Jump to content

G3


Routasydän

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam bas juce gledao prvi G3 sa Johnsonom, nekako taj mi je najvise za srce prirastao, valjda zato sto je prvi. I ja nisam neki preterani ljubitelj gosn Vaija, nekako mi je sterilan, nije autor kao Joe i previse ima komplex ucitelja. A Malmsteen je tata, sta drugo reci. Obozavam njegov koncert sa Japanskom filharmonijom

 

Nadam se da ce uskoro izaci neki novi G3, pogotovo sad kad je aktuelna postava Satriani-Petrucci-Gilbert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako kome. Kazem, vrti iste fraze 15 godina, Petrucci se bitno menjao na raznim projektima. Vai je vrlo moguce talentovaniji, Petrucci je velika radilica. Nikad nije slovio kao veliki improvizator, ali ni Vai-ja nisam cuo u istoj ulozi. Anyway, Petrucci dan danas istrazuje nove teritorije, nekako i dalje spoznaje muziku i sam instrument, Vai misli da je davno zavrsio i sve spoznao, ergo taj njegov stil. Koji se ne menja. Niti ce. Tip koji ih je sve klao je naravno Jason. Taj je mogao da odsvira shred, jazz, blues, bluegrass, country, folk, klasiku, pop, you name it he got it.

 

 

Naravno, ako ti vise prija Vai, so be it :pivopije:.

Edited by Odliveni Mozak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog svega ovoga mene najvise odusevljava Joe! Bio sam malo skeptik pred izlazak Super Colossal, ali album me je na prvo slusanje odusevio i osvojio, znaci nesto novo, drugacije, bez ponavljanja, laganica koja lepo zvuci, umereno, sa smekom, bez izivljavanja, Satrianiju ni u pvim poznim godinama ne ponestaje novih ideja.

 

A Vai je po meni sterilan, dosadan, i sto kaze Dersu stalno se ponavlja, vrsti istu pricu godinama, a ja licno mislim da on ima zesci kompleks svog ucitelja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
Guest HEFEST

NIKO OVDE NI NE POMISLJA DA POMENE GOSPODARA HEAVY GITARE I COVEKA KOME JE OTETA TITULA ZA PRVU HEAVY METAL PESMU SVIH VREMENA!!! NARAVNO GOVORIM O ULI JON ROTH-U LEGENDI

ROCK-A I COVEKU KOJI JE IZMISLIO SKY GITARU (najsavrseniju gitaru na svetu) JER JE OSETIO DA JE PREVAZISAO OBICNU GITARU. I BIO JE U PRAVU!

 

POJEO JE SATRIJANIJA I VAI-A ZA UZINU!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...