Jump to content

Deeds Of Flesh


Dead Man Walking

Recommended Posts

Videh da nema tema o ovom brutalnom death metal bendu... i ja ih tek od vecheras slusham :) formirani '93...

 

Imaju 5 albuma koliko ja znam:

 

Crown Of Souls

Inbreeding The Anthropophagi

Mark of the Legion

Path Of The Weakening

Trading Pieces

 

nemam godine pa sam ih nabacao :)

 

 

 

Poslushajte stvar Forced Attrition ja jesam evo vec 5-6 puta za redom :) :) :)

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

AAAUUUUU covece !!! Pa ovo je bez ikakve sumje mnooogo dobar,Brutalan i jedinstven bend. po mom misljenju,oni su u TOP 5 najboljih Brutal Death Metal bendova ikada...hehe,bas trenutno slusam Human Trophies...kako je to genijalan taj prvi riff !!! Svaka cast Eric-u sto vec dugi niz godina gura taj bend,bez obzira na konstantu promenu clanova...klali oni nama jos toliko !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

prvo jedna dobra vest: novi album ce se zvati "Of What's to Come" i po najavama bice objavljen krajem leta, a losa vest bi bila da je Jacoby napustio bend zbog privatnih razloga, zamenice ga Erlend Caspersen (nemam pojma ko je ovaj tip znam jedino da je jedno vreme nastupao sa Vile)....

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo jedna dobra vest: novi album ce se zvati "Of What's to Come" i po najavama bice objavljen krajem leta, a losa vest bi bila da je Jacoby napustio bend zbog privatnih razloga, zamenice ga Erlend Caspersen (nemam pojma ko je ovaj tip znam jedino da je jedno vreme nastupao sa Vile)....

 

:pivopije:

 

:D:pivopije:

 

JEEEEEEEEJ !!!!!!! NOVI DEEDS OF FLESH !!!!! S`obzirom da imam 3 originala njihova, nece skoditi da nabavim i taj !!!

A za Jacoby znam, nije mu prvi put da napusta bend, valjda je takav lik...ili ga Eric ubija u mozak :| jedno od ta 2 jeste sigurno...U svakom slucaju lepe vesti !!! :pivopije:

Edited by banedeathmetal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
Ovaj bend mi je od boljih BDM bendova, onaj ko slusa DM, tesko da moze da kaze da su losi.

Pevac je mnogo dobar, ima dobar glas, i dobre rifove. Mnogo su originalni, i svaka im cast!

 

 

 

ma super su.ja ih prvi put juce cuo i to po preporuci jedne drugarice koja je obozava death metal.nisam se pokajao.poslusah prvi album traiding pieces i zadovoljan sam.nego sto se odavno nije pisalo na ovu temu :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

ne znam šta da kažem za novi album...nisam nešto preterano oduševljen a bogami nisam ni razočaran....album je malo drugačiji od prethodnog (koji najviše volim, barem kad je DoD u pitanju), mala promena u lajn-apu se oseća :D ako bih morao dati neku ocenu to bi za sada bila jaka sedmica.....ko zna, možda će posle malo podrobnijeg preslušavanja ta ocena biti i jača ;) jedno je sigurno: ako hoćete vrhunski brutal death metal zvuk - sa Deeds Of Flesh nećete pogrešiti ;)

Edited by WIZARD OF GORE

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAA JOOOOJ KAKAV BEND !!!! KAKAV ALBUM !!!!! 10/10 !!!!!!!!!

 

Jednostavno su sve odsvirali na ovom albumu sto sam ikad ocekivao od njih! Jesam dugo-godisnji fan, i ovaj album me odusevio od pocetka do kraja! Svaka im cast ja nemogu da verujem da je Eric Lindmark ovoliko lud, dobar i talentovan! A inspiracije njemu nikad kraja jebo mamu nemogu da shvatim kako?! SVAKA IM CAST, posle "Path Of The Weakening" mislim da mi je ovo postao licni favorit od svemocnog DEEDS OF FLESH !!!

Edited by banedeathmetal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...