Jump to content

Putovanja


Novaliis

Recommended Posts

Курузе, бре. :(

 

@Dead Man Drinking

 

Ух, што су добре ове цене! И још директни летови! Само нема датума који ми одговарају... Имаћу их дефинитивно на уму; ако успем да нађем неки смештај за мале паре, исплати ми се да останем дуже.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ljudi imate li neku preporuku za Barselonu?

 

Pre svega u kojoj oblasti je najbolje bookirati hotel neka srednja klasa, a opet da bude na dohvat ruke i gradski prevoz i centar.

 

Isla sam na booking.com, i ponude su svakave, pa ako neko ima preporuku bilo licno, bilo neki sajt/forum, sta god, podelite neki info :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe takodje, preporuka za Madrid tamo sam bio 2x, u Barsi 3x mislim, al Madrid je bolji nema tu sta, grad ima dusu, Barsa je precenjena ;)

 

Sto se tice pitanja, otkako je SpainAir bankrotirao ( cim su prosirili marsutu do Bg pukli su, slucajnost ili ne:), mi vise NEMAMO direktnu vezu Bg-Barsa i Bg-Madrid, sto je stvarno tuzno.Ispravite me ako gresim al mislim da ne gresim, e sad ako te ne ne mrzi ici do Temisvara sa Wizz-om, onda je to tvoja opcija i najpovoljnija, ja drugu ne vidim.

Edited by Schneider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe takodje, preporuka za Madrid tamo sam bio 2x, u Barsi 3x mislim, al Madrid je bolji nema tu sta, grad ima dusu, Barsa je precenjena ;)

 

Sto se tice pitanja, otkako je SpainAir bankrotirao ( cim su prosirili marsutu do Bg pukli su, slucajnost ili ne:), mi vise NEMAMO direktnu vezu Bg-Barsa i Bg-Madrid, sto je stvarno tuzno.Ispravite me ako gresim al mislim da ne gresim, e sad ako te ne ne mrzi ici do Temisvara sa Wizz-om, onda je to tvoja opcija i najpovoljnija, ja drugu ne vidim.

 

Nije mi problem let kupila sam karte, nego dobar smestaj iliti pristojan a povoljan smestaj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Putujem u Moskvu u junu. Pošto sam putujem, po prvi put ću spavati ne u privatnoj sobi, već u spavaonici u hostelu. Gledaću da bude četvorokrevetna. Ima li ko kakvih saveta što se tiče vođenja računa o bezbednosti stvari i slično, u toj varijanti smeštaja? Još nešto me kopka. Planiram tamo da kupim jedno desetak CD-ova (naravno originala), pa me zanima hoće li mi praviti problem oko toga na carini? I drugo - da li je dozvoljeno da se CD-ovi unesu u kabinu aviona, ili moraju da ostanu u odeljku za prtljag, pošto kontam da teoretski mogu da posluže kao hladno oružje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol, naravno da su dozvoljeni diskovi :lol: Ti ako oces da budes tr00 undercover ponesi i discman i reci obezbedjenju da ces ih slusati, a onda ih u WC-u sastavi u plasticni Manowar mac i kidnapuj avion...

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...