Jump to content

Putovanja


Novaliis

Recommended Posts

  • 5 months later...

Lepo je cuti SCREAM FOR ME BRAZILLLLLL,gledati jebenog CRISTO RIDIMERA i sve je to cool,al imam jedno pitanje,dal je neko bio u RIU i koliko je zaista NEBEZBEDAN posto znam da bezbedan nije,zanima me kako ostati ziv i cega se kloniti kako se obuci i slicno?

 

http://www.cheatsheet.com/culture/travelers-beware-10-of-the-most-dangerous-cities-in-the-world.html/?a=viewall

 

Ove statistike i dokumentarni film Deni Dajera "THE REAL FOOTBALL FACTORY INTERNATIONAL" mi ne daje nadu uopste da mogu necemu lepom da se nadam,al me zanimaju iskustva ako ih ima :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš ćeš na yumu naći ljude koji su bili u riu. Ja znam da imaju one muve što izlegu crva na kožu koji se potom zavuče ispod i tu raste, jede meso i razvije nekakve bodlje, tako da fuck brazil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

norveska pre 15-ak dana.

 

ni jedna fotka nema nikakvu obradu osim kropovanja.

 

 

 

lysefjord

 

 

IMG_20160711_222201.jpg

 

 

 

put "bjorgavegen" koji se retko koristi, jer postoji precica kroz tunel. 16.juli

 

IMG_20160713_164204.jpg

 

 

 

okolina narvika,. fotka je slikana u pola jedan nocu (polarni krug). ispod 10 celziusa

 

IMG_20160719_002847.jpg

 

 

 

atlantic road

 

P7150513.jpg

 

 

P7150507.jpg

  • Upvote 13

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha baš sam krenuo da ti odgovorim na ono pitanje sa slika i kažem da ideš na Borsko jezero :haha:

 

elem da, tamo je odlično

 

E strava! Hvala! Znaci moze i mimo onog kampa da se nadje mesto? Pogledacu po google earthu gde.

 

Zen, dugo smo kampovali na jednom mestu na Šaranskom jezeru i bilo je OK ali su nesto konstantno tu pricali da ce da grade hotelcic. Pa sad be znam nisam bila 3 godine, ne bih da se zapucam i ispalim.

 

Na Šljunkari su obicno bila zauzeta sva iole ok mesta - jednom smo i tamo nasli, ali tamo ima i dosta djubreta. Mozda jer smo bili u maju.

 

Veliki minus belocrkvanskih jezera je sto su vikendom uveke neke zurke, glasna muzika itd. Inace su strava...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mačko, lepo i čisto jezero i divna priroda ti je na Zaovinskom jezeru, može za 3 sata da se stigne, možda 3 i po

Samo ne znam kako je za kampovanje

 

I da, ako odlučiš da ideš, nazuj detetu neke kroksice ili šta god, da se ne izubija na kamenje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj to je ono kod Pančeva? Ja sam tamo bila pre 9 godina i bilo je prljavo, ne znam kako je sada...

 

Da da, mi smo uglavnom bili na neuredjenom delu gde ima peska, ali i dosta blata, na uredjenom delu je ok, ali je voda užasno plitka, a kad odeš malo dalje, struje su prilično jake, sama voda onako, nije baš prljavština, ali nije ni baš čista, mutna je pogotovo na neuredjenim delovima. Negde sam čitao da i voda i nije baš ispravna za kupanje!?! Takodje moraš kupovati vodu, pošto je neispravna za piće, a bolje je i poneti hranu, ima restorana, ali ovaj gde smo mi bili (malo zabačeniji) je bio užasan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Da da, mi smo uglavnom bili na neuredjenom delu gde ima peska, ali i dosta blata, na uredjenom delu je ok, ali je voda užasno plitka, a kad odeš malo dalje, struje su prilično jake, sama voda onako, nije baš prljavština, ali nije ni baš čista, mutna je pogotovo na neuredjenim delovima. Negde sam čitao da i voda i nije baš ispravna za kupanje!?! Takodje moraš kupovati vodu, pošto je neispravna za piće, a bolje je i poneti hranu, ima restorana, ali ovaj gde smo mi bili (malo zabačeniji) je bio užasan.

 

Ja bih predpostavila da voda nije bas ok za kupanje...

 

Mačko, lepo i čisto jezero i divna priroda ti je na Zaovinskom jezeru, može za 3 sata da se stigne, možda 3 i po

Samo ne znam kako je za kampovanje

 

I da, ako odlučiš da ideš, nazuj detetu neke kroksice ili šta god, da se ne izubija na kamenje :D

 

E a moram da prokomentarisem, reci ono malo jezero kad se ide pu brane pa dole levo kako je tamo lepo. Hladno dodushe i voda je ledena, ali je ko iz bajke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma šalim se, jeste nezgodno, sad skoro sam bila razbila sam se ko zvečka, imam modricu preko CELE butine, veću nego onomad kad sam pala na fudbalu i ona me pregazila u kopačkama :haha:

 

Al voda je nerealno lepa i čista i Tara je predivna, malo kad naraste beban biće uživancija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Preporučujem svima Madrid, lep, velik, živ grad, aristokratski. Puno mesta za izlazak i naravno puno devojaka iz Senegala :wub: :wub: :wub:.

Eto doživeo sam poljubac u obraz od crnkinje iz Teksasa, simpatična je,

 

Ali najveći utisak ostavlja bivša prestonica Toledo, ako je neko u mogućnosi neka poseti taj gradić, na 70km od Madrida, fenomenalno izgleda,

 

IMG_20161001_165352895_zpsrbxo5x9b.jpg

IMG_20161001_183710846_zps4v3mybo9.jpg

IMG_20161001_191726801_zpsr0zlto6e.jpg

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se isto vratio iz Španije prije neki dan, samo sam ja bio u Barseloni....

 

Mene isto kopka Toledo, na listi je za neki sljedeći odlazak tamo, taman se fino uklapa s Madridom.

 

Aj da okačim i ja koju onda:

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...