sto si je otvorio.

Obozavam da ih gledam, stvarno su fenomenalni. Petrucci je genije... njega najvise i gledam. Najjace je kad se skupe svi na kraju...

Moram da nabavim sa Kenny Wayne-om!

 

:muzicar::muzicar::muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudno da ranije nije bilo teme! Anyway, bravo Routasydan sto si je otvorio.

Obozavam da ih gledam, stvarno su fenomenalni. Petrucci je genije... njega najvise i gledam. Najjace je kad se skupe svi na kraju...

Moram da nabavim sa Kenny Wayne-om!

 

:muzicar::muzicar::muzicar:

 

Hvala Mia :pivopije:

 

Imam sva tri DVD-a (ne DivX vec DVD) i svaki put kad gledam iznova se odusevim. Satch odlicno bira treceg clana, jefnom bluzer (Eric), jednom davitelj (Yngwie) i sveza krv (Petrucci). Ne znam da li je neko od vas gledao "Expo 93 - Sevilla), imam taj DivX i u neku ruku to je bio pocetak ideje o G3, samo sto je tad pored Vaija i Satcha bio i Brian May i Nuno iz Extreme...i jos neki likovi. Zanimljivost vezana za ovaj koncert je recenica koju je izgovorio Vai, a to je da ce publika imati priliku da premijerno cuje zivo izvodjenje numere "For the love of God" :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e evo ovak:sva tri g3-ja su do jaja ,sa svima naravno.

Eric Jonhson-slow hands objasnjava,njegova muzika je nacin zivota

Petrucci-jako ga cenim kao gitaristu ali on je meni previse sterilan,zvuci kao masina

Steve Vai-uvek experiment koji uspe

Joe Satriani-tata

Yngwie Malmsteen(J. Malmsteen:) ok odsvirao i sto je najvise bitno ,najvise je digao atmosferu

eh sad jos da ima sa Richie Kotzenom:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Malmsteen je smorio.I moj deda zna da dobro solira.Ne volim ga uopste.Ko je gledao njegov koncert sa orkestrom u Japanu zna sta pricam.

 

Pre nego pocnes da seres iz sve snage, kao zna sta pricas, pogledaj Ingveta sa Rising Force 'Live in Japan' cca. 1984. Pun mi je ku-fer vas pametnjakovica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nego pocnes da seres iz sve snage, kao zna sta pricas, pogledaj Ingveta sa Rising Force 'Live in Japan' cca. 1984. Pun mi je ku-fer vas pametnjakovica.

 

Malmsteen je legenda i gubljenje je vremena pljuvati po njemu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nego pocnes da seres iz sve snage, kao zna sta pricas, pogledaj Ingveta sa Rising Force 'Live in Japan' cca. 1984. Pun mi je ku-fer vas pametnjakovica.

 

na mene je najjaci utisak ostavio koncert sa Tokijskom filharmonijom, a do jaja je i live in Brazil.

 

Opet moram da kazem, Joe je napravio odlican potez time sto je za treceg gitaristu uvek birao totalno razlicite tipove gitarista. Ja ne znam zasto ljudi ne vole Johnsona, on je meni fantastican i bas mi se svidja sto je pomalo u bluz fazonu, malmsteen je opet s' druge strane speed king, a posle njih dolazi Petrucci........cak mi se svidja sto je na turneju sa sobom vodio matorog Adriana Legga, a i sa meolom bi bio jak tripm, znaci opet nesto novo i drugacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nego pocnes da seres iz sve snage, kao zna sta pricas, pogledaj Ingveta sa Rising Force 'Live in Japan' cca. 1984. Pun mi je ku-fer vas pametnjakovica.

 

na mene je najjaci utisak ostavio koncert sa Tokijskom filharmonijom, a do jaja je i live in Brazil.

 

Opet moram da kazem, Joe je napravio odlican potez time sto je za treceg gitaristu uvek birao totalno razlicite tipove gitarista. Ja ne znam zasto ljudi ne vole Johnsona, on je meni fantastican i bas mi se svidja sto je pomalo u bluz fazonu, malmsteen je opet s' druge strane speed king, a posle njih dolazi Petrucci........cak mi se svidja sto je na turneju sa sobom vodio matorog Adriana Legga, a i sa meolom bi bio jak tripm, znaci opet nesto novo i drugacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ga moj covek ,tooooooo Frank Gambale:)

ali moze i Richie Kotzen npr :pivopije::pivopije::pivopije:

 

Ne bi ih pojeo kao Gambale ali bi ih smazao i on jer od kako sam slusao njegov album sa Gregom, dosta me je podsetio na Gambalea.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nego pocnes da seres iz sve snage, kao zna sta pricas, pogledaj Ingveta sa Rising Force 'Live in Japan' cca. 1984. Pun mi je ku-fer vas pametnjakovica.

 

:no:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene' je najdobar bio onaj sa Robertom Frippom, jer sam ih tada gledo' uzivo! :):bigblue::cool:

 

A od ovih "ekranizovanih" mi je najdobar prvi...ne moz' mlogo bolje od toga :da:

 

I da, najmanje mi se svidja onaj DVD sa Petrutjijem...

Edited by Mr. Smarty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene' je najdobar bio onaj sa Robertom Frippom, jer sam ih tada gledo' uzivo! :):bigblue::cool:

 

A od ovih "ekranizovanih" mi je najdobar prvi...ne moz' mlogo bolje od toga :da:

 

I da, najmanje mi se svidja onaj DVD sa Petrutjijem...

 

Satch je na prvom imao mozda i najbolji izbor pesama, a Johnson je stvarno extra :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel neko od vas gledao "Guitar legends - Sevilla Expo '93" ?

 

Ako to moze da se nazove G3 onda mi je to mozda i najbolji od svih :pivopije:

 

mada raspravljati koji G3 je najbolji to je kao kad bi tatu pitali koje dete mu je najmilije. Pa svaki G3 je super na svoj nacin :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije los taj Expo, ali nije mi ni nesto posebno...Brian May mi je najjaci na tom DVD-u :da: ...Satch i Vai su tu imali malo "problema" sa imidzom :)

 

 

Najzanimljivija kombinacija mi je Satch-Vai-Johnson...dobar je Petrucci,ali taj G3 ne mogu da gledam :)
Super je onaj "dzem" na kraju, ali Petruccijev solo nastup... :)

 

Edited by Mr. Smarty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da se plase, nisu valjda ludi da zovu coveka koji bi im oterao svu publiku? :)

 

Naravno, posle prve pesme bi pokazao da je mnogo bolji od njih i zaista ne bi bilo vise zanimljivo :mhihi:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...