Jump to content

G3


Routasydän

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znam ja vrlo dobro sta on svira, ali na G3 ne idu samo hard-core gitaristi i muzicari :) ...a ta njegova svirka ima prodju samo kod nekog uzeg kruga ljudi, koji su pritom uglavnom muzicari...mislim rispekt za njega i to sto on radi, ali meni je takva svirka odavno dosadila...

 

G3 je sa druge strane ipak globalni muzicki fenomen :da:

Edited by Mr. Smarty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok smo cekali Satch-a da se naspava, naleteo je Dave i onda kada smo mu prisli da se javimo covek je najoupustenije seo kod nas :) ...i tako smo visili jedno sat-dva i pricali o svemu i svacemu :) ...mnogo dobar coe'k :da: ...na kraju smo mu platili kafu :)

Edited by Mr. Smarty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nismo mu mi platili,nego Darko...lazes,Milose!

 

Ko god da je platio kafu ljudi ja vam zavidim! Bas bih voleo da sam mogao da spikam sa takvom legendom kao sto je Dave. Jedva cekam da ponovo dodju u Beograd. Inace jel mi se cini ili Dave svira i na Petruccijevom solo projectu Suspended animatios?

 

I samo jos jedno pitanje, jel neko nasao Surfing koji je izsao povodom 20-godisnjice od pojavljivanja?

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nam Adrian Legg nije rekao da dzabe cekamo Satcha ispred SC-a jer je otisao u hotel, nista od toga se ne bi desilo :) ...a ovako smo upoznali ceo bend :rockdevil:...to mi je bio ubedljivo najbolji dan u zivotu...

 

Inace mislim da je Dave svirao na tom albumu, al' ne mogu da se zakunem...

 

 

EDIT

 

 

I da, evo bukvalno pre 5 minuta mi se skinuo taj novi Surfing, sa sve bonus DVD-om :rockdevil: ...sacu' da gledam cert uz dorucak :)

 

Skino' sam ga odavde -> http://www.demonoid.com/

 

Pa ako neko ima dobar net...

 

 

:pivopije:

Edited by Mr. Smarty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nam Adrian Legg nije rekao da dzabe cekamo Satcha ispred SC-a jer je otisao u hotel, nista od toga se ne bi desilo :) ...a ovako smo upoznali ceo bend :rockdevil:...to mi je bio ubedljivo najbolji dan u zivotu...

 

Inace mislim da je Dave svirao na tom albumu, al' ne mogu da se zakunem...

EDIT

I da, evo bukvalno pre 5 minuta mi se skinuo taj novi Surfing, sa sve bonus DVD-om :rockdevil: ...sacu' da gledam cert uz dorucak :)

 

Skino' sam ga odavde -> http://www.demonoid.com/

 

Pa ako neko ima dobar net...

:pivopije:

 

Prokletstvo, ovaj sajt je zakljucan za dalje registracije, ali nema veze, naci cu ja ovo preko torrenta.

 

Inace Davea bas mnogo gotivim, imam cak i jedan njegov disk sa skolom bass gitare, jedan od retkih

ljudi koji ume lepo da objasni stvar, a ne kao onaj peder mijung ciji disk moze samo da ti odmogne u

ucenju bass gitare, osim ako nemas vec tehniku na nekom zavidnom nivou.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene odusevio Dave kad sam gledao Steve Morse-ov koncert iz '90. ...onda sam rekao sebi:"Nenade,jebote,ti si sa ovim covekom sedeo u Intercontinentalu". :)

 

I kakav je lok ovako, pretpostavljam da je opusten cim je pristao bez problema da sedne sa vama i popije pice. A garantujem da bi Sijan i Ham iskulirali.......Dave je za sve njih ultra mega giga smeker :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smeker na kvadrat!

Nista,pricao malo o Satchu,Petrucciu,o basevima...skroz opusten baja! :muzicar:

Nesto se setao po hotelu,pa smo mu mahnuli i on nam 'ladno pridje,pruzi ruku i sedne sa nama...mislim da je to dovoljno da shvatis kakav je :pivopije: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smeker na kvadrat!

Nista,pricao malo o Satchu,Petrucciu,o basevima...skroz opusten baja! :muzicar:

Nesto se setao po hotelu,pa smo mu mahnuli i on nam 'ladno pridje,pruzi ruku i sedne sa nama...mislim da je to dovoljno da shvatis kakav je :pivopije: .

 

Neverovatno!! I uporedi sa njega, coveka koji je prava svetska zvezda sa jednim isfoliranim kretenom kao sto je Bane Jelic ..... mislim da ti Bane ne bi pruzio ruku pa sve da si Steve Vai :mhihi:

 

Cini mi se da on svira Music Man bass (Bongo?) mada to je nebitno jer u rukama Mandusica Vuka svaa puska bice ubojita. Da uzme u ruke i Jolanu to bi zvucalo extra, siguran sam.....

 

E kad ponovo odluce da dodju ima bre da kampujem ispred hotela :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...