Jump to content

Deeds Of Flesh


Dead Man Walking

Recommended Posts

AAAAA JOOOOJ KAKAV BEND !!!! KAKAV ALBUM !!!!! 10/10 !!!!!!!!!

 

Jednostavno su sve odsvirali na ovom albumu sto sam ikad ocekivao od njih! Jesam dugo-godisnji fan, i ovaj album me odusevio od pocetka do kraja! Svaka im cast ja nemogu da verujem da je Eric Lindmark ovoliko lud, dobar i talentovan! A inspiracije njemu nikad kraja jebo mamu nemogu da shvatim kako?! SVAKA IM CAST, posle "Path Of The Weakening" mislim da mi je ovo postao licni favorit od svemocnog DEEDS OF FLESH !!!

 

e ovako zvuchi pravi fan :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikad nisam voleo ni DoF niti cu ikada voleti ,

ako zelite da slusate pravi brutal bend udrite po Vomituriju,Broken Hope il Beheaded

 

A AKO ZELIS PRAVU BRUTALU KAKVE NEMA ... ZNA SE..

 

KRAMP!! a ne ove neuhranjene,veruj mi dozivljaj je neuporedivo bolji

 

akckackakcakckackakcakckackakcakckakca

 

1111

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ok jbg, ti ne volis DoF, ali realno bilo ko ko slusa B.D.M. nemoze da kaze da je los bend. Jednostavno imaju SVE elemente da bude dobar bend - pesme, zvuk, vokal, gitare, bubanj, tehniku, itd...

A sto se tice Broken Hope, sad treba konacno da mi stigne poslednji njihov CD u digipack verziji, i onda sam njihovu celu diskografiju kompletirao na originalima :) a Vomitory uh, "Revelation Nausea" mi je u Top 20 najznacajnijih D.M. albuma ikada. ;)

Edited by banedeathmetal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ok jbg, ti ne volis DoF, ali realno bilo ko ko slusa B.D.M. nemoze da kaze da je los bend. Jednostavno imaju SVE elemente da bude dobar bend - pesme, zvuk, vokal, gitare, bubanj, tehniku, itd...

A sto se tice Broken Hope, sad treba konacno da mi stigne poslednji njihov CD u digipack verziji, i onda sam njihovu celu diskografiju kompletirao na originalima :) a Vomitory uh, "Revelation Nausea" mi je u Top 20 najznacajnijih D.M. albuma ikada. ;)

 

pa to za B.H ad te ukenjalo da se zadesis na istom mestu i u pravo vreme i kupis 4 originala za `naku sicu:P

hehe

 

vomituri mi ide u best 10:)

 

al DOF arghh neeee

 

znaci mrzim onaj vokal ,jedino sto gotivim da cujem su neke deonice na gitri i dobar bubnjar ,al me pesme koje krecu sa 'grrrrrrrrrrrrr+blastbeat) smore ko palac .

al definitivno sve unisti vokal koji je ono guli grlo bez delica tehnike samo urlanje i spustanjeu gateral:P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to za B.H ad te ukenjalo da se zadesis na istom mestu i u pravo vreme i kupis 4 originala za `naku sicu:P

hehe

 

vomituri mi ide u best 10:)

 

al DOF arghh neeee

 

znaci mrzim onaj vokal ,jedino sto gotivim da cujem su neke deonice na gitri i dobar bubnjar ,al me pesme koje krecu sa 'grrrrrrrrrrrrr+blastbeat) smore ko palac .

al definitivno sve unisti vokal koji je ono guli grlo bez delica tehnike samo urlanje i spustanjeu gateral:P

 

:) jbg :)

 

Haha, to ;)

 

Jbg, neznam sta da ti kazem, ja sam sinoc opet preslusa "Of What`s To Come", i opet se odusevio...ima nas raznih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
pa to za B.H ad te ukenjalo da se zadesis na istom mestu i u pravo vreme i kupis 4 originala za `naku sicu:P

hehe

 

vomituri mi ide u best 10:)

 

al DOF arghh neeee

 

znaci mrzim onaj vokal ,jedino sto gotivim da cujem su neke deonice na gitri i dobar bubnjar ,al me pesme koje krecu sa 'grrrrrrrrrrrrr+blastbeat) smore ko palac .

al definitivno sve unisti vokal koji je ono guli grlo bez delica tehnike samo urlanje i spustanjeu gateral:P

 

Bogohuljenje. Druze, isto kao da si rekao ne volim Morbide, Necrophagist je svjetlosnim miljama ispred. Ne ide u istoj recenici, drugo je ne voliti ali porediti DoF sa Beheadedom je smijesno. Si ti poslusao cijelu diskografiju ? Uvodni riff na Path Of The Weakening totalna tama, vrhunac, riff koji je zajebao cjelokupnu diskografiju Incantationa i Immolationa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar izbor, samo sto je Path totalno neartikulisan, nedokuciv, ne ide u paru sa sljedbenicima, mrak mrakova, album za vjekove.

 

Bendovi kao sto su Beheaded, Inveracity, Decrepit Birth su logican nastavak rane skole DoF-a, Disgorge-a, Brodequina. Paradoks je porediti navedene, DoF izdaje prva dva diska sredinom devedesetih, slijedi Path pa Mark, gdje se drasticno mijenjaju, Reduced izlazi u 5 godina sranja u death metal svijetu, pa se vracaju korijenima sa Crownom ubitacnom riffologijom koja podsjeca na stare dane (zanemariti produkciju i dobro poslusati album).

 

Morbidi - Repugnant

Slayer - Violator

Darkthrone - Mgla

Manilla Road - Wolf

 

i na kraju DOF - Inveracity, Beheaded etc etc, got the point ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bre brate, de Repugnant nastavlja Morbide a Violator Slayer?

Meni je Repugnant bas svedska prljava stara skola sa malo tog MA-Possessed starog zla, Violator mi vuce na svabe + Razor.

 

Pogresan kontekst. U ovom slucaju je da su i Repugnant i Violator odlicni novi bendovi, ali poredjenje npr sa Morbidima ili Slayerom je suvisno, kao i DoF sa Beheadedom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

da se malo bumpuje tema,bas preslusavam stare kultove:trading pieces itd...jel sam samo ja,ili mi se cini da je su sigurno najpodcjenjeniji bdm bend ikad...mada,subjektivan sam po pitanju cijele immolation skole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,nazalost sad postoje i mainstream death metal bendovi.jedva cekam kad ce neko iz grind ili gore scene da se dosjeti da ubaci nekog slatkisa od pjevaca i da odradi one americke finte sa clean/scream/growl vokalima pa da imamo grind mainstream.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Prodajem :

Deeds of Flesh Trading Pieces

Deeds of Flesh Path on the Weakening

Deeds of Flesh Inbreding the Antropophagi Displeased

 

Deeds of Flesh - live in montreal dvd

 

orginali naravno, u odlicnom stanju ( nema otisaka u bukletu, cd nije izgreban/slusljiv je itd. ) .

 

Ako nekog zanima sve informacije :

[email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...